Aile Şirketi
Aile Şirketi
Aile Şirketi

Aile Şirketi

Uyarı
Harun ve Hande birbirlerine zıt karakterlere sahip kardeşlerdir. Hande turizm sektöründe profesyonel bir iş kadınıdır. Devamını oku
Harun ve Hande birbirlerine zıt karakterlere sahip kardeşlerdir. Hande turizm sektöründe profesyonel bir iş kadınıdır. Hande’nin baba desteği ile açılan turizm acentasında babasının Hande’ye tek şartı kardeşi Harun ile çalışmasıdır. Harun ve Hande’nin zıtlıklarına bir de birbirinden çok farklı karakterlere sahip ofis çalışanları da eklenince ortaya muhteşem komik olaylarla çevrili bir turizm şirketi çıkmaktadır.

Harun ve Hande birbirlerine zıt karakterlere sahip kardeşlerdir. Hande turizm sektöründe profesyonel bir iş kadınıdır. Hande’nin baba desteği ile açılan turizm acentasında babasının Hande’ye tek şartı kardeşi Harun ile çalışmasıdır. Harun ve Hande’nin zıtlıklarına bir de birbirinden çok farklı karakterlere sahip ofis çalışanları da eklenince ortaya muhteşem komik olaylarla çevrili bir turizm şirketi çıkmaktadır.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
play icon Sezon Fragmanını İzle

1. Bölüm - Aile Şirketi 1. Bölüm

Hai Turizm şirket olarak küçülmeye karar verir. Hande, Harun’a gün sonuna kadar birinin işine son vermesi gerektiğini söyler. Devamını oku Harun kendisine verilen bu görevi başarmak için elinden geleni yapacaktır ve gün sonunda kendine göre dahiyane bir fikir bulacaktır.

2. Bölüm - Aile Şirketi 2. Bölüm

Hande, Bade’den şirket için bir sosyal medya sayfası yaratmasını ister. Devamını oku Bunu duyan Harun hemen sosyal medya görevi için muhteşem fikirleriyle ortaya çıkar. Harun’un Bade’nin işine burnunu sokması neticesinde olaylar oldukça karışacaktır.

3. Bölüm - Aile Şirketi 3. Bölüm

Hai Tur Genel Müdürlük bir kişiyi yurtdışına gönderme kararı alır. Ofiste herkes çok heyecanlıdır. Devamını oku Tüm bu fikirler Harun’un başının altından çıkmıştır ve göndermeye karar verilen ülkeyi duyunca Harun yine küçük numaralara başvuracaktır.

4. Bölüm - Aile Şirketi 4. Bölüm

Hai Tur Genel Müdürlük ofise çalışan ilişkilerini güçlendirmek adına dilek ve şikayet kutusu gönderir. Devamını oku Harun şirket içi böyle bir uygulamayı görünce ofiste kendince herkesi birlik beraberlik içerisinde tutmaya çalışacaktır.

5. Bölüm - Aile Şirketi 5. Bölüm

Şenol’un kızı ofise gelir. Devamını oku Baki Selen’i beğenince Harun kendinden emin şekilde bu duruma yardımcı olmak ister fakat Harun işin içine girince olaylar hiç beklenmedik noktaya gelecektir.

6. Bölüm - Aile Şirketi 6. Bölüm

Ofise kozmetik ürün satışı yapan bir kız gelir. Devamını oku Harun kendi işini gücünü bırakıp Defne’ye sıcak satış tekniklerini öğreteceğini söyler ve ona Harun Boz taktikleri vermek için kolları sıvar.

7. Bölüm - Aile Şirketi 7. Bölüm

Hai Tur Genel Müdürü toplantı için ofise gelir. Hande Harun’un ortalarda olmasını istemez ve bu toplantıya katılmasına müsade etmez. Devamını oku Harun ise muhteşem planları ile Harun Boz’un kim olduğunu herkese göstermek için kolları sıvar.

8. Bölüm - Aile Şirketi 8.Bölüm

Bade'nin canı oldukça sıkkındır. Harun Bade'nin moralini düzeltmek için planlar yapar. Bu bahaneyle hislerini belli etmeye çalışan Harun pek amacına ulaşamaz.

9. Bölüm - Aile Şirketi 9.Bölüm

Hai Tur'da zam dönemi gelmiştir. Harun,Hande'ye bu konuyla özellikle kendisinin ilgilenmek istediğini söyler ve zam konusunda herkesi ikna edecek planlarını ortaya koyar.

10. Bölüm - Aile Şirketi 10.Bölüm

Burak başka iş tekliflerini değerlendirmeye başlamıştır. Hande Burak'ın ayrılmaması için ona Harun'un pozisyonunu teklif eder. Devamını oku Harun ise Burak'ın bu hamlesiyle başa çıkmaya çalışır.

11. Bölüm - Aile Şirketi 11.Bölüm

Harun ve Hande kavga ederler. Harun ofistekileri yeni bir ofis açma vaadiyle kendi tarafına çekmeye çalışır. Devamını oku Harun problemleri yine kendi yöntemleriyle çözmeye çalışacaktır.

12. Bölüm - Aile Şirketi 12.Bölüm

Hai Tur, ofisten bir kişiyi Londra’ya dil okuluna göndermeye karar verir. Hande, Bade’nin gitmesini uygun görür. Devamını oku Harun bu karar karşısında yıkılır ve planlar yapmaya başlar.

13. Bölüm - Aile Şirketi 13.Bölüm

(SEZON FİNALİ) Harun, Bade’nin Londra’ya gitmemesi için elinden geleni yapar fakat çabaları yeterli olmaz. Devamını oku Harun bu noktada en büyük kozunu kullanmak için harekete geçecektir.

72

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.