Erkek Severse

Erkek Severse

  • Tür : Drama
  • Yönetmen : Ömür Atay, Zeliha Orman
  • Oyuncular : Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Allen, Görkem Sevindik, Yağızcan Konyalı, Tolga Güleç
Uyarı
“Erkek Severse”, izleyenleri büyülü bir aşk masalına davet ediyor. Devamını oku

“Erkek Severse”, izleyenleri büyülü bir aşk masalına davet ediyor. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizide başrolleri Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Kay Allen, Görkem Sevindik ve Yağızcan Konyalı paylaşıyor. Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkin bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıkla.
GİRİŞ YAP Paketleri İncele
play icon Sezon Fragmanını İzle

1. Bölüm - Çalışan Bekar Anne

İşten çıkartılan Zeynep yeni bir iş aramaya başlar. Kenan ve Zeynep tesadüfler sonucu tanışırlar. Kenan zor duruma düşen Zeynep'e yardım eder.

2. Bölüm - Ve Hikaye Başlıyor...

Zeynep kendisine yardım eden gizemli adamı merak ederken Oktay'ın evleneceğini öğrenir. Kenan ve Yelda yakınlaşır. Zeynep, Yelda'nın yanında işe başlar.

3. Bölüm - Özel Bir Kadın

Beste ile Abant tatiline giden Kenan, Zeynep ve çocuklarıyla karşılaşır. Zeynep, Oktay'ın kararını çocuklara açıklar. Yelda hayal kırıklığına uğrar.

4. Bölüm - Gün Batımı

Zeynep, gizemli kadını bulmak üzere Abant'a gelen Yelda'dan kaçmak için tatilini yarıda keser. Cenk, Kenan'ı takip etmeye başlar ve büyük sırrı öğrenir.

5. Bölüm - Olamaz mı?

Oktay ve Kenan sonunda tanışır. Gizemli kadının Zeynep olduğunu bilmeyen Yelda, onu Kenan'ın şirketinde görevlendirir. Zeynep ise Kenan ile çalıştığından habersizdir.

6. Bölüm - Karar Zamanı

Oktay çocukların velayetini almak istediğini açıklar. Zeynep, Kenan'dan uzak durmanın en mantıklı karar olduğunu düşünse de kendini onunla yakınlaşmaktan alıkoyamaz.

7. Bölüm - İtiraf

Yelda'nın asistanı olarak Zeynep'le yeniden tanıştırılan Kenan durumu belli etmez. Oktay, avukatına Kenan'dan bahseder. Zeynep, Kenan'dan gizlediği her şeyi anlatır.

8. Bölüm - En Azından Denesek

Oktay yaşanan olaylar yüzünden davayla ilgili fikrini değiştirir. Zeynep, her şeyden uzaklaşmak isteyen Kenan'ın peşinden çiftlik evine gider.

9. Bölüm - Yeni Bir Hayat

Oktay'ın şikayeti üzerine karakola gitmek zorunda kalan Kenan, Zeynep'in şahitliğiyle serbest kalır. Zeynep ikilemde, Kenan ise bulutların üstündedir.

10. Bölüm - İmkansız Bir Hayal

Yelda ile yüzleşen Kenan hayatında başka biri olduğunu söyler. Zeynep'e de geçmişte yaşadığı ilişkiyi anlatır. Yelda sonunda gizemli kadının kimliğini öğrenir.

11. Bölüm - Seni Seviyorum

Yelda öğrendiği sırrı kendine saklamaya karar verir. Zeynep ve Kenan'la yüzleşmez ama bir planı vardır. Oktay ise mahkeme konusunda Zeynep'i sıkıştırmaktadır.

12. Bölüm - Hesaplaşma

Zeynep ve Kenan'ı takip eden Oktay'ın eline çok sağlam bir koz geçer. Yelda, Zeynep'le ilgili planını devreye sokar. Kenan, Oktay'ı da araştırmaya başlar.

13. Bölüm - Bir Kadının Hayatı

Arda geçirdiği trafik kazasını hafif sıyrıklarla atlatır. Yelda gizli planı için harekete geçer. Oktay talihsiz kazayı fırsata çevirmeye çalışır.

14. Bölüm - Zeynep Ne Yapacak

Yelda'nın planı sonrasında Zeynep'in hesabına yatırılan esrarengiz para işleri karıştırır. Suçsuz olmasına rağmen tüm oklar Zeynep'e yönelir.

15. Bölüm - Suçlu Kim?

Zeynep'in başına gelenlerden Kenan'ın haberi olur, fakat Zeynep'in suçlanmasına aklı yatmaz. Yelda ise Kenan'ın kafasını karıştırmak için her şeyi yapar.

16. Bölüm - Zeynep'in Çıkmazı

Zeynep bir yandan iş ararken bir yandan da yakaladığı ipucunu Kenan ile paylaşır. Kenan ise olayın üstüne gidince büyük bir sürprizle karşılaşır.

17. Bölüm - Her Zaman Yanındayım

Kenan'a yakalanan Yelda bir yalanla üzerindeki suçlamalardan kaçmayı başarır. İyice sıkışan Yelda, okları başka birine çevirir. Oktay ve Hakan tanışırlar.

18. Bölüm - Çocuklar

Son yaşananlar Kenan'ın aklını karıştırır ve Zeynep'e mesafeli davranmaya başlar. Yelda yeni planını uygulamaya devam ederken Demet gözaltına alınır.

19. Bölüm - Vazgeçmek

Anneliği ve aşkı arasında kalan Zeynep, bir kez daha Kenan'dan ayrılmaya karar verir. Bunu fırsat bilen Yelda, Kenan'a yaklaşır. Zeynep'in annesi ziyarete gelir.

20. Bölüm - Ayrılık

Kenan dernek işleri için atölyesinin kullanılmasını onaylar. Zeynep ve Kenan yeniden iletişime geçmek zorunda kalır. Ancak Yelda'nın yeni bir planı vardır.

21. Bölüm - Sana İnanmak İstiyorum

Kenan, Zeynep'e aşık olduğunu sonunda Yelda'ya söyler. Yelda herkesin ortasında Zeynep'i rezil eder. Yelda, planı için Işıl'dan yardım ister.

22. Bölüm - Beni Bırakma

Kaza geçirip şuuru kapanan Zeynep, hemen ameliyata alınır. Kenan, yoğun bakımdaki Zeynep'in başından ayrılmaz. Bu sırada Kenan, Yelda'dan şüphelenmeye başlar.

23. Bölüm - Oyun Bitti

Zeynep yoğun bakımdan çıkar. Yelda ile kavga eden Cenk istifa edip tüm gerçekleri Kenan'a itiraf eder. Sonunda lansman günü gelir...

24. Bölüm - Yılın Aşkı

Tüm medya Kenan ve Zeynep'in aşkından bahsetmektedir. Kenan, Yelda'ya her şeyi bildiğini söyler ve ortaklığı bozacağını açıklar. Ancak Yelda'nın yeni bir planı vardır.

25. Bölüm - Ödeşme

Evlilik fikri Kenan'ı korkutmaktadır. Yelda yeni planını hayata geçirir ancak bu sefer kendi kurduğu tuzağa düşer. Kenan babasıyla yüzleşmeye karar verir.

26. Bölüm - Seni Seviyorum

[FİNAL] Kenan Zeynep'e evlilik teklifi etmeye karar verir. Bunu duyan Işıl organizasyon için harekete geçer. Yelda'nın ise kaybedecek hiçbir şeyi kalmamıştır.

İşlemin başarılı bir şekilde gerçekleşti.