Hayaller ve Hayatlar

Hayaller ve Hayatlar

  • Tür : Drama
  • Yönetmen : Altan Dönmez, Orkun Çatak
  • Oyuncular : Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü, Ekin Mert Daymaz, Halil İbrahim Kurum, Özge Özacar
Uyarı
Hayallerinin peşinde koşarken hayata yakalananların hikayesini anlatan dizi, dört yakın arkadaşın hayallerini gerçekleştirme çabasına odaklanıyor. Devamını oku

Hayallerinin peşinde koşarken hayata yakalananların hikayesini anlatan dizi, dört yakın arkadaşın hayallerini gerçekleştirme çabasına odaklanıyor. Hayalleri ve hayatları uymayan genç kadınların mücadelesi, bir cinayet haberiyle daha da karmaşıklaşıyor. Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkin bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıkla.
GİRİŞ YAP Paketleri İncele
play icon Sezon Fragmanını İzle

1. Bölüm - Kalbimizi Kıracak Yakışıklılar

Yakın arkadaşlar Dicle, Güneş, Setenay, Melike ve Meryem için yeni bir gün, yeni hayaller ve yeni umutlarla başlar...

2. Bölüm - Tehlikeli Sular

Dicle yeni işini kutlarken Güneş'in işteki ilk günüdür. Setenay ise hayalindeki düğün için çaba harcar. Bu sırada kızları bekleyen kötü bir sürpriz vardır.

3. Bölüm - Şüphenin Fısıltısı

Setenay, Emre'nin ilgisizliğine rağmen hayal ettiği gibi bir düğünle evlenmeye kararlıdır. Melike, Meryem'in ofisteki tavırlarından şüphelenir.

4. Bölüm - Ölüm Hayatın Kardeşiymiş

Sonunda Setenay'ın düğün günü gelmiştir. Güneş'in iş yerine gelen bir haber bomba etkisi yaratırken bu durumdan en çok Meryem etkilenir.

5. Bölüm - Yas Turizmi

Meryem'i kaybettikten sonra en yakın arkadaşlarını ne kadar az tanıdıklarını fark eden kızların her biri farklı bir vicdan azabı yaşar. Melike duruma müdahale eder.

6. Bölüm - Meryem Göçüğü

Setenay'ın balayı tatiline hep beraber giden kızlar, otelde Meryem'den başka bir şey düşünemezler. Setenay Emre ile yüzleşir. Melike ise yalnızlığına çare arar.

7. Bölüm - Ölü Kırık Kalp

Setenay ev eşyalarının paylaşımında zor anlar yaşar. Patronu, Dicle'den yeni bir yazı üzerinde çalışmasını ister. Alaz'ın Güneş'e bir sürprizi vardır.

8. Bölüm - Avucumuzdaki Sırlar

Dicle, yazısının hazırlıkları için Sergen'le buluşmaya gittiğinde büyük bir sürpriz onu beklemektedir. Komiser Yiğit, Melike'ye yardım eder.

9. Bölüm - Yarım Kalan Veda

Meryem'in intihar etmediğine inanan Güneş, bunu herkese kanıtlamaya kararlıdır. Yiğit'ten bu konuda yardım isterler. Setenay, Emre ile buluşur.

10. Bölüm - Örümceğin Ağı

Gizli gizli Emre ile buluşmaya başlayan Setenay yakalanma korkusu içindedir. Güneş ve Alaz ilginç bir davada birlikte çalışmaya başlar. Melike Yiğit'le yemeğe çıkar.

11. Bölüm - Gerçeğin Kokusu

Dicle ve Fırat, Meryem'in evine girmiş olabileceğinden şüphelendikleri kişiyi kokusundan bulmaya karar verirler. Dicle, kredi kartları yüzünden zor durumdadır.

12. Bölüm - Dengesini Bulanlar / Dengesi Bozulanlar

Güneş, annesiyle ilgili bir konuda Alaz'dan yardım alır. Güneş, Meryem'le ilgili yeni bir ipucu bulur ve bunun peşine düşmeye kararlıdır.

13. Bölüm - Sular Yükselirken

Sergen ve Dicle bir etkinliğe katılır. Setenay'ın ailesi Emre konusunda ona baskı yapar. Meryem'in ölümünü aydınlatabilecek çok önemli bir delil ortaya çıkar.

14. Bölüm - Yalan Dediğin Nedir?

Taner'in ölümü üzerindeki sis perdesi aralanır. Güneş, Meryem'le ilgili de bir şeyler öğrenebileceğini umar. Setenay ve Emre gizlice evlenmeye karar verir.

15. Bölüm - Arkadaşlar Affeder!

Dicle daha fazla sır saklamamaya karar verir. Güneş'in başına gelenler bile Meryem'le ilgili yaptığı araştırmayı durdurmaya yetmeyecektir.

16. Bölüm - Fotoğrafların Dili Olsa

Dicle, Sergen'e gerçekte bir nişanlısı olmadığını itiraf etmek ister. Setenay, Emre ile yüzleşmeye karar verir. Melike ve Yiğit fikir ayrılığına düşer.

17. Bölüm - Siz Çete Misiniz?

Setenay hayatında ilk defa kuralları çiğner. Güneş'in başı düşündüğünden de büyük derde girer. Sergen ise Dicle'nin nişanlılık oyununu bitirmesini bekler.

18. Bölüm - İlişki Acemisi

Dicle, Sergen'in hislerini anlamaya çalışır. Mehveş'in Güneş'e kötü bir sürprizi vardır. Setenay öfkesini kontrol etmekte zorlanır. Güneş yeni bir ipucu bulur.

19. Bölüm - Güvenimizi Sarsanlar

Güneş Mehveş'in anlattıklarıyla sarsılır. Sergen ve Dicle'nin arasındaki gerilim ofistekilere yansır. Melike ise Yiğit'le ilişkisinin yeni halinden mutsuzdur.

20. Bölüm - İçimizdeki Boşluğu Dolduranlar

İşsiz kalan Dicle zamanını nasıl geçireceğini bilemez. Setenay ruhani bir boşluk yaşamaktadır. Melike'nin Yiğit'in tavrına karşı bir planı vardır.

21. Bölüm - Hepimizin Kusurları Var!

Setenay çaresizce iş ararken Dicle'nin ilk randevusu için hazırlanması gerekir. Güneş, Mehveş'le yüzleşir. Kızlar, Yiğit'ten yardım isterler.

22. Bölüm - Aşka Teslim Olanlar

Dicle'nin ilk buluşması hiç beklemediği şekilde geçer. Cihan, kızlar için kilit bir sorunu çözer. Melike, Yiğit'e ayrılmak istediğini açıklar.

23. Bölüm - Hayat Sigortası

Güneş öğrendiği gerçeklerle yıkılır. Sergen ve Dicle yalnız kalabilmenin yollarını arar. Setenay'ın iş hayatı için yeni bir planı vardır.

24. Bölüm - Kuşun Kanadındaki Güzellik

Güneş, Alaz'ın anlattıkları karşısında sarsılmıştır. Setenay ve Melike gözden kaçırdıkları başka bir şey olabileceğinden şüphelenirler.

25. Bölüm - Pişmanlık Treni

Dicle, Sergen'e blogunu okuduğunu söylemediği için kızgındır. Melike sonunda arkadaşlarına kızını anlatır. Setenay aldığı kredi hakkındaki gerçeği öğrenir.

26. Bölüm - Canımdan Bir Parça

[FİNAL] Dicle, Sergen'e haksızlık yapıp yapmadığını sorgular. Setenay hayallerindeki galeri mekanını bulur. Güneş, Alaz'la yüzleşir.

İşlemin başarılı bir şekilde gerçekleşti.