Başka Hayat Mümkün
Başka Hayat Mümkün
Başka Hayat Mümkün

Başka Hayat Mümkün

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
1. Bölüm - Başka Hayat Mümkün: Kelebeğin Peşinde Detay

Çocukken komşunun televizyonunda gördüğü suda uçan o rengarenk kelebeği hiç unutmadı ve yıllar sonra onu yakalamayı başardı! Çobanlıktan uluslararası rüzgar sörfü eğitmenliğine uzanan film gibi bir yaşam öyküsü... Abdürrahim Korkmaz'la tanışınca siz de "Başka Hayat Mümkün" diyeceksiniz.

2. Bölüm - Başka Hayat Mümkün : Sistemin Dışında Detay

Onlar dediler ve dediklerini de yaptılar. Demirel Ailesi’nin metropolden dağ evine uzanan merak uyandırıcı serüveni Başka Hayat Mümkün ’de ekranlara geliyor.

3. Bölüm - Başka Hayat Mümkün: Çekirgenin Gözleri Detay

Bitki bilimine duyduğu aşk onu her şeyi ardında bırakıp Gökova’da bir köye götürdü...Başka Hayat Mümkün’de bu kez eski reklamcı, yeni botanikçi Fem Güçlütürk’ün hikayesine tanık olacaksınız...

4. Bölüm - Başka Hayat Mümkün : Bulutların Üzerinde Detay

“Dağın en tepesinde bir otel açmak mı?..” Evet, çıldırmış olmalıydılar.. Nayino Dağ Evi’nin emek ve aşk dolu öyküsü başka hayat mümkün diyenler için ekranlara geliyor.

5. Bölüm - Toprak Ana'ya Özür Detay

Tekstil sektöründe bir kraliçe olmak varken o, lastik çizmesi çamurlu bir sütçü olmayı seçti...

6. Bölüm - Başka Hayat Mümkün Detay

Bilişim sektöründe çalışan bir beyaz yakalı iken hayatını tamamen değiştirdi. Türkiye'yi Mandala ile tanıştıran, binlerce kişiyi yaşam çemberleriyle buluşturan bir renk ve desen ustası-eğitmen Aslıhan Aksun'un yaşam öyküsünde kendinizden çok şey bulacaksınız.

7. Bölüm - Yolda Olmak Detay

Doğum fotoğrafçısı ve yoga eğitmeni Ayça Oğuş, eşi ve oğluyla birlikte yolları yurt edindikten sonra Bozcaada'ya yerleşti ve başka bir hayatı mümkün kıldı. Belki de hayallerinizi gerçekleştirmek için onların hikayesinden ilham alacaksınız, kim bilir.

8. Bölüm - Başka Hayat Mümkün: Kökler ve Dallar Detay

110 dönüm bataklığı verimli bir meyve bahçesine dönüştüren çılgın ve inatçı bir baba kız başkalarına göre imkansız olanı başardı. Kendini ağaçlarına adayan idealist bir kadın, Işıl Artvinli ile tanışmaya hazır mısınız?

9. Bölüm - Başka Hayat Mümkün : Efe Işıldaksoy Detay

Resmin saygıyı, saygının birliği doğuracağına inanan aykırı bir sanatçı. Ezber bozan yaşam tarzı ile Efe Işıldaksoy, Rastarules’un dünyası ile tanışmaya hazır mısınız?

10. Bölüm - Başka Hayat Mümkün : Şirin Keçi Detay

Tersine göçle hayatını 180 derece değiştiren Şirin Gökdel‘in imrendiren öyküsü ekranlara geliyor.

59

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.