Başka Hayat Mümkün
Başka Hayat Mümkün
Başka Hayat Mümkün

Başka Hayat Mümkün

Uyarı
Varolan alışıla-süren hayatın konforunu bırakıp gitmek "Başka Hayat Mümkün" diyen insanların hikayeleri.
Varolan alışıla-süren hayatın konforunu bırakıp gitmek "Başka Hayat Mümkün" diyen insanların hikayeleri.

Varolan alışıla-süren hayatın konforunu bırakıp gitmek "Başka Hayat Mümkün" diyen insanların hikayeleri.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Başka Hayat Mümkün: Kelebeğin Peşinde

Mardin'de çobanlık yapan bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldi, 20 yaşına kadar denizi hiç görmedi. Devamını oku Çocukken komşunun televizyonunda gördüğü suda uçan o rengarenk kelebeği hiç unutmadı ve yıllar sonra onu yakalamayı başardı! Çobanlıktan uluslararası rüzgar sörfü eğitmenliğine uzanan film gibi bir yaşam öyküsü... Abdürrahim Korkmaz'la tanışınca siz de "Başka Hayat Mümkün" diyeceksiniz.

2. Bölüm - Başka Hayat Mümkün : Sistemin Dışında

Bazen alıp başımı dağlara kaçasım geliyor dediniz mi hiç? Devamını oku Onlar dediler ve dediklerini de yaptılar. Demirel Ailesi’nin metropolden dağ evine uzanan merak uyandırıcı serüveni Başka Hayat Mümkün ’de ekranlara geliyor.

3. Bölüm - Başka Hayat Mümkün: Çekirgenin Gözleri

Büyük bir marka ve iletişim ajansının ortağı, renkli dünyasının vazgeçilmez ismiydi... Devamını oku Bitki bilimine duyduğu aşk onu her şeyi ardında bırakıp Gökova’da bir köye götürdü...Başka Hayat Mümkün’de bu kez eski reklamcı, yeni botanikçi Fem Güçlütürk’ün hikayesine tanık olacaksınız...

4. Bölüm - Başka Hayat Mümkün : Bulutların Üzerinde

Onlar birbirine aşık iki Karadeniz çocuğu, hayallerine doğru cesur bir adım atıp göğe bakan o sihirli pencereyi araladılar. Devamını oku “Dağın en tepesinde bir otel açmak mı?..” Evet, çıldırmış olmalıydılar.. Nayino Dağ Evi’nin emek ve aşk dolu öyküsü başka hayat mümkün diyenler için ekranlara geliyor.

5. Bölüm - Toprak Ana'ya Özür

Tekstil sektöründe bir kraliçe olmak varken o, lastik çizmesi çamurlu bir sütçü olmayı seçti...

6. Bölüm - Başka Hayat Mümkün: Mandala

Yaşam çemberleriyle başlayan serüveni onu bambaşka denizlere götürdü... Devamını oku Bilişim sektöründe çalışan bir beyaz yakalı iken hayatını tamamen değiştirdi. Türkiye'yi Mandala ile tanıştıran, binlerce kişiyi yaşam çemberleriyle buluşturan bir renk ve desen ustası-eğitmen Aslıhan Aksun'un yaşam öyküsünde kendinizden çok şey bulacaksınız.

7. Bölüm - Yolda Olmak

Bazen yolda olmaktır yaşamak, bazen evini içinde taşır insan... Devamını oku Doğum fotoğrafçısı ve yoga eğitmeni Ayça Oğuş, eşi ve oğluyla birlikte yolları yurt edindikten sonra Bozcaada'ya yerleşti ve başka bir hayatı mümkün kıldı. Belki de hayallerinizi gerçekleştirmek için onların hikayesinden ilham alacaksınız, kim bilir.

8. Bölüm - Başka Hayat Mümkün: Kökler ve Dallar

İnsan bir şeye inanıp onu gerçekten isterse imkansızı başarabilir mi?..Evet, biz başarılabileceğini gördük. Devamını oku 110 dönüm bataklığı verimli bir meyve bahçesine dönüştüren çılgın ve inatçı bir baba kız başkalarına göre imkansız olanı başardı. Kendini ağaçlarına adayan idealist bir kadın, Işıl Artvinli ile tanışmaya hazır mısınız?

9. Bölüm - Başka Hayat Mümkün : Efe Işıldaksoy

O, resimlerini çöplüklere bırakarak sanatseverlerle buluşturan sıra dışı bir ressam. Devamını oku Resmin saygıyı, saygının birliği doğuracağına inanan aykırı bir sanatçı. Ezber bozan yaşam tarzı ile Efe Işıldaksoy, Rastarules’un dünyası ile tanışmaya hazır mısınız?

10. Bölüm - Başka Hayat Mümkün : Şirin Keçi

Kim derdi ki hayvanları çok seven bu genç kadının bir gün bir keçi sürüsü olacak ve onların ürünleriyle kendine yeni bir yol çizecek. Devamını oku Tersine göçle hayatını 180 derece değiştiren Şirin Gökdel‘in imrendiren öyküsü ekranlara geliyor.

11. Bölüm - Başka Hayat Mümkün: Tatlı Aşk

Kentten köye göç etme cesareti insanlık için küçük bir adım olsa da onlar için büyük bir adımdı... Devamını oku Önce uyum sağlamayı, sonra da usulca yavaşlamayı öğrendiler. Şimdi ise göç hikayelerini tüm içtenlikleriyle size aktarıyorlar. Gizem ve Juan Casalins çiftinin tersine göç için anlatacaklarına kulak vermek isterseniz Başka Hayat Mümkün’ü kaçırmayın!

129

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.