Bizim Hikayemiz
The Story of Us
Bizim Hikayemiz

Bizim Hikayemiz

Uyarı
Oscar ödüllü efsane aktör, “Morgan Freeman ile Bizim Hikayemiz”de dünyanın dört bir yanında farklı kültürlerden insanlarla bir araya geliyor. Devamını oku
Oscar ödüllü efsane aktör, “Morgan Freeman ile Bizim Hikayemiz”de dünyanın dört bir yanında farklı kültürlerden insanlarla bir araya geliyor.Medeniyetlerin ne aşamalardan geçtiğini ve hangi doğrultuda ilerlediğini inceliyor, kafamızdaki en büyük soruların yanıtlarını arıyor.

Oscar ödüllü efsane aktör, “Morgan Freeman ile Bizim Hikayemiz”de dünyanın dört bir yanında farklı kültürlerden insanlarla bir araya geliyor.Medeniyetlerin ne aşamalardan geçtiğini ve hangi doğrultuda ilerlediğini inceliyor, kafamızdaki en büyük soruların yanıtlarını arıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Barış İçin Savaş

Morgan Freeman savaş ve barış döngülerini incelemek için dünyayı dolaşıyor. Devamını oku Ritüelleşmiş kutsal savaştan, Bolivya'daki Tinku festivaline, bu bölüm insanlığın şiddet kapasitesini ve uyum arayışını ele alıyor. Çatışma yenilik getirebilir ancak savaş gerekli midir?

2. Bölüm - Biz Ve Onlar

"Biz ve onlar" arasındaki bölünmeyi birleştirebilir miyiz? Devamını oku Tüm dünya birbiriyle uzlaşamaz saflara bölünmüşken, Morgan bizi ayıran güçlerin peşine düşüp, uzlaşmanın ve bir araya gelmenin yollarını arıyor.

3. Bölüm - Özgürlük Marşı

Morgan Freeman, özgürlük kavramını daha iyi anlamak için dünyayı dolaşıyor. Devamını oku Tecrit ve zorunlu çalışma kamplarından toplumsal tabu ve yasalara kadar özgürlük, devamlı bir mücadele gibi görünüyor. Bir gün gerçekten özgür olabilecek miyiz?

4. Bölüm - Bizim Gücümüz

Liderlerimizin çıkarlarımızı en iyi şekilde savunduklarından nasıl emin olabiliriz? Devamını oku İnsanlar kendilerinden çok fazla ödün verdiğinde ne olur? Bozuk bir sistemi nasıl değiştirebilirsiniz? Liderler bize kendimiz ulaşamayacağımız neleri vadediyor?

5. Bölüm - Sevginin Gücü

Sevgi dünyayı değiştirebilir mi? Devamını oku Yetimhanelerden savaş alanlarına, anlaşmalı evliliklerden sokak hayatına kadar Morgan Freeman en beklenmedik yerlerde sevginin nasıl bize ilham verebileceğini gözlemliyor.

6. Bölüm - Asi Ruh

Morgan, bir ayaklanmayı başarılı yapan şeyleri anlamaya çalışırken; sürgün edilmiş kişiler, muhbirler, bilgisayar korsanları ve eylem liderleriyle yüz yüze geliyor. Devamını oku Berlin'den Bolivya'ya, Amerika'ya kadar cesareti, bağlılığı, gayreti ve dünyayı değiştirmeye çalışmak için gereken umudu arıyor.

136

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.