Dövüş Kulübü
Animal Fight Club
Dövüş Kulübü

Dövüş Kulübü

Uyarı
“Dövüş Kulübü” timsah, su aygırı ve aslan gibi hayvanlar aleminin en kuvvetli ve acımasız dövüşçülerinin kıran kırana mücadelesini ekranlara getiriyor.
“Dövüş Kulübü” timsah, su aygırı ve aslan gibi hayvanlar aleminin en kuvvetli ve acımasız dövüşçülerinin kıran kırana mücadelesini ekranlara getiriyor.

“Dövüş Kulübü” timsah, su aygırı ve aslan gibi hayvanlar aleminin en kuvvetli ve acımasız dövüşçülerinin kıran kırana mücadelesini ekranlara getiriyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Savan Savaşçıları

Afrika’nın en vahşi hayvanları, savananın affetmeyen savaş alanında kendi türlerine saldırdığında, bu dizginlenemeyen bir gücün çirkin gösterisidir. Devamını oku Bir aslanın otoriteye cesurca meydan okumasından, haremini ölümüne savunan bir su aygırına ve doğanın en güçlü sapan darbelerinden birini savurmak için boynunu kullanan bir zürafaya, Afrika’nın yakıcı güneşinin altında bu kıran kırana dövüş şenliğini en ön sıradan izleyin.

2. Bölüm - Amerika'da Kargaşa

Yellowstone Milli Parkı'ndan Sonoran Çölü'ne, kurt sürüsü intikamlarını alır. Devamını oku Çıngıraklı yılanlar dövüş danslarında birbirine dolanır, çayır köpekleri bize en karanlık ve vahşi taraflarını gösterir.

3. Bölüm - Kumsal Kavgası

Doğanın en vahşi kıyı sakinleri kendi türlerine saldırdığında tam bir kaos yaşanır, bu da dünya sahillerinde inanılmaz şiddetli kavgalara neden olur. Devamını oku Kuzey kutbunun çorak arazilerinden, Endonezya’nın tropik sularına, Komodo ejderleri kendi türlerini yer ve penguenler kanatları ile çılgın tokat savaşları yapar. Plaj partisi beklemek zorunda- bu kutuplardan ekvatora kadar kıran kırana bir savaş festivali.

4. Bölüm - Boz Ayılar ve Guanacolar

Amerika'nın en vahşi hayvanları kendi türlerine saldırırken, dehşet verici bir vahşet gösterisine tanık olun. Devamını oku Bir boz ayının soygunu, evini korumaya çalışan bir sığırcık nedeni ile yolunda gitmez, sizi Amerikan savaş meydanlarında gerçekleşen en zorlu ve en korkunç kavgalara daha önce hiç olmadığı kadar yaklaştırıyoruz.

5. Bölüm - Leoparlar ve Yaban Domuzları

Dünyanın yaşanması en zor yerlerinde, hayvanlar hayatta kalma mücadelesi verirken, doğanın en şiddetli kavgalarından bazılarında şahit olun. Devamını oku Sınırlı besin kaynaklarının altın kartalları yiyecek için savaşmaya zorladığı dondurucu Sibirya’dan, leoparların birbirini parçalara ayırmaya çalıştığı Serengeti’ye gidiyoruz.

6. Bölüm - Kangurular ve Kaplanlar

Tropikal bölgelerdeki pastoral manzaraların derinliklerinde, yerel vahşi yaşam, kendi türleriyle vahşice savaşır. Devamını oku Bölgeye olan açlığı ölümcül şiddet ile sonlanan çaylak bir kaplandan, kesin hakimiyet için profesyonel güreşçiler gibi savaşan canavar boyuttaki monitör kertenkelelere ve avlanmak için yola çıkan ancak kendini menüde bulan pitona bu acımasız savaşlar korkaklar için değildir.

7. Bölüm - Çakal, Yengeç ve Kartallar

Dağ zirvelerinden, derin okyanus tabanına kadar aşırı uç rakımlarda yaşayan hayvanlar bile, çirkin şeyler yapabilir. Devamını oku Kel kartallar bir hava kavgasında sonuca ulaşmak için savaşır ve çakal sürüsü bölge hakları için kavga eder, bu sağ kalmak için çok kanlı bir dövüş festivalidir.

8. Bölüm - Yaban Domuzu ve Su Aygırları

Dünya üzerindeki en büyük toprak kütlelerinden biri olan Afrika, aynı zamanda büyük bir savaş alanıdır. Devamını oku Çocuklarını besleme girişimi kötü sonlanan bir porsuktan, ailesini ölümüne savunan bir su aygırına ve vahşi hindiler arasında ki acımasız savaşa, Afrika'nın en acımasız kavgalarından bazılarını en ön sıradan izleyin.

9. Bölüm - Kutup Porsukları ve Koalalar

Avustralya'nın bataklıklarından Himalayalar'ın çatısına, hayvanlar bazı nefes kesici savaşlarda, kendi türleriyle kıyasıya rekabet eder. Devamını oku İki aslan kardeşin sürüyü düşmanca geri almasının sahnelendiği, tuzlu su timsahlarının banyo yapma hakkı için savaştığı, dev eşek arılarının kendi kraliçelerini yediği acımasız manzaralara tanık olun.

10. Bölüm - Acımasız Kavgalar

Hayvan krallığının büyük savaşçılarının, doğanın en vahşi kavgalarında nasıl yüz yüze geldiklerini ortaya çıkarıyoruz. Devamını oku Afrika'da bir aslan ve bir leopar arasındaki kavgayı ve Alaska nehrinde en iyi somon avı noktası için iki kahverengi ayının mücadelesini takip edin.

11. Bölüm - Ölümcül Çarpışmalar

Bölgesel kontrol savaşı, hayvan krallığının en ölümcül çatışmalarına neden olur. Devamını oku Bir doru vaşak ile vaşak arasında, bölge kontrolü adına kıyasıya yaşanan çetin bir kavgayı izleyin. Bu sırada iki İspanyol dövüş boğasının sürünün liderliğini belirlemek için rekabet eder.

12. Bölüm - Canavar Kargaşası

Bu, dünyanın en büyük hayvanlarının, gezegenin dört bir yanındaki muhteşem manzaralarda kozlarını paylaştığı, bir dev hayvanlar savaşıdır. Devamını oku Afrika savanasında, su miktarı azaldıkça erkek fillerinin kızgınlıkları artar, bu da büyük canavarların kazanmak için diş dişe ve hortum hortuma gelmesine neden olur.

13. Bölüm - Ölümcül Dövüş

Dünyanın en müthiş hayvanlarından bazıları, tamamen savaşa girerken, pençeler ve dişler çarpışır. Devamını oku İki iri yarı canavar arasındaki ağır bir hesaplaşmada, bir boynuz diğerine çarparken, gergedan ve bufalo savaş alanında acımasızlaşır.

14. Bölüm - Üstünlük Savaşları

Dünyanın en kızgın hayvanlarından bazılarının hayvan dövüş kulübü arenasına girmesiyle birlikte yüzgeçler çarpar ve kürkler uçar. Devamını oku Bir porsuk, lezzetli tilki yavruları bulur, ancak sonra koruyucu babalarıyla tanışır. Bu arada, iki Beta balığını, bölgesel mücadelede hiçbir şey durduramaz.

15. Bölüm - Tehlikeli Karşılaşmalar

Büyükten küçüğe, korkutucudan tüylüye dünyanın en tehlikeli karşılaşmaları bazı ciddi kanlı savaşlara neden olur. Devamını oku Avustralya'nın en korkunç yaratıklarından köpekbalığı ve tuzlu su timsahı aynı savaşta buluşur. Bu arada, Afrika'da iki büyük siyah gergedan kozlarını paylaşır.

16. Bölüm - Kedi Savaşı

Hayvanlar Aleminin en vahşi kedi dövüşçülerinin gizli taktiklerini ortaya çıkartıyoruz. Devamını oku Afrika, Amerika kıtası ve ötesinde yer alan adrenalin dolu dövüşlere hiç olmadığı kadar yaklaşıyoruz.

17. Bölüm - Titanların Savaşı

Afrika düzlükleri ve Amerikan dağlık bölgelerinden, çölün kurak arazilerine, doğanın en korkunç devleri çarpıştığında neler olduğunu keşfediyoruz. Devamını oku Aslanlar birbiri ile rekabet eder, gri kurt sürüsü bir boz ayı ile kavga eder, su aygırları şiddetli bir savaşı sona erdirir ve dünyanın en büyük maymunlarından biri ölümcül bir göreve çıkar.

18. Bölüm - Afrika'nın En Ölümcülü

Afrika düzlükleri çitalar, aslanlar ve sırtlanlar gibi tabiatın en çok korkulan yırtıcılarının evidir. Devamını oku Ama hayata kalma savaşı asla tek taraflı değildir ve bazen av hayvanları bile ürkütücü olabilir. Bir anne çitanın, Grant ceylanının ağır silahlarıyla yüz yüze gelmesini ve üç erkek aslanın hayatlarının hatasını yaparak hırçın bir gergedanı devirmeye çalışırken izliyoruz.

19. Bölüm - Kral Katilleri

Hayvan krallığının en acımasız türleri, ölümcül çatışmalarda kıyasıya savaştığında her zaman beklediğiniz hayvan zirveye çıkamaz.  Devamını oku Aşırı vahşi hayvanların savaşını izlerken, hayvan dövüş kulübünde ön sırada yer alın.

20. Bölüm - Öfkenin Dişleri

Vahşi yaşamdaki en acımasız katillerin şaşırtıcı derecede şiddetli kavgalarda savaşmasına yakından bakın. Devamını oku İki 6 ton ağırlığında filin testosteron yüklü bir kızgınlıkla kavga ederken ve iki buçuk cm uzunluğunda yapışkan bir amfibi ölümün pençesinde gezinirken, her boyuttan hayatta kalma savaşını izliyoruz.

136

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.