Erkan Can ve Güven Kıraç ile
Erkan Can ve Güven Kıraç ile
Erkan Can ve Güven Kıraç ile

Erkan Can ve Güven Kıraç ile

Uyarı
Erkan Can ve Güven Kıraç, Selanik’ten Lizbon'a, Budapeşte'den Saraybosna'ya daha bir çok yeri eğlenerek geziyor ve en çok merak edilen yerleri izleyiciye sunuyorlar.
Erkan Can ve Güven Kıraç, Selanik’ten Lizbon'a, Budapeşte'den Saraybosna'ya daha bir çok yeri eğlenerek geziyor ve en çok merak edilen yerleri izleyiciye sunuyorlar.

Erkan Can ve Güven Kıraç, Selanik’ten Lizbon'a, Budapeşte'den Saraybosna'ya daha bir çok yeri eğlenerek geziyor ve en çok merak edilen yerleri izleyiciye sunuyorlar.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

9. Bölüm - Erkan Can ve Güven Kıraç ile: Floransa

Rotamız Floransa… Devamını oku Mimari yapılarıyla, müzeleriyle, Michelangelo meydanıyla Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.

8. Bölüm - Erkan Can ve Güven Kıraç ile: Roma

Rotamız aşıklar şehri olarak bilinen Roma… Devamını oku Vatikanıyla, Kolezyumuyla, Aşk Çeşmesiyle Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.

7. Bölüm - Erkan Can ve Güven Kıraç ile: Budapeşte

Rotamız Budapeşte... Devamını oku Tuna nehrinin iki yakasını birleştiren köprüleri, mimarisi, tarihiyle, Buda ve Peşte Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.

6. Bölüm - Erkan Can ve Güven Kıraç ile: Saraybosna ve Mostar

Rotamız Saraybosna ve Mostar... Devamını oku Başçarşısı, nehirleri, köprüleri, şahane lezzetleri ve sevdalinkalarıyla Saraybosna ve Mostar Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.

5. Bölüm - Erkan Can ve Güven Kıraç ile: Lizbon

Rotamız Portekiz’in Lizbon şehri... Devamını oku 7 tepesi, dar sokakları, müthiş lezzetleri ve otantik fadosuyla Lizbon Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.

4. Bölüm - Erkan Can ve Güven Kıraç ile: Braga ve Porto

Rotamız Portekiz’in Braga ve Porto şehirleri... Devamını oku Ruhani kent Braga’nın katedralleri ve Porto’nun keyifli sokakları Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.

3. Bölüm - Erkan Can ve Güven Kıraç ile: Porto

Rotamız Portekiz’in Porto şehri... Devamını oku Okyanusu, nehri, çinileri, şahane lezzetleri ve fadosuyla Porto Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.

2. Bölüm - Erkan Can ve Güven Kıraç ile: Selanik

Rotamız Yunanistan’ın Selanik şehri... Devamını oku Kordonu, kaleyi, meydanlarını ve elbette Atatürk’ün evini gezdik. Bol sirtakili eğlencesi ile Selanik Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.

1. Bölüm - Erkan Can ve Güven Kıraç ile: Kavala

Rotamız, Yunanistan’ın Kavala şehri... Devamını oku Sahili, kalesi, Mehmet Ali Paşası, kurabiyesi ve elbette şahane lezzetleri ile Kavala Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.

181

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.