Evcil Hayvanlar
Pets
Evcil Hayvanlar

Evcil Hayvanlar

Uyarı
Çok sevdiğiniz evcil hayvanınız hastalandığında, onun sağlık bakımını şansa bırakamazsınız. Devamını oku
Çok sevdiğiniz evcil hayvanınız hastalandığında, onun sağlık bakımını şansa bırakamazsınız. Dünyanın en deneyimli veterinerlerinin evcil hayvanlarımızı sağlıklı tutmak için aldığı olağanüstü önlemlere yakından bakın.

Çok sevdiğiniz evcil hayvanınız hastalandığında, onun sağlık bakımını şansa bırakamazsınız. Dünyanın en deneyimli veterinerlerinin evcil hayvanlarımızı sağlıklı tutmak için aldığı olağanüstü önlemlere yakından bakın. Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Cesar Milan: Pittbulumu Seviyorum

Köpek davranış uzmanı Cesar Milan için ‘kabadayı ırklar’ olarak sınıflandırılan köpekler ve pitbull cinsi asla kabadayı değildir. Devamını oku Yıllar boyunca bu ırkla çalışan Cesar, pitbulların çok zeki olduğunu ve uygun eğitim ile sadık ve sevgi dolu yoldaşlar olabileceğini gördü. Cesar ve şu anki pitbull arkadaşı Junior ile çok kişisel bir yolculuğa çıkarak sadece pitbulların değil aynı zamanda insanlarında geçinebilmek için eğitilmesi gerektiğini göstermeye çabalıyor.

2. Bölüm - Atak Köpekler

Kolej futbol koçu Steven, büyük bir problemin üstesinden gelmek için köpek davranış uzmanı Cesar Millan'ı işe alır. Devamını oku Yıldız futbolcularından olan Steve'in, saldırgan Rottweilerı, Shadow için geleceğini riske attığından endişe eder. Shadow, mahalledeki iki köpeğe saldırmıştır ve Koç, eğer tekrar saldırırsa, bundan Steven’ın sorumlu tutulacağından korkar.

3. Bölüm - Cesar Milan'ın Köpek Kabusları

Dünyaca ünlü köpek davranış uzmanı Cesar Milan, zorlu barınak köpeklerini kurtaran ailelerle birlikte çalışıyor. Devamını oku Bu hayvanların birçoğu iyi huylu olmalarına rağmen istismara uğramış veya ihmal edilmiştir, buda çoğu kez hayvanların evlat edinilmesinden sadece birkaç hafta sonra sığınağa geri dönmesine neden olur.

4. Bölüm - Holly'nin Terörü

Köpek davranış uzmanı Cesar Millan, agresif davranması için köpeklerini istemeden tetikleyen iki köpek sahibi ile ilgileniyor. Devamını oku Holly altı haftalıkken kurtardığı teriyer Lexie’nin çok geçmeden ciddi saldırganlık sorunları yaşadığını fark etti. Linda ve Boxer'ı Rosa için de durum aynı. Boxer insanları seviyor ama diğer köpeklere karşı acımasız bir canavar. Milan bu huysuz köpekleri dışadönük birer köpek vatandaşı yapmak için yardıma çağırılıyor.

5. Bölüm - Küçük Agresif Canavar

Köpek davranış uzmanı Cesar Milan, asi köpeklerle yıllarca uğraştıktan sonra, iki köpek parkı felaketi ile mücadele ediyor. Devamını oku İlk problemi Bella adında bir Fransız Bulldog’u ve onun talihli sahibi Katherine. Katherine, Bella’nın köpek buluşma grubundaki diğer köpeklerle güzelce oynamasını çok istese de, o Katherine’nin yakınına gelen herhangi bir köpek olduğunda intikama susamış görünüyor. Cesar’ın bir sonraki vakası Tamive onun köpeği Isaboo etrafında döner.

6. Bölüm - Kaba Dev

Köpek davranış uzmanı Cesar, Leslie ve 18 yaşındaki oğlu Si’ye yardım etmek için çağırılır. Devamını oku Leslie ve Si büyük Danua’ları Junior’u çarpılıp, araba ile ezildikten sonra ölüme terk edilmiş halde bulup kurtarır. Ama Danua gücünü kazandıkça daha agresif hale gelir, hatta iki kişiyi ısırmıştır. Taylor ve Morgan’ın ilişkisi, Taylor’un kız kardeşine karşı kin besleyen Maltiz kırması köpeği Chloe nedeni ile tehlikeye girer.

7. Bölüm - Rakunu Evden Nasıl Attırırsın?

Çok sevdiğiniz evcil hayvanınız hastalandığında, onun sağlık bakımını şansa bırakamazsınız. Devamını oku Dünyanın en deneyimli veterinerlerinin evcil hayvanlarımızı sağlıklı tutmak için aldığı olağanüstü önlemlere yakından bakın.

8. Bölüm - Tembel Hayvan

Çok sevdiğiniz evcil hayvanınız hastalandığında, onun sağlık bakımını şansa bırakamazsınız. Devamını oku Dünyanın en deneyimli veterinerlerinin evcil hayvanlarımızı sağlıklı tutmak için aldığı olağanüstü önlemlere yakından bakın.

9. Bölüm - Kızak Köpekleri Hakkında Bilinmeyenler

Batı Yellowstone Montana'da, her yaştan kızak köpekleri iki günlük bir yarışma olan Rodeo Run'da yarışmak için toplanırlar.

10. Bölüm - Hayat Kurtaran Köpekler

Muhteşem koku alma duyuları ile köpekler, patlayıcı ve uyuşturucu bulmak için polislere ideal eşlikçiler olmuşlardır. Bu köpeklerin nasıl eğitildiğine şahit oluyoruz.

11. Bölüm - Kediler Nasıl Konuşur?

Araştırmacılar, farklı bölgelerdeki kedilerin farklı lehçeleri olup olmadığını öğrenmek için İsveç'te iki bölgedeki kedi konuşmalarını karşılaştırıyor.

12. Bölüm - California'nın Vahşi Hindileri

Vahşi hindiler California'ya özgü değil fakat burayı kendilerine ev olarak benimsemişlerdir. Komşularını nasıl etkilediklerini öğreniyoruz.

144

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.