Farklı Rotalar
Farklı Rotalar
Farklı Rotalar

Farklı Rotalar

Uyarı
Daha önce hiç gidilmeyen coğrafyalarda, bu bölgelerde hiç bulunmamış ünlü oyuncuların anlatımıyla gezmeye ne dersiniz? Devamını oku
Daha önce hiç gidilmeyen coğrafyalarda, bu bölgelerde hiç bulunmamış ünlü oyuncuların anlatımıyla gezmeye ne dersiniz? Yeni rotalar sevdiğiniz isimlerle keşfediliyor!

Daha önce hiç gidilmeyen coğrafyalarda, bu bölgelerde hiç bulunmamış ünlü oyuncuların anlatımıyla gezmeye ne dersiniz? Yeni rotalar sevdiğiniz isimlerle keşfediliyor!Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Farklı Rotalar : Mete Horozoğlu ile Endülüs

Tiyatro ve sinema sanatçısı Mete Horozoğlu, Endülüs sokaklarında İspanya'nın kültür ve tarihini keşfe çıkıyor. Devamını oku Picasso'nun doğum yeri Malaga'dan, Flamenkonun anavatanı Sevilla'ya, tarih kokan Cordoba sokaklarından narlar şehri Granada'ya keyifli bir yolculuk sizi bekliyor.

2. Bölüm - Farklı Rotalar : Duvarın Ardında İki Ülke

Oyuncu Serhat Kılıç ile Varşova'dan Krakow'a, Polonya'yı adım adım gezip, Berlin'den Kreuzberg'e Almanya'nın simgelerini beraber keşfediyoruz.

3. Bölüm - Farklı Rotalar : Kentten Doğaya Arjantin

Tiyatro ve sinema oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan, Güney Amerika yolunda... Devamını oku Arjantin'in renkli kenti Buenos Aires'de başlayan yolculuk dünyanın en görkemli şelalelerinden biri olan Iguazu'da sürüyor..

4. Bölüm - Farklı Rotalar: Brezilya'nın İki Yüzü

Tiyatro ve sinema oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan, Güney Amerika turuna devam ediyor... Bu kez rota Brezilya'yı gösteriyor.

5. Bölüm - Farklı Rotalar : Lavanta Kokulu Festival

Oyuncu Bennu Yıldırımlar ve Eylem Yıldız'la Fransa'da sanat kokan bir yolculuk... Devamını oku Kültür şehri Avignon'un renkli dünyası, Marquis De Sade'nin Lacoste'da yaşadığı şatonun büyülü atmosferi ve Güney Fransa'nın şehirlerinden Aix En Provence'ı kaçırmayın!

6. Bölüm - Farklı Rotalar : Kumdan Kale Doha

Gezgin ruhundan anlayan bir ülke asla yabancı olamaz, sadece henüz tanışılmamış bir arkadaştır. Devamını oku Modern seyyah Coşkun Aral, Katar’ın başkenti Doha’yı bir gezgin fotoğrafçı gözüyle keşfediyor.

7. Bölüm - Farklı Rotalar: Bir Dalış Rüyası/Sharm El Sheikh

Ünlü oyuncu Özge Borak, Mısır’ın doğal akvaryumu Sharm El Sheikh de kristal berraklığındaki denizi ve zengin su altı dünyasını keşfe çıkıyor. Devamını oku Su altı dünyasının en özel adreslerinden Sharm El Sheikh muhteşem atmosferini Özge Borak'ın sunumuyla gözler önüne seriyor.

8. Bölüm - Farklı Rotalar

Daha önce hiç gidilmeyen coğrafyalarda, bu bölgelerde hiç bulunmamış ünlü oyuncuların anlatımıyla gezmeye ne dersiniz? Devamını oku Yeni rotalar sevdiğiniz isimlerle keşfediliyor!

9. Bölüm - Farklı Rotalar: Batıkların Gizemi

Rota, bu sefer Kızıldeniz.. Hint okyanusunun bir kolu olan Kızıldeniz, gizemli batıkların keşfine dalıyor.

145

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.