Gezmek İçin Yaşamak

Sonraki Bölüm

Gezmek İçin Yaşamak
Gezmek İçin Yaşamak

Gezmek İçin Yaşamak

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
1. Bölüm - Gezmek İçin Yaşamak : Papua Yerlileri

Dünya keşfedilecek güzelliklerle dolu... Dünyanın el değmemiş noktalarına yapılan yolculuklar, birbirinden renkli hikâyeler ise gezginlerin unutulmayan anıları... Devamını oku Gönüllü seyyahlar ilk yolculuklarında Papua yerlilerinin yaşamına konuk oluyor. Gezmek İçin Yaşayanlar'ın farklı kültürler ve coğrafyalardaki yolculukları ile bambaşka bir gezi deneyimine siz de ortak olun.

2. Bölüm - Gezmek İçin Yaşamak: Borneo'da Sabah

Güneydoğu Asya'da bulunan dünyanın en büyük üçüncü adası Borneo ekranlara geliyor... Devamını oku Adanın eşsiz yağmur ormanları ve yürümeden yüzmeyi öğrenen deniz göçbelerini tanımaya hazır mısınız?

3. Bölüm - Gezmek İçin Yaşamak : Rota Etiyopya

Bir grup gezgin ile beraber Etiyopya'nın vahşi doğası ve zor yaşam koşullarına göz atacağınız farklı bir macera.

4. Bölüm - Gezmek İçin Yaşamak : Etiyopya'da Gezmek

Bir grup gezgin ile beraber Etiyopya'nın vahşi doğası ve zor yaşam koşullarına göz atacağınız farklı bir macera.

5. Bölüm - Gezmek İçin Yaşamak : Borneo Yağmur Ormanları

Gezmek için yaşayanların farklı kültürler ve coğrafyalardaki yolculukları devam ediyor. Gönüllü seyyahların bu defa ki durakları Borneo Yağmur Ormanları.

6. Bölüm - Gezmek İçin Yaşamak : Madagaskar

Şaşırtıcı bir doğa,masalsı bir yer...Gezmek için yaşamayı tercih edenler rotalarını,Hint Okyanusu'nda yer alan dünyanın dördüncü büyük adası Madagaskar'a çeviriyor.

7. Bölüm - Gezmek İçin Yaşamak : Orta Amerika Notları

İnkaların diyarı Peru...Başkent Lima'nın dar sokaklarında keyifli bir bisiklet turu...Kolombiya'nın simgesel mekanları,müzeleri benzersiz lezzetleri...

8. Bölüm - Gezmek İçin Yaşamak : Mayalara Yolculuk

Orta Amerika'da mayalara doğru çıktığımız yolculuğun ilk durağı İnkaların diyarı Peru... Başkent Lima'nın dar sokaklarında keyifli bir bisiklet turu... Devamını oku Kolombiya'nın simgesel mekanları, müzeleri, benzersiz lezzetleri... Latin Amerika'daki bu renkli serüvene siz de ortak olun.

9. Bölüm - Gezmek İçin Yaşamak : Mayaların İzinde

Latin Amerika yolculuğunda, yola Guatemala'dan devam etme vakti. Devamını oku Yolculuk, arkeologlar tarafından Maya Uygarlığı'nın New York'u olarak adlandırılan Tikal'de sürüyor. Kayıp maya kentlerinin izleri, kutsal ceiba ağaçları ve klasik maya dönemine ait eşsiz yapılar ekrana yansıyor.

11. Bölüm - Gezmek İçin Yaşamak : Orta Amerika

Gezginlerimiz Orta Amerika'nın farklı kültürlerle dolu şehirlerinde yeni dünyalar keşfetmeye devam ediyor.

12. Bölüm - Gezmek İçin Yaşamak : Rio Karnavalı

Gezmek İçin Yaşamak ekibi ile Rio de Jenario'nun renkli dünyasına adım atmaya hazır mısınız ? Devamını oku Corcovada tepesinde yer alan Brezilya'nın simgesi İsa heykeli, ünlü Copacabana ve Ipenama plajları, Rio de Jenario'da karnaval heyecanı, ekranlara geliyor.

101

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.