Hindistan'da Tek Başına
Hindistan'da Tek Başına
Hindistan'da Tek Başına

Hindistan'da Tek Başına

Uyarı
Üç İspanyol,bir Amerika'lı ve bir Türk. Hindistan yolculuğu, Buda yolunda beş kızla devam ediyor. Devamını oku
Üç İspanyol,bir Amerika'lı ve bir Türk. Hindistan yolculuğu, Buda yolunda beş kızla devam ediyor.Işıl ve arkadaşlarını,500.000 kişiyi ağırlayan dünya barış buluşmasında neler bekliyor’Buda'nın aydınlandığı Bod Gaya şehri,Dalai Lama'nın önderliğinde büyük bir sınava sahne oluyor.

Üç İspanyol,bir Amerika'lı ve bir Türk. Hindistan yolculuğu, Buda yolunda beş kızla devam ediyor.Işıl ve arkadaşlarını,500.000 kişiyi ağırlayan dünya barış buluşmasında neler bekliyor’Buda'nın aydınlandığı Bod Gaya şehri,Dalai Lama'nın önderliğinde büyük bir sınava sahne oluyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Hindistan'da Tek Başına : Delhi Sana Diyor Ki

Işıl kendini Hindistan'ın kollarına bırakıyor. Türlü kokular, karmaşık gürültüler ve sakınmadığı kiriyle yeni Delhi, Hindistan'daki ilk kısa durak olacak.

2. Bölüm - Hindistan'da Tek Başına: Rişikeş'in Yolları Taştan

Tütsüyle sarmalanmış bir kent. Tanrılara yükselen melodiler,Ganj'a sunulan adaklar,birliğe adanan yürekler... Devamını oku Yoga diyarı Rişikeş,Işıl'a büyük sürprizlerin perdesini aralıyor. Öğretiler,ritüeller ve seromonilerle çıkılan yolda, aşk kapıyı çalıyor.

3. Bölüm - Hindistan'da Tek Başına:O Mabet Senin Bu Mabet Benim

Hindistan'da mabetler arası bir yolculuk.Edindiği dostlarıyla macera ve eğlence dolu yol hikayeleri Işıl'ı bekliyor. Devamını oku Dalai Lama'yla başlayan serüven,geceler süren tren yolculuklarıyla devam ediyor ve Altın Tapınak'tan Tac Mahal'e Hindistan mabetleri,heyecan dolu gezginleri ağırlıyor.

4. Bölüm - Hindistan'da Tek Başına:Buda Yolunda Beş Kız

Üç İspanyol,bir Amerikalı ve bir Türk.Hindistan yolculuğu,Buda yolunda beş kızla devam ediyor. Devamını oku Işıl ve arkadaşlarını,500.000 kişiyi ağırlayan dünya barış buluşmasında neler bekliyor? Buda'nın aydınlandığı Bod Gaya şehri,Dalai Lama'nın önderliğinde büyük bir sınava sahne oluyor.

5. Bölüm - Hindistan'da Tek Başına : Neye Niyet Katmandu'ya Kısmet

Hindistan sürprizlere gebe.Vizesi biten Işıl,soluğu Nepal'de alıyor.Ve Katmandu,bir başka büyülü dünyanın kapısını aralıyor. Devamını oku Tapınaklar,jonglörler,festivaller ve yeni gezgin arkadaşlarıyla Işıl,Katmandu'nun mistik sokaklarında eğlence dolu bir maceraya merhaba diyor.

6. Bölüm - Hindistan'da Tek Başına : Katmandu Tutulması

Nepal'e dönen rotada,Katmandu Tamel'in ritmik sokaklarından,şehri saran ahşap oymalara ve dingin Budist mabetlerine doğru rengarenk bir yolculuğa davetlisiniz.

7. Bölüm - Hindistan’da Tek Başına: Mutlu Son/Pokhara

Hindistan yolculuğuna Nepal'i ekleyen Işıl,Himalayalar'la çevrili göl kasabası Pokhara'da.

145

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.