İnanılmaz Kurtarışlar
Incredible Rescues
İnanılmaz Kurtarışlar

İnanılmaz Kurtarışlar

Uyarı
Kanada ve Norveç'in buzlu alanlarından savaş alanlarına kadar, tehlikeli şartlarda hayat kurtarmak için risk alan kurtarıcıların cesaret isteyen görevlerine tanık olun.
Kanada ve Norveç'in buzlu alanlarından savaş alanlarına kadar, tehlikeli şartlarda hayat kurtarmak için risk alan kurtarıcıların cesaret isteyen görevlerine tanık olun.

Kanada ve Norveç'in buzlu alanlarından savaş alanlarına kadar, tehlikeli şartlarda hayat kurtarmak için risk alan kurtarıcıların cesaret isteyen görevlerine tanık olun. Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Sefalet ya da Ziyafet

Son derece sessiz bir gece, Thord ve kurtarma ekibi, yollarda kaos yaratan çok büyük bir kar yağışı ortasında kendilerini bulduğunda tam bir kabusa dönüşür. Devamını oku Dev bir römork yoldan savrularak, kurtarma ekibi için ciddi işleri ciddi şekilde karmaşık bir hale sokacak küçük bir ırmağa doğru devrilir.

2. Bölüm - Çılgınlar

Kurtarma ekipleri insanları şiddetli kar yağışı ve yüksek rüzgârlardan kurtarmaya alışık, ancak bugün takım kaçakçılar ve çok sinirli bir kamyon şoförü ile meşgul.

3. Bölüm - Muhtaç Olan Seçici Olmaz

Norveç’in güneyinde, Thord and Bjørn fiyortta batık bir gemiyi kurtarmak için çağrıldı. Devamını oku Kuzeyde, dokuz araç taşıyan Alman kamyon şoförü yoldan çıktı ve kurtarıcı Frank Sebulonsen kurtarmaya gelmelidir.

4. Bölüm - Mahsur Kalan Kamyonlar

Havanın açık olduğu bir günde bile, Norveç’in dar ve kıvrımlı yolları kamyon sürücüleri için tehlikelidir. Devamını oku Kamyon kurtarma kulesi Kristoffer Mo’yu yolun kenarında devrilen 18 tonluk bir sığır kamyonunun kurtarmak için çağırır. Bu sırada, aşağı güneyde, Bjørn bir kamyona yardım etmek ve yolu açmak için fırtınaya doğru yola çıkıyor ama sonunda kendi mahsur kalır ve yardım edemez.

5. Bölüm - Kara Buz

Norveç'in güneyinde, yoğun kar yağışı bekleniyor, ancak en deneyimli kurtarma kamyonu kuleleri bile aşırı hava koşullarında teste tabi tutuluyor. Devamını oku Thord ve Bjørn, açık olması gereken yolu bloke eden bozulmuş bir kar temizleme aracını tamir etmek için yola koyuluyor. Bu arada, beklenmedik bir ziyaretçi, takıma yoldaki potansiyel kurtarmalarla ilgili tavsiyede bulunmak için gezici bir gözcü olarak katılıyor.

6. Bölüm - Ormana Doğru

Norveç’e kış gelmek üzeredir - para kazanmak isteyen kurtarma kuleleri için bu iyi haber, ama çoğu zaman yolun kenarında mahsur kalan kamyon sürücüleri için kötü haber. Devamını oku Kuzeyde, bir biçerdöver devrilmiştir ve bir ekskavatör bir çamur deliğine batmak üzeredir.

7. Bölüm - Gece Vardiyası

Norveç’in ağır kar fırtınaları sırasında yolları açık tutmak hiç de kolay değil, ancak gereken yavaş konvoylar, büyük kamyonlar için bir kabustur. Devamını oku Bjørn, çekicinin yolunu kapatarak kar tepesine saplanmış bir minibüse yol vermek ve zor durumdaki bir römorku kurtarmak için dondurucu soğukta çalışır.

8. Bölüm - Tuhaf İşler 8

Bjørn, yolun kapanmadan önce yakıtı donmuş olan bir arabaya yardım eder. Bu sırada Thord, kamyonları hareket ettirmek ve yolu açık tutmak için yorulmadan çalışır.

9. Bölüm - Ateş ve Buz

Bir kamyon şoförü Eidfjord'da öldükten sonra, Bjørn, yanmış kamyonu yolun dışına çıkarmakla ilgili duygusal görevden sorumludur. Devamını oku Bu arada, Voss'ta bir balık kamyonu kaza yapar ve kurtarma ekibi, değerli balıklar kötüleşmeden önce onu geri kaldırmak için yorulmadan çalışır. Odda’da, iki kar toplama aracı bozulur ve diğer yolu kullananalar için bir felakete yol açar.

10. Bölüm - Ekstrem Kurtarışlar

Thord ve Bjørn, onların cesur kurtarma ekipleriyle birlikte, sezonun en akılda kalan kurtarmalarına bir göz atıyor.

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.