Kedici : Bir Kedi Gördüm Sanki

Sonraki Bölüm

Kedici
Kedici : Bir Kedi Gördüm Sanki

Kedici : Bir Kedi Gördüm Sanki

Kedici

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
1. Bölüm - Kedici : Kedilerin Hastanesi

Ankara'da hizmet veren Kedi Hastanesi kapılarını açıyor. Devamını oku Ankara'da hizmet veren Kedi Hastanesi kapılarını açıyor.Bir miyavlama her zaman aynı şeyi mi anlatır?Peki bir havlama köpeğinizin hastalığını size söyleyebilir mi?Sadık dostlarımızın dilinden en iyi kim anlar?

2. Bölüm - Kedici - Onların Dünyası

Sadık dostlarımızın başından geçenler ve onları sağlıklarına kavuşturmak için canla başla çalışan deneyimli veteriner hekimler... Devamını oku Ankara'da hizmet veren Kedi Hastanesi'ni,kedilerin gözünden takip etmeye hazır olun.

3. Bölüm - Kedici : Bir Kedi Gördüm Sanki

Bazen bir müzede size rehberlik yaparlar... Bazen patlayan flaşların karşısında fotomodellik... Bazen ise tek istekleri korunabilecekleri küçük bir yuva... Devamını oku Ankara’da hizmet veren Kedi Hastanesi kapılarını açıyor,

4. Bölüm - Kedici: Patilerin İzinde

Sevimli dostlarımız ve onlarla yaşadığımız acı tatlı anlar… Hayvan sevgisiyle içiçe geçen yaşamlar...

5. Bölüm - Kedici:Kedili Günler

Evcil hayvanlar ve onlarla birlikte oluşturduğumuz ortak yaşam alanları... Devamını oku Minik dostlarımıza duyduğumuz koşulsuz sevgi ve bu sevgiyle sağlıklarına kavuştukları bir yuva. Ankara’da hizmet veren kedi hastanesi kapılarını açıyor, kedili günler iz ekranına geliyor.

6. Bölüm - Kedici: Dört Pati Bir Kedi

Her miyav, kalpten gelen bir mesaj... Her bakış sıcak bir dostluğun işareti... Minik dostlarımızla paylaşabileceğimiz sevginin sonu yok... Devamını oku Onların sağlıkları ise veteriner hekimlere emanet. Kedi hastanesi kapılarını açıyor, evcil hayvan sağlığına dair tüm sorular yanıt buluyor.

7. Bölüm - Kedici : Dikkat Kedi Çıkabilir!

Hayatımızı renklendiren biricik dostlarımız ve sıcacık yuvaların asıl sahipleri evcil hayvanlar... Devamını oku Her yeni güne daha sağlıklı uyanan çocuklarla başlamak ise, Veteriner hekimlerin tek isteği. Ankara’da bulunan Kedi Hastanesi’nin sevimli misafirleri ekrana geliyor.

8. Bölüm - Kedici : Minik Dostlarımız

Onlar hastalanıyor, iyileşiyor, ve tekrar evlerinin yolunu tutuyor... Devamını oku Evcil hayvanlarımızın keyifle koşup, yuvalarımıza neşe katmaları için veteriner hekimler her zaman görev başında. Kedi Hastanesi’nin oyuncu misafirleriyle tanışın.

9. Bölüm - Kedici: Kedidir Kedi

Sevgiyle atan minik kalpler ve sahiplerini arayan meraklı gözler... Onların mutlu bir yaşam sürmesi her şeyden önemli... Devamını oku Peki, evcil hayvanlarımızın sağlığı için neler yapmak gerekli? Kedi Hastanesi'nin birbirinden güzel misafirleri ekrana geliyor.

10. Bölüm - Kedici : Kara Kedi Ak Kedi

Minik dostlarımızın izinde sevgi dolu bir serüvene hazır mısınız? Kedi Hastanesi’nde başlayan yolculuk bu defa Kıbrıs’a uzanıyor. Devamını oku Kedilerin rehberliğinde çıkılan Lefkoşa turu, adada sürdürülen akademik çalışmalar ve Dipkarpaz’ın sevimli eşekleri ekrana geliyor.

11. Bölüm - Kedici: Sevimli Kahramanlar

Yuvalarımızın huzuru, evlerimizin neşesi evcil hayvanlar... Peki onlar bize daha fazlasını verebilir mi? Devamını oku Kedici yolculuk bu defa İzmir Seferihisar'a uzanıyor. Sığacık'ın kedilerinden, sokak hayvanları bakım evine; arama kurtarma ve cankurtaran köpeklerine, sevimli kahramanların hikayesi sizi bekliyor.

12. Bölüm - Kedici: Kediler Şehri 

Bir bakış, bir miyavlama... İçimizi ısıtan yumuşacık bir dokunuş. Devamını oku Minik dostlarımız yaşadığımız mekânların vazgeçilmez renkleri. Peki tüm bir şehir onlara ait olursa? Kedici’de yolculuk bu defa Kotor'a uzanıyor. Karadağ'ın kedileriyle meşhur şehri ekrana geliyor.

13. Bölüm - Kedici: Beyaz Patiler

Evcil hayvanlarımızla paylaştığımız sevgi ve gün geçtikçe büyüyen bir dostluk hikâyesi... Devamını oku Karşımıza çıkan her minik kedi heyecanlandırır hayvanseverleri... Kedici bu defa Van’ın kapısını çalıyor. Eşsiz güzelliği ve büyüleyici bakışlarıyla Van kedileri ekrana geliyor.

104

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.