Kedici : Kedilerin Hastanesi

Kedici : Kedilerin Hastanesi

Kedici

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
1. Bölüm - Kedici : Kedilerin Hastanesi Detay

Ankara'da hizmet veren Kedi Hastanesi kapılarını açıyor.Bir miyavlama her zaman aynı şeyi mi anlatır?Peki bir havlama köpeğinizin hastalığını size söyleyebilir mi?Sadık dostlarımızın dilinden en iyi kim anlar?

2. Bölüm - Kedici - Onların Dünyası Detay

Ankara'da hizmet veren Kedi Hastanesi'ni,kedilerin gözünden takip etmeye hazır olun.

3. Bölüm - Kedici : Bir Kedi Gördüm Sanki Detay

Ankara’da hizmet veren Kedi Hastanesi kapılarını açıyor,

4. Bölüm - Kedici: Patilerin İzinde Detay

Sevimli dostlarımız ve onlarla yaşadığımız acı tatlı anlar… Hayvan sevgisiyle içiçe geçen yaşamlar...

5. Bölüm - Kedici:Kedili Günler Detay

Minik dostlarımıza duyduğumuz koşulsuz sevgi ve bu sevgiyle sağlıklarına kavuştukları bir yuva. Ankara’da hizmet veren kedi hastanesi kapılarını açıyor, kedili günler iz ekranına geliyor.

6. Bölüm - Kedici: Dört Pati Bir Kedi Detay

Onların sağlıkları ise veteriner hekimlere emanet. Kedi hastanesi kapılarını açıyor, evcil hayvan sağlığına dair tüm sorular yanıt buluyor.

7. Bölüm - Kedici : Dikkat Kedi Çıkabilir! Detay

Her yeni güne daha sağlıklı uyanan çocuklarla başlamak ise, Veteriner hekimlerin tek isteği. Ankara’da bulunan Kedi Hastanesi’nin sevimli misafirleri ekrana geliyor.

8. Bölüm - Kedici : Minik Dostlarımız Detay

Evcil hayvanlarımızın keyifle koşup, yuvalarımıza neşe katmaları için veteriner hekimler her zaman görev başında. Kedi Hastanesi’nin oyuncu misafirleriyle tanışın.

9. Bölüm - Kedici: Kedidir Kedi Detay

Peki, evcil hayvanlarımızın sağlığı için neler yapmak gerekli? Kedi Hastanesi'nin birbirinden güzel misafirleri ekrana geliyor.

10. Bölüm - Kedici : Kara Kedi Ak Kedi Detay

Kedilerin rehberliğinde çıkılan Lefkoşa turu, adada sürdürülen akademik çalışmalar ve Dipkarpaz’ın sevimli eşekleri ekrana geliyor.

11. Bölüm - Kedici: Sevimli Kahramanlar Detay

Kedici yolculuk bu defa İzmir Seferihisar'a uzanıyor. Sığacık'ın kedilerinden, sokak hayvanları bakım evine; arama kurtarma ve cankurtaran köpeklerine, sevimli kahramanların hikayesi sizi bekliyor.

12. Bölüm - Kedici: Kediler Şehri  Detay

Minik dostlarımız yaşadığımız mekânların vazgeçilmez renkleri. Peki tüm bir şehir onlara ait olursa? Kedici’de yolculuk bu defa Kotor'a uzanıyor. Karadağ'ın kedileriyle meşhur şehri ekrana geliyor.

13. Bölüm - Kedici: Beyaz Patiler Detay

Karşımıza çıkan her minik kedi heyecanlandırır hayvanseverleri... Kedici bu defa Van’ın kapısını çalıyor. Eşsiz güzelliği ve büyüleyici bakışlarıyla Van kedileri ekrana geliyor.

56

İçeriği listele

Sayfa Başına Dön

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.