Kesişen Kültürler
Kesişen Kültürler
Kesişen Kültürler

Kesişen Kültürler

Uyarı
Farklı coğrafyaların tarihinden mimarisine, modadan yeme içme alışkanlıklarına kadar uzanan bir yolculuğa hazır mısınız? Devamını oku
Farklı coğrafyaların tarihinden mimarisine, modadan yeme içme alışkanlıklarına kadar uzanan bir yolculuğa hazır mısınız? Aynaz Deedra, kendine özgü eğlenceli anlatımıyla, gezip gördüğü yerlerin kültürel özelliklerini seyircilere aktarıyor.

Farklı coğrafyaların tarihinden mimarisine, modadan yeme içme alışkanlıklarına kadar uzanan bir yolculuğa hazır mısınız? Aynaz Deedra, kendine özgü eğlenceli anlatımıyla, gezip gördüğü yerlerin kültürel özelliklerini seyircilere aktarıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

10. Bölüm - Kesişen Kültürler : Karadağ

Aynaz Deedra'nın kültürler arası yolculuğunda bu kez rotası, sağlık turizmi, adaları, tarihi kaleleri ve zengin gastronomisiyle meşhur Karadağ.

9. Bölüm - Kesişen Kültürler : Novi Sad

Aynaz Deedra seyahatine Sırbistan'ın Belgrad'dan sonraki en önemli kültür sanat merkezi Novi Sad ile devam ediyor...

8. Bölüm - Kesişen Kültürler : Belgrad

Aynaz Deedra, görkemli meydanları ve mimarisiyle meşhur, aynı zamanda moda ve gece hayatıyla da ünlü Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği Belgrad'ı keşfediyor.

7. Bölüm - Kesişen Kültürler : St. Petersburg

Aynaz Deedra, farklı kültürlere yaptığı yolculukta bu kez Rusya'nın kültür sanat merkezi St. Petersburg'u keşfediyor...

6. Bölüm - Kesişen Kültürler: Moskova

Aynaz Deedra, görkemli mimarisi, tarihi meydanları, kliseleri ve zengin mutfak kültürüyle meşhur Rusya'nın başkenti Moskava'yı keşfediyor...

5. Bölüm - Kesişen Kültürler : Lviv

Aynaz Deedra, çok çeşitli kültür yapısı, zengin gastronomisi, nostaljik travmayı, sanat ve eğlence hayatıyla öne çıkan, aslan şehir Lviv'de.

4. Bölüm - Kesişen Kültürler : İstanbul

Aynaz Deedra'nın farklı kültürlere yaptığı yolculukta bu sefer rota, kadim şehir İstanbul. Devamını oku Dünyanın en görkemli şehirlerinden biri olan, doğu ve batı kültürünü birbirine yaklaştıran İstanbul'u geziyoruz.

3. Bölüm - Kesişen Kültürler : Palermo

Aynaz Deedra'nın farklı kültürlere yaptığı yolculukta yeni rotası, tarihi, gastronomisi ve mimarisiyle büyüleyen, Sicilya'nın başkenti Palermo.

2. Bölüm - Kesişen Kültürler : Mardin

Aynaz Deedra, camiileri, kiliseleri, mimarisi ve zengin mutfağıyla meşhur, farklı kültürlerin ve dinlerin kesişim noktası olan hoşgörünün şehri Mardin'i keşfediyor.

1. Bölüm - Kesişen Kültürler : Atina

Aynaz Deedra, her adımda tarih kokan, zengin Akdeniz mutfağı ve renkli çarşılarıyla, mitolojinin doğduğu şehir Atina'da...

182

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.