Life Below Zero
Life Below Zero
Life Below Zero

Life Below Zero

Uyarı
Ayılar, kurtlar ve tilkiler tek komşunuz olduğunda, hayat oldukça zor olabilir. Alaska'nın uzak köşelerinde yaşayan insanların günlük zorlu mücadelelerine ortak oluyoruz.
Ayılar, kurtlar ve tilkiler tek komşunuz olduğunda, hayat oldukça zor olabilir. Alaska'nın uzak köşelerinde yaşayan insanların günlük zorlu mücadelelerine ortak oluyoruz.

Ayılar, kurtlar ve tilkiler tek komşunuz olduğunda, hayat oldukça zor olabilir. Alaska'nın uzak köşelerinde yaşayan insanların günlük zorlu mücadelelerine ortak oluyoruz.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Adapt or Die

Sue bir ayının peşindedir. Jessie küçük hayvan avındadır. Hailstonelar, bebek Wade'e bir kızak yapar. Glenn bir geyik avlar.

2. Bölüm - Darkness Approaches

Sue kampını porsuğa karşı korumalı hale getirir. Ricko geyik avlar. Jessie teknesini kurtarır. Hailstonelar kışa hazırlanır.

3. Bölüm - The Freeze Up

Sue yiyecek arar. Ricko çocuklarına avlanmayı öğretir. Jessie köpekleri için bir patika açar. Hailstonelar buzda balık avına gider.

4. Bölüm - Weather the Storm

Sue uzun bir yolculuk öncesi kampını güvenceye alır. Ricko amcasının kulübesini onarmaya yardım eder. Jessie bir kızak köpeği yarışına katılır. Devamını oku Hailstonelar yoğun bir fırtınaya hazırlanır.

5. Bölüm - Hard Knocks

Sue, Chena'daki kulübesini onarmaktadır. DeWilde'lar ağ atar. Jessie yavru köpekleriyle zaman geçirmektedir. Chip'e bir kazadan sonra tıbbi müdahale yapılır.

7. Bölüm - New Horizons

Sue yakacak odun topluyor. Ricko ve oğlu Skyler kunduz yakalamaya gidiyor. Jessie yeni satın aldığı araziyi keşfe çıkıyor. Hailstonelar nehrin üst tarafına taşınıyor.

8. Bölüm - Ahead of the Game

Sue evine Kavik'e gidiyor. Andy ve Denise, Eagle'a geri dönüyor. Jessie, Iditarod'a hazırlanıyor. Hailstonelar Kiwalik'te ufak tefek birkaç işini hallediyor.

9. Bölüm - Arctic Discipline

Sue pistindeki karları temizliyor. Denise köpek kızağı sürmeyi öğreniyor. Jessie kapanla tavşan yakalıyor. Ricko, oğlu Skyler'a avlanmayı öğretiyor.

10. Bölüm - Ultimate Sacrifice

Sue kar tavuğu avına gider. Andy ve Denise kırık buz yüzeyle mücadele eder. Jessie, Iditarod'da yarışır.

11. Bölüm - Winter Inferno

Sue yeni bir jeneratör taşır. Andy ve Denise odun toplarlar. Ricko ve çocukları misk sıçanı avlarlar. Chip ve Agnes kampı taşır.

12. Bölüm - Winters End

Sue su kuşu avlar. Andy ve Denise çözülen nehir buzlarıyla savaşır. Ricko ve çocukları kaz avlar. Hailstonelar küçük bir ava çıkar.

13. Bölüm - First Blood

Sue bahçesini genişletir. Andy ve Denise su kuşu avlar. Ricko çocuklarına avlanmayı öğretir. Hailstonelar yumurta avına çıkar.

14. Bölüm - Shock and Awe

Sue Nodwell'ini tamir eder. Andy ve Denise güneş panelleri kurar. Jessie teknesini onarır. Hailstonelar balığa çıkar.

15. Bölüm - Domino Effect

Sue nehrini temizleyip balık tutmaya gider. Andy ve Denise bir cip tamir eder. Jessie ağaçları devirip odun hazırlar. Hailstonelar bir tuzak kulübesi inşa eder.

16. Bölüm - Bear Scare

Sue bir kar eriticiyi başka amaçla kullanır. Ricko kulübesini onarır. Jessie yeni bir rıhtım inşa eder. Hailstonelar kumsala deniz kabukları toplamaya gider.

17. Bölüm - New Country

Sue ren geyiği avlamaya çıkar. Ricko doğal bir kaplıcaya gider. Jessie Brushkana'ya taşınır. Hailstonelar çadır kurar ve balık tutmaya gider.

18. Bölüm - Beware the Wild

Sue pistinin altında bir drenaj sistemi kurar. Ricko eski aile arazisini keşfe çıkar. Jessie, Brushkana'da kamp kurar. Hailstone'lar tekne gezintisine çıkar.

19. Bölüm - The New World

Sue, Kuzey Kutbu Ulusal Yaban Hayatı Koruma Bölgesi'ne gider. Ricko geyik avlar. Jessie, Brushkana'da bir kulübe inşa eder. Hailstone'lar Kiwalik'te toplanır.

134

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.