Nat Geo Family
Nat Geo Family
Nat Geo Family

Nat Geo Family

Uyarı
Çocukları evde duvarlara tırmanmaktan uzak tutmak mı istiyorsunuz? Devamını oku
Çocukları evde duvarlara tırmanmaktan uzak tutmak mı istiyorsunuz?O zaman genç kaşiflerin, meraklı küçük bilim insanlarının ve o hayalperest gökbilimcilerin beynini en ilham verici içeriklerimizle doldurun!

Çocukları evde duvarlara tırmanmaktan uzak tutmak mı istiyorsunuz?O zaman genç kaşiflerin, meraklı küçük bilim insanlarının ve o hayalperest gökbilimcilerin beynini en ilham verici içeriklerimizle doldurun!Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Ferrari

Ferrari’nin İtalya,Maranello’daki çok gizli fabrikasının içinde,dünyanın en güçlü Ferrari’sinin tasarlanması ve yapılmasının ardındaki prosedürlere tanık oluyoruz.

2. Bölüm - En Büyük 10 Canavar

İnsanlara dünyaya hükmetmeden önce, yeryüzü devlerin yeriydi ama kimin en büyük canavar ünvanını aldığı konusundaki tartışmalar hala devam ediyor. Devamını oku Yaşamış en büyük on canavarı ortaya çıkarırken uzmanları takip edin. En son keşifleri araştırıyoruz, uzaklardaki alanları keşfediyoruz ve insanın aklını başından alan boylara sahip canlıların arkasındaki bilimi takip ediyoruz.

3. Bölüm - Tiger Emergency

Hayvan Hastanesi'nde egzotik hayvanlardan, evcil hayvanlara kadar yardıma ihtiyacı olan her hayvanın yaşam mücadelesini izliyoruz.

4. Bölüm - Lego

Çocuklar, Dünya'nın en popüler oyuncaklarından bir tanesi olan Lego ile her yıl ortalama 5 milyar saatten fazla vakit geçiriyor.

5. Bölüm - Yer Çekimine Karşı

Tim Shaw, bilimi sokağa ve sıradan insanlara taşıyarak birbirinden çılgın deneylere imza atıyor.

8. Bölüm - Büyük Tekerlekler, Dev Düşüşler

Sunucu Richard Hammond, karate vuruşlarının, şehir bisikleti tavşan atlamalarının ve sudaki snowboardun aşağılayıcı ve acı verici potansiyelini araştırıyor.

9. Bölüm - Yeniden Öğren

Uzmanlar, beynimizin; nöroloji, bilişsel bilim ve psikoloji alanlarında dünyayı nasıl kavradığını araştırıyor.

10. Bölüm - Mantık

Bir dizi interaktif oyun ve deney ile mantıksal becerilerinizin gücünü ve sınırlarını öğreneceksiniz.

11. Bölüm - Üç Veteriner Bir Bebek

Michigan merkezinde ilkbahar rüzgarları esiyor, bu da PVS’nin veterinerlerini avuç dolusu bebeklere uğraşmalarına neden oluyor! Devamını oku Hamile atlar, inekler, domuzlar ve koyunlar dört bir yanda doğum yapıyorlar ve bu nedenle Pol Vet’in telefonları hiç susmuyor.

12. Bölüm - Bloktaki Yeni Kediler

Yetenekli Doktor Pol'de bu hafta, PVS'deki doktorlar her şeyi görüyor: zehirlenmiş yavrular, arsız kediler ve yardıma muhtaç eski bir dost ziyareti..

13. Bölüm - Medeniyet Kıvılcımı

Ateşin gücünden yararlanmak bize yaratma, yok etme ve dönüştürme gücü verdi. Devamını oku Ancak bize neyi kontrol edebileceğimizi ve neyi kontrol edemediğimize dair sert dersler verdi. Ateşin biyolojimizi nasıl etkilediğini ve bizi bozkırdan Ay'a nasıl getirdiğinin hikayesi.

14. Bölüm - Ölümü Atlatmak

İnsanlar vücudumuza saldıran, evrimleşen ve savaşan organizmalar tarafından işkence görüyorlar. Devamını oku Geçmişten gelen derslerin günümüzdeki veba salgını yenmeye nasıl yardımcı olabileceğini inceliyoruz.

15. Bölüm - Mucize Max

Teksas'taki en iyi veterinerler sinirleri kopmuş bir tavuskuşunu 2 kiloluk tümörü olan bir köpeği ve hermafroditizm olan bir İngiliz Cocker Spaniel'i tedavi ediyorlar.

17. Bölüm - Mutlu Yıllar Moo!

Bu bölümde, rahatsız hayvanlar ve onları iyileştirmekten başka bir derdi olmayan veterinerler ile beraberiz. Bir de, bu hafta klinikte bir doğum günü kutluyoruz!

18. Bölüm - Arıların Güzelliği

Veterinerler 17 yaşındaki bir ördeği, burnu gıdıklanan bir Chihuahua'yı ve kurşun yarası olan bir kediyi tedavi ediyorlar!

19. Bölüm - Yaşayan Geçmiş 1

Dünyanın en esrarengiz ülkelerinden birinde yükselen destansı bir hava yolculuğu yapın. Devamını oku Yüzyıllar süren inzivadan sonra, Çin'in en büyüleyici manzaralarını, yapılarını ve kültürel hazinelerini kuşgözünden ortaya çıkarıyoruz.

20. Bölüm - Yaşayan Geçmiş 2

Çin'in şehirlerini ve altyapısını,1 milyardan fazla nüfusunun taleplerini karşılayacak şekilde nasıl dönüştürdüğünü Çin'in topraklarında yolculuk yaparak görüyoruz.

144

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.