Sualtı Kaşifleri
Sualtı Kaşifleri
Sualtı Kaşifleri

Sualtı Kaşifleri

Uyarı
Sualtı fotoğrafçısı Ali Ethem Keskin ve sualtı kameramanı Engin Aygün Türkiye’nin göllerine dalıyor; zenginliklerini ve karşı karşıya olduğu tehlikeleri anlatıyor. Devamını oku
Sualtı fotoğrafçısı Ali Ethem Keskin ve sualtı kameramanı Engin Aygün Türkiye’nin göllerine dalıyor; zenginliklerini ve karşı karşıya olduğu tehlikeleri anlatıyor. Sualtı kâşifleri ayrıca mağara, kanyon, batık şehir gibi değerleri de tanıtıyor.

Sualtı fotoğrafçısı Ali Ethem Keskin ve sualtı kameramanı Engin Aygün Türkiye’nin göllerine dalıyor; zenginliklerini ve karşı karşıya olduğu tehlikeleri anlatıyor. Sualtı kâşifleri ayrıca mağara, kanyon, batık şehir gibi değerleri de tanıtıyor. Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Sualtı Kaşifleri : Tatlı Suyun Gizemi

Göller bakımından oldukça zengin olan ülkemizde, Sualtı Kaşifleri bildiğiniz göllerin yanı sıra, ismini ilk defa duyacağınız göllerin de izini sürüyor. Devamını oku Sualtı dünyasının duayenleri Engin Aygün ve Ali Ethem Keskin'le derin yolculuk başlıyor. Eğirdir ve Salda gölleri, sualtındaki muhteşem yansımalarıyla karşınızda...

2. Bölüm - Sualtı Kaşifleri : Azmak'ın Büyüsü

Sualtı Kaşifleri bu kez paletlerini Akkaya'nın Azmak Nehri'nde vuruyor. Tatlı suyu körfezle buluşturan nehir, keyifli bir dalışa kucak açıyor. Devamını oku Özel bir oluşum olan Azmak'ın berrak ve çoşkulu sularının büyüsüne kapılmaya hazır olun.

3. Bölüm - Sualtı Kaşifleri : Göle Yolculuk : Sivas

Kimi doktor balıklarıyla ünlü; kiminde sualtı ormanı gizli; kimi öyle berrak ki göze görünmüyor... Sivas'ın karstik göllerinin derinlerine yolculuk başlıyor.

4. Bölüm - Sualtı Kaşifleri : Göl Keşfi : Sivas

Sualtı kaşifleri, Sivasın göllerini keşfe devam ediyor. Karstik göllerde sürecek, bu mavi yolculuğa siz de ortak olun. Devamını oku Dipsiz göl'ün sır dolu derinlikleri... Gökdin Gözesi'nin gizemli dünyası...Kızılçam Gölü'nün büyülü atmosferi... Sualtı kaşifleri, Sivasın göllerini keşfe devam ediyor. Karstik göllerde sürecek, bu mavi yolculuğa siz de ortak olun.

5. Bölüm - Sualtı Kaşifleri : Bir Nehrin Doğuşu

Suyun derinliklerinde, büyülü bir keşif yolculuğu.Sualtı Kaşifleri, bu kez Sakarya Nehri'nin doğduğu Eskişehir Çifteler'de... Devamını oku Yeraltından kaynayan tatlı su kaynaklarının benzersiz atmosferi...

6. Bölüm - Sualtı Kaşifleri : Göllerin Sakla Batıkları

Sualtı fotoğrafçısı Ali Ethem Keskin ve sualtı kameramanı Engin Aygün Türkiye’nin göllerine dalıyor; zenginliklerini ve karşı karşıya olduğu tehlikeleri anlatıyor. Devamını oku Sualtı kâşifleri ayrıca mağara, kanyon, batık şehir gibi değerleri de tanıtıyor.

7. Bölüm - Sualtı Kaşifleri:Sualtı Ormanı

Sualtı Kaşifleri,Bolu'nun tabiat parklarında yer alan göllerin sualtını keşfediyor. Devamını oku Ali Ethem Keskin ve Engin Aygün eşliğinde,Abant ve Sülüklügöl'deki bu büyülü yolculuk sizlerle...

8. Bölüm - Sualtı Kaşifleri: Tatlıdan Tuzluya Suluin

Sualtı kaşifleri, bu kez Antalya Finike'de bulunan Asya kıtasının en derin mağarasına dalış yapıyor.Tatlı suyla başlayıp tuzlu suyla biten bu macera ekranlarda…

9. Bölüm - Sualtı Kaşifleri : Sırrın Kırkgözleri

Ödüllü sualtı fotoğrafçısı Ali Ethem Keskin ve deneyimli sualtı kameramanı Engin Aygün’ün vizörlerinden sualtının güzellikleri ekrana yansıyor. Devamını oku Sualtı kaşifleri Antalya'nın Kırkgözler havzasını keşif yolunda. Havzanın bilinmeyen sualtı güzellikleri su üstüne yansırken mahalle arasında kalan bir obruk da ilk kez gün yüzüne çıkıyor.

10. Bölüm - Sualtı Kaşifleri :Köprüaltı Dalgıçları

Sualtı Kaşifleri’nin hedefinde, Karakaya Barajı’nda sulara gömülü olan ilk betonarme köprü var. Devamını oku Malatya dalışında, Ali Ethem Keskin ve Engin Aygün’e dalış süpervizörü Erol Öztunalı eşlik ediyor ve bu sıradışı noktada yapılacak dalışta ikiliye eşlik etmek üzere Kaş’tan Malatya’ya geliyor. Sualtı kaşifleri’nin son “keşfi” dalış tutkunlarının nabızlarını yükseltecek cinsten.

11. Bölüm - Sualtı Kaşifleri : İstanbul'un Gölleri

Sualtı Kaşifleri, bu kez İstanbul'un yanıbaşındaki Terkos Gölü'nde keşif yolculuğunda!

12. Bölüm - Sualtı Kaşifleri :Menderes Nehri'nin Doğuşu

Sualtı kaşifleri, Anadolu'nun sualtı kaynaklarını keşif yolunda. İstikamet bu kez Afyon Dinar. Devamını oku Menderes nehrinin doğduğu, Kocapınar kaynağının sualtı güzellikleri ekranlara geliyor.

13. Bölüm - Sualtı Kaşifleri: Menderes Nehrinin İzinde

Sualtı Kaşifleri Afyon Dinar'da Menderes nehrinin izini sürmeye devam ediyor. Devamını oku Kaşifler Afyon Dinar'da farklı iki dalış noktasının sualtını sizler için keşfediyor... İncirli ve Suçıkan göletlerinin sualtı, ekranlara yansıyor. Kaşiflerle beraber sualtı güzelliklerinin yansımasını keşfedin.

14. Bölüm - Sualtı Kaşifleri: Kayıp Kente Dalmak

Sualtında bir kent ve bıraktığı izler. Sualtı Kaşifleri, bu kez sizleri kayıp bir kentte gizemli bir yolculuğa çıkarıyor.

15. Bölüm - Ormanın Derinliklerinde: Akyazı

Sualtı kaşifleri, bu kez bozulmamış doğası ile dört mevsim farklı bir çehreye bürünen Sülüklügöl'de. Devamını oku Tektonik hareketler sonucu meydana gelen heyelan ile oluşmuş, benzersiz bir ekosistemin tam ortasında, doğanın kalbine kulak verin.

145

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.