Uzaylılar
Aliens
Uzaylılar

Uzaylılar

Uyarı
Uzaylılar her hareketimizi izliyor olabilirler ama var olduklarına dair kanıtların tarif edilmesi zordur. Devamını oku
Uzaylılar her hareketimizi izliyor olabilirler ama var olduklarına dair kanıtların tarif edilmesi zordur. Kaçırılma olayları ve tüm dünyada UFO görülmelerini kullanarak akıllı yaşamı arıyoruz.

Uzaylılar her hareketimizi izliyor olabilirler ama var olduklarına dair kanıtların tarif edilmesi zordur. Kaçırılma olayları ve tüm dünyada UFO görülmelerini kullanarak akıllı yaşamı arıyoruz. Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Uzaylı İstilası

Havadaki tuhaf ışıklar, söylentilere bağlı ürkütücü ölümlerle bağlantılıdır. Devamını oku F16 savaşçıları doğruca Amerikan başkanlığına giden bir UFO’yu kovalarken görülür ve genç Avustralyalı bir pilot, uçuşunun ortasında kendi uçağının etrafında garip bir şekilde dans eden bir gemi(uzay) gördüğünü söyledikten sonra denizin üzerinde kaybolur.

2. Bölüm - Uzaylı İstilası

Gökyüzündeki açıklanamayan ışıkların raporları tüm tarih boyunca ve dünyanın her yerinde görüldü. Devamını oku Kecksburg, Pennsylvania’da 1965’de alev topu şeklinde yere çakılan uçağın inişinin arkasındaki gizemleri araştırıyoruz ve sonra, henüz 2004 yılında gerçekleşen İspanya ve Portekiz’in gökyüzleri boyunca görülen tuhaf ışık yayılmasını inceliyoruz.

3. Bölüm - Uzaylı İstilası

1970’lerin sonlarında görünüşte UFO’lar tarafından dehşete düşürülen, Colares olarak bilinen Amazonlu küçük balıkçı topluluğunu ziyaret ediyoruz. Devamını oku Düzinelerce yerli, UFO’lar tarafından kendilerine doğru yayılan, enerji akıtan ve garip kesikler bırakan ışıkların kurbanı olduğunu iddia ediyor. Ayrıca Victoria, Avustralya’yı da ziyaret ediyoruz. 1966’da genç bir sürücü, gece geç saatte geniş bir yolun boş alanında öldürülüyor.

4. Bölüm - Uzaylı İstilası

Texas’taki görgü tanıkları, şaşırtıcı fiziksel hastalıklarının çok büyük, yanıcı ve elmas şeklinde bir objeden dolayı olduğunu iddia ettiler. Devamını oku Arizona’da gökyüzü boyunca süzülen ışıkların görülmesi, devletin üstünü örttüğü suçlamalara yol açtı. Brezilya’nın üzerindeki gökyüzünde, jet dövüşçüleri, bilinmeyen ışıklarla yüksek bahisli bir kedi fare oyunu oynadı.

5. Bölüm - Uzaylı İstilası

Alaska’nın kuzeydoğusunda Japon Havayolları’nın görünürde 35,000 fit yükseklikte UFO’lar tarafından takip edilen kargo uçağı ile yola çıkıyoruz. Devamını oku Bu olaydan sonra FBI ve CIA’in de gizli katıldığı iddiasıyla Federal Havacılık Kurumu soruşturması açılıyor. Ayrıca Avustralya’da Melbourne şehrinin eteklerindeki Westall şehrine seyahat ediyoruz. 1966 yılının nisan ayında bu mütevazı banliyö bir çok UFO görünümüne ev sahipliği yaptı.

6. Bölüm - Uzaylı İstilası

Kuzey kutup dairesinin derinliklerinde, 2009’un kışında, Kuzey Norveç’in gökyüzü, görünürde açıklanamaz ama inanılmaz bir ışık görüntüsüyle aydınlandı. Devamını oku 2006’da, dünyanın en yoğun havalimanlarından biri, büyük bir Amerikan havayolu şirketi çalışanından gelen UFO söylentileriyle sarıldı. Son olarak, UFO fenomeninin ilk yıllarına geri gidip, 1952’de Washington’daki UFO olaylarından halkın korkusunu tekrar yaşıyoruz. Muhtemelen bu olaylar için mantıklı, bilimsel açıklamalar vardır, ya da belki yoktur.

7. Bölüm - Uzaylı İstilası

Yeni Zelanda, Kaikoura’da pilotlar tuhaf ışıklara tanıklık ettiler ve radarda onayladılar. Devamını oku Bir film ekibinin olayı görüntüleyip videoya çekmesiyle hikaye küresel bir hal aldı ve devlet araştırmaya zorlandı. Vietnam ormanlarının derinliklerinde bir grup Amerikalı paraşütçü asker, olağandışı bir karşılaşma yaşadı. Ormanın zemininden parlak bir ışık yükseldi ve uzaya doğru giderek kayboldu.

8. Bölüm - Uzaylı İstilası

Kanadalı köylüler bir dizi ışığın okyanusa düştüğünü görüyor ve soruşturma başlatılıyor. Yeni Zelanda’da, gizemli bir obje, gün ışığında tüm ülke genelinde hızla geçiyor. Devamını oku İran’da, jetler parlak renkli bir UFO ile kapışırken, şaşkınlık verici bir köpek dövüşüne(hava muharebesi) yol açıyorlar.

9. Bölüm - Uzaylılarla Yüzyüze

Tüm dünyada, gökyüzünde görülen tuhaf uçan objeler ve gizemli ışıklar rapor edilmektedir. Devamını oku UFO’lar bizim dünyamızın dışında akıllı bir yaşamın işaretimi yoksa sadece doğal insan yapımı olaylar mıdır sorusunun altındaki olguları inceliyoruz.

10. Bölüm - UFO

1940’lardan günümüze UFO görünümlerinin artışının grafiğini çıkarırken, bazı inanılmaz UFO öykülerinin arkasındaki olguları inceliyoruz. Devamını oku Görülmelerin arkasındaki detayların derinliklerine iniyoruz ve gerçek bir uçan daireye bindiğini ve elinde görüntülerle bunu kanıtlayabileceğini söyleyen bir adamın hikayesine kulak veriyoruz.

11. Bölüm - UFO Avrupa: Yeni Kanıtlar

Küçük yeşil adamların hikayeleri bizi on yıllardır büyülemiştir. Devamını oku Ancak Savunma Bakanlığı'ndan yeni çıkarılan dosyalar UFO manzaralarının hikayelerinin arkasındaki yetkililer tarafından çok ciddiye alınmış olan ilgi çekici detayları ortaya çıkarmaktadır. Winston Churchill'in savaşı örtbas etmesinden Galler'deki bir UFO kazasına kadar, İngiltere'nin kendi X Dosyaları üzerindeki kapağı kaldırıyoruz.

12. Bölüm - UFO Avrupa: Saklı Hikayeler

Norveç'te filme alınan yüzlerce UFO ve İngiltere'nin olası bir UFO saldırısına karşı başlattığı adli inceleme ekranlarınızda.

13. Bölüm - UFO Avrupa: Saklı Hikayeler

İki Amerikan askerinin keşfettiği UFO enkazı ve 1936'da Venedik'te gözlemlenen UFO'lar ekranlarınızda.

14. Bölüm - UFO Avrupa: Saklı Hikayeler

Paris semalarında 10.000 metre yükselen bir uçan nesne ve Portekiz'de görünen tuhaf bir disk ekranlarınızda…

15. Bölüm - UFO Avrupa: Saklı Hikayeler

Askeri personelin gökyüzünde fark ettiği bir dizi UFO ve bir kasabanın üzerinde ışık yayan uçan nesne bu bölümle ekranlarınızda.

16. Bölüm - UFO Avrupa: Saklı Hikayeler

İsveç semalarında görülen binlerce tuhaf nesne, UFO tarafından çevrelenen bir pilot ve İtalyan kasabasında fark edilen dev cisim ekranlarınızda.

17. Bölüm - UFO Avrupa: Saklı Hikayeler

Uzaylılar her hareketimizi izliyor olabilirler ama var olduklarına dair kanıtların tarif edilmesi zordur.

136

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.