Agents Of S.H.I.E.L.D.
Agents Of S.H.I.E.L.D.
Agents Of S.H.I.E.L.D.

Agents Of S.H.I.E.L.D.

Uyarı
Korkusuz S.H.I.E.L.D. ajanları doğaüstü olayları inceliyor ve süper kahramanların,uzaylıların ve kötülerin olduğu bir dünyada insanları koruyor. Devamını oku
Korkusuz S.H.I.E.L.D. ajanları doğaüstü olayları inceliyor ve süper kahramanların,uzaylıların ve kötülerin olduğu bir dünyada insanları koruyor.Ajan Coulson ve yeni kurduğu ekibi maceradan maceraya koşarken bir yandan da uyumlu bir ekip olmanın mücadelesini veriyor.

Korkusuz S.H.I.E.L.D. ajanları doğaüstü olayları inceliyor ve süper kahramanların,uzaylıların ve kötülerin olduğu bir dünyada insanları koruyor.Ajan Coulson ve yeni kurduğu ekibi maceradan maceraya koşarken bir yandan da uyumlu bir ekip olmanın mücadelesini veriyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - The New Deal

1931 yılı New York'unda mahsur kalan coulson ve S.H.I.E.L.D. ajanları, Zephyr zaman sıçraması yapmadan önce bir çözüm bulmak zorundadırlar.

2. Bölüm - Know Your Onions

Zamanı tehdit eden unsurun kimliği açığa çıkınca onu ne pahasına olursa olsun korumakla görevli ajanlar çelişkiye düşer.

3. Bölüm - Alien Commies From the Future!

Vakitsiz bir zaman sıçraması sonucu Enoch 1931 yılında mahsur kalırken ekip ise yine ait olmadığı bir zamana yolculuk yapar.

4. Bölüm - Out of the Past

1955 yılındaki Ajan Coulson, tarihe geçmiş önemli bir günde olduklarını fark edince zamanı korumak adına birtakım girişimlerde bulunur.

5. Bölüm - A Trout In The Milk

Disko yıllarına iniş yapan ekip, Chronicom planını nasıl bozacaklarını keşfeder ancak Zephyr yine beklenmedik bir sıçrama gerçekleştirecektir.

6. Bölüm - Adapt Or Die

Kimliği açığa çıkan ekip, Mack'in ebeveynlerini kurtarmaya ve gemiyi tamir etmeye çabalarken bir yandan da Chronicom istilasına karşı mücadele eder.

7. Bölüm - The Totally Excellent Adventures of Mack and the D

1982 yılında mahsur kalan Mack, ebeveynlerinin ölümüyle baş edebilmek için çocukluğunu geçirdiği eve gider.

8. Bölüm - After Before

Geminin zaman sürücüsü bozuk olduğundan ekip felakete sürüklenmek üzeredir. Tek umutları ise güçlerini yitirmiş olan Yo-Yo'dur.

9. Bölüm - As I Have Always Been

Zephyr bir zaman fırtınasına yakalanmıştır. Daisy ile Coulson ise ekibi kurtarma girişimlerini tekrar tekrar yaşamak zorunda kalırlar.

10. Bölüm - Stolen

Ekip, Nathaniel ve Kora'nın kendilerine bir ordu oluşturmaya çalıştığı 1983 yılına dönerken Daisy'nin yeni görevi Jiaying'i korumaktır.

11. Bölüm - Brand New Day

Kora'nın yardımıyla Nathaniel ve Sibyl, S.H.I.E.L.D. İçin karanlık bir gelecek inşa etmeye çalışırken ekibin yaratıcı yöntemler bulması gerekir.

12. Bölüm - The End Is at Hand

Nathaniel ve Sibyl, S.H.I.E.L.D.'ı tarihten silmeye yaklaşırken ajanlar düşmanı alt edebilmek için tüm güçlerini kullanmak zorundadırlar.

13. Bölüm - What We're Fighting For

(DİZİ FİNALİ) S.H.I.E.L.D. En önemli savaşını vermektedir ve kazanmak için tüm ekibin ve dostlarının birlikte mücadele etmesi gerekir.

122

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.