Avenue 5
Avenue 5
Avenue 5

Avenue 5

Uyarı
Komedi üstadı Armando Ianucci'nin yaratımıyla ortaya çıkan dizi, Dr.House olarak hayatımıza giren Hugh Laurie'yi bir uzay turizmcisi olarak karşımıza getiriyor. Devamını oku
Komedi üstadı Armando Ianucci'nin yaratımıyla ortaya çıkan dizi, Dr.House olarak hayatımıza giren Hugh Laurie'yi bir uzay turizmcisi olarak karşımıza getiriyor.40 yıl sonraki bir gelecekte geçen komedide Laurie, yolcularıyla birlikte Avenue 5 isimli gemide uzayda yol alan bir kaptanı canlandırıyor.

Komedi üstadı Armando Ianucci'nin yaratımıyla ortaya çıkan dizi, Dr.House olarak hayatımıza giren Hugh Laurie'yi bir uzay turizmcisi olarak karşımıza getiriyor.40 yıl sonraki bir gelecekte geçen komedide Laurie, yolcularıyla birlikte Avenue 5 isimli gemide uzayda yol alan bir kaptanı canlandırıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - I Was Flying

Lüks uzay gemisi Avenue 5'ın kaptanı Ryan Clark, sahibi Herman Judd, geminin çalışanları ve yolcuları yaşanan arızanın ardından kötü bir haber alırlar.

2. Bölüm - And Then He's Gonna Shoot Off

Rav ve ekibi Nasa'dan bir yetkiliyle görüşür. Ryan, Cyrus adında bir mühendisle tanışır. Karen ise yolcuların sözcülüğünü üstlenir.

3. Bölüm - I'm A Hand Model

Avenue 5 personeli işleri yavaşlatır. Bu sırada Ryan, Karen'a yeteneklerini ön plana çıkarabileceği bir fırsat önerisinde bulunur.

4. Bölüm - Wait A Minute, Then Who Was That On The Ladder?

Iris, Judd'ın itibarını korumak için bazı yolcuları lüks kamarasında ağırlar. Ryan ve Billie mühendislerle vakit geçirir.

5. Bölüm - He's Only There to Stop His Skeleton Falling Over

Gemide yeni bir kriz yaşanırken Billie, Ryan'a yardım etmeye çalışır.

6. Bölüm - Was It Your Ears?

Gemidekiler uzayda doğan bir bebeği kutlar. Ryan ve Billie kaynağı belirsiz bir sesle ilgili gizemi çözmeye çalışır. Dünyada ise Rav başkana seslenir.

7. Bölüm - Are You A Spider, Matt?

Judd üzerinde sıradışı bir etkisi olan zengin yolcu Harrison Aimes'i etkileyebilmek için Ryan'ı görevlendirir. K.O.: Paterson Joseph.

8. Bölüm - This is Physically Hurting Me

Billie, Ryan'a gemiyi nasıl kullanacağıyla ilgili ders verirken Karen gereksiz eşyalarından kurtulmaları gereken yolcuları denetler.

9. Bölüm - Eight Arms But No Hands

(SEZON FİNALİ) Iris, Karen ve Ryan'la ilgili çıkan dedikodular hakkında bilgi edinmeye çalışır. Rav ise Judd'dan özür dilemesini bekler.

125

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.