Belgravia
Belgravia
Belgravia

Belgravia

Uyarı
25 yıl önce bir davette yaşananlar, Londra'nın en eski iki ailesi arasında büyük bir husumete neden olacaktır. Devamını oku
25 yıl önce bir davette yaşananlar, Londra'nın en eski iki ailesi arasında büyük bir husumete neden olacaktır. Ünlü yapımlara imza atan yazar, senarist, yapımcı ve yönetmen Julian Fellows'un aynı adlı romanından uyarlanan mini dizi "Belgravia" ile 1840'ların Londrasına yolculuğa çıkmaya hazır olun!

25 yıl önce bir davette yaşananlar, Londra'nın en eski iki ailesi arasında büyük bir husumete neden olacaktır. Ünlü yapımlara imza atan yazar, senarist, yapımcı ve yönetmen Julian Fellows'un aynı adlı romanından uyarlanan mini dizi "Belgravia" ile 1840'ların Londrasına yolculuğa çıkmaya hazır olun!Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Episode 1

Trenchard ailesi kısa bir süre önce Londra'daki Belgravia aristokratlarının arasına katılmıştır ancak yıllar önce yaşanan bir aşk mutluluklarına engeldir.

2. Bölüm - Episode 2

Caroline gösterişli bir partiye ev sahipliği yaparken James ise Trenchard ailesini zor duruma düşürecek bir gerçeği açıklamaya mecbur bırakılır.

3. Bölüm - Episode 3

Stephen'ın sorunlarının derinliği açığa çıkarken Susan ise Trenchard ailesinin yeni sosyal statüsünden faydalanmaktan çekinmemektedir.

4. Bölüm - Episode 4

Caroline, Lady Maria ve Anne için bir gezi düzenlerken Ellis ise gerçek yüzünü göstermeye başlamıştır.

5. Bölüm - Episode 5

Oliver, Charles'a dair sarsıcı bir gerçeği öğrenirken John ise planları bozulunca yeni yollar denemektedir.

6. Bölüm - Episode 6

[DİZİ FİNALİ] Charles gizemli bir barış teklifi alırken Charles'ın onurunun korunması için James'in bir yol bulması gerekmektedir.

102

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.