Betty
Betty
Betty

Betty

Uyarı
"Betty"; New York sokaklarında, her biri birbirinden farklı, renkli ve özgün karakterdeki bir grup genç kadının eğlenceli maceralarını anlatıyor.
"Betty"; New York sokaklarında, her biri birbirinden farklı, renkli ve özgün karakterdeki bir grup genç kadının eğlenceli maceralarını anlatıyor.

"Betty"; New York sokaklarında, her biri birbirinden farklı, renkli ve özgün karakterdeki bir grup genç kadının eğlenceli maceralarını anlatıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Key Party

Janay ve Kirt kaykay parkında sadece kızların katılacağı bir etkinlik organize ederler. Ancak başlayan yağmur ve beklenmedik bir olay bu etkinliği gölgeler.

2. Bölüm - Zen and the Art of Skateboarding

Janay, Donald'ın kendisinden habersiz aldığı bir karar yüzünden hayal kırıklığına uğrar. Kirt, Indigo ve Honeybear kavgaya karışırlar.

3. Bölüm - Happy Birthday, Tyler

Janay arkadaşlarıyla birlikte doğum gününü kutlar ancak kutlama beklenmedik şekilde biter. Başı derde giren Honeybear sürpriz birinden yardım ister.

4. Bölüm - The Tombs

Yaşananlardan sonra Kirt kendisine tavır alan arkadaşlarıyla barışmaya çalışır. Janay ise Indigo ve Honeybear'ın yardımıyla büyük bir gerçekle yüzleşir.

5. Bölüm - Perstephanie

Kirt, arkadaşlarıyla; Janay ise Donald ile yüzleşir. Indigo kendisine teklif edilen modellik işini denemeye karar verir.

6. Bölüm - Ladies on Fire

(SEZON FİNALİ) Kirt ve arkadaşları, sadece kızların katılacağı yeni bir etkinlik organize etmek için bir araya gelir. Ancak beklenmedik bir olay yaşanır.

125

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.