Black Monday
Black Monday
Black Monday

Black Monday

Uyarı
Ekim 1987’de tüm dünyayı etkileyen büyük borsa krizinin perde arkasına odaklanan “Black Monday” karşınızda. Devamını oku
Ekim 1987’de tüm dünyayı etkileyen büyük borsa krizinin perde arkasına odaklanan “Black Monday” karşınızda. Wall Street tarihinin en sert düşüşünün neden ve nasıl yaşandığını, Wall Street dışına itilen bir grubun piyasaya girişini ve yükseliş öykülerini eğlenceli bir dille anlatan diziyi kaçırmayın!

Ekim 1987’de tüm dünyayı etkileyen büyük borsa krizinin perde arkasına odaklanan “Black Monday” karşınızda. Wall Street tarihinin en sert düşüşünün neden ve nasıl yaşandığını, Wall Street dışına itilen bir grubun piyasaya girişini ve yükseliş öykülerini eğlenceli bir dille anlatan diziyi kaçırmayın!Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Mixie-Dixie

Yaşananların yankıları devam ederken artık patron olan Dawn ve Blair yeni bir anlaşmanın peşindedir. Mo ise geçmişinden kaçmaya çalışır.

2. Bölüm - So Antoine

Mo'nun beklenmedik bir misafiri vardır. Blair ve Tiff ise yeni bir ev arar.

3. Bölüm - Idiot Inside

Mo, Keith'i zor bir durumdan kurtarmaya çalışır.

4. Bölüm - Fore!

Blair'in yeni siyasi bağlantısı, Dawn'u uzlaşmacı bir konuma getirir. Yassir ve Wayne ofiste ortaya çıkan bir gizemi çözmeye çalışır.

5. Bölüm - Violent Crooks and Cooks of Books

Blair ve Dawn yeni bir yatırımcının peşindedir. Yeni yerlerine geçmeye çalışan Mo ve Keith ise problemlerle karşılaşırlar.

6. Bölüm - Arthur Ponzarelli

Dawn yeni bir müşteri yüzünden ahlaki bir ikilemin içine düşer. Mo, Blair ve Keith olasılıkların peşine düşerken Tiff kimlik krizi içindedir.

7. Bölüm - Who Are You Supposed to Be?

Ofisteki Cadılar Bayramı partisinde Blair büyük bir anlaşma yapmaya çalışır. Mo ve Dawn ise karşılarına çıkan bir fırsat için tartışır.

8. Bölüm - Lucky Shoes

Seçim gecesi Blair çok riskli bir teklifte bulunur. Mo ve Dawn, Connie ve Marcus ile yemeğe çıkar. Keith ise önemli bir sırrı ortaya çıkarır.

9. Bölüm - At That Time

Mo herkesi kurtaracak bir plan yapmaya çalışır. Blair adını temize çıkarabilmek için geçmiş hayatını yeniden ziyaret etmek zorunda kalır.

10. Bölüm - I Don't Like Mondays

(SEZON FİNALİ) Mo; Dawn, Blair ve Keith'e herkesi kurtaracak planını açıklar ve ekip üzerine düşeni yapmak için harekete geçer.

125

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.