Broke
Broke
Broke

Broke

Uyarı
Bekar bir anne olan Jackie'nin oğluyla yaşadığı mütevazi hayatı; uzun süredir görüşmediği kız kardeşi, onun zengin eşi ve bu ikilinin asistanının gelişiyle renkleniyor. Devamını oku
Bekar bir anne olan Jackie'nin oğluyla yaşadığı mütevazi hayatı; uzun süredir görüşmediği kız kardeşi, onun zengin eşi ve bu ikilinin asistanının gelişiyle renkleniyor. "NCIS"in Abby'si Pauley Perrette'in canlandırdığı Jackie ve onun eğlenceli ailesi kahkahayı garantiliyor!

Bekar bir anne olan Jackie'nin oğluyla yaşadığı mütevazi hayatı; uzun süredir görüşmediği kız kardeşi, onun zengin eşi ve bu ikilinin asistanının gelişiyle renkleniyor. "NCIS"in Abby'si Pauley Perrette'in canlandırdığı Jackie ve onun eğlenceli ailesi kahkahayı garantiliyor!Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Pilot

Paraları biten ve kalacak yerleri olmayan Elizabeth, eşi ve asistanıyla birlikte uzun süredir görüşmediği kız kardeşinin kapısını çalar...

2. Bölüm - Jobs

Jackie, Javier ve Elizabeth'i iş bulmaları konusunda cesaretlendirir. Jackie, Javier'in amcasıyla yakınlaşan Sammy'nin sonradan üzülebileceğini düşünür.

3. Bölüm - The Dance

Javier ve Elizabeth, borç verdikleri yüklü miktardaki parayı arkadaşlarından geri istemek için cesaret toplar. Luis zam istemesi için Jackie'yi ikna eder.

4. Bölüm - Mom's Secret

Jackie ve Elizabeth anneleriyle ilgili bir sırrı öğrenirler. Bu sırada Javier bir iş teklifi alır.

5. Bölüm - Dates

Javier ve Elizabeth, Jackie ve Luis için birer buluşma ayarlarlar. Bu sırada Elizabeth, Sammy ile yakınlık kurmaya çalışır.

6. Bölüm - Losing My Religion

Jackie ve Javier, Sammy ile ilgili bir konuda anlaşmazlığa düşerler. Bu sırada Elizabeth, Luis'in gittiği spor salonundaki bir derse katılır.

7. Bölüm - Daddy Issues

Javier, Jackie ve Elizabeth'in hapishanedeki babalarını ziyaret eder. Luis, Elizabeth'e araba kullanmayı öğretirken Sammy ile ilgili bir gerçeği öğrenir.

8. Bölüm - Soccer

Sammy'nin oynadığı futbol takımının antrenörü istifa edince Javier takımın başına geçer. Elizabeth, Jackie'ye daha sakin biri olması konusunda öneriler verir.

9. Bölüm - Barry's Back

Jackie'nin eski eşi Barry beklenmedik bir şekilde ortaya çıkar ve Sammy'nin velayetini kazanma fırsatı yakalar. K.O.: Kyle Bornheimer.

10. Bölüm - Sammy's Project

Tüm aile, okul için proje ödevi hazırlaması gereken Sammy'e yardım etmeye çalışır. Javier ve Elizabeth gelecekleri hakkında fikir ayrılığına düşerler.

11. Bölüm - Cinco De Mayo

Jackie bardaki bir kutlama için sponsor ayarlar. Javier ise bu partide görevli olacağı için çok heyecanlıdır.

12. Bölüm - The Test

Uis'in babası Don Dominguez, Javier'i kontrol etmek için sürpriz bir ziyaret yapar. Elizabeth eski sevgilisi Nick ile karşılaşır. K.O.: Cheech Marin

13. Bölüm - Sammy's Party

Tüm aile, Sammy'nin doğum günü partisi için hazırlık yapar. Partinin sürpriz bir ziyaretçisi vardır. Javier ve Elizabeth ev aramaya karar verir.

103

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.