Carol's Second Act
Carol's Second Act
Carol's Second Act

Carol's Second Act

Uyarı
Carol Kenney çocuklarını büyütüp yıllardır yaptığı öğretmenlikten emekli olur. Tam her şey bitti derken bu kez de hayalindeki meslek olan doktorluk için harekete geçer. Devamını oku
Carol Kenney çocuklarını büyütüp yıllardır yaptığı öğretmenlikten emekli olur. Tam her şey bitti derken bu kez de hayalindeki meslek olan doktorluk için harekete geçer. Emmy ödüllü Patricia Heaton'ın 50 yaşından sonra stajyer doktor olan Carol'ı canlandırdığı, kahkaha dolu bu yeni diziyi kaçırmayın!

Carol Kenney çocuklarını büyütüp yıllardır yaptığı öğretmenlikten emekli olur. Tam her şey bitti derken bu kez de hayalindeki meslek olan doktorluk için harekete geçer. Emmy ödüllü Patricia Heaton'ın 50 yaşından sonra stajyer doktor olan Carol'ı canlandırdığı, kahkaha dolu bu yeni diziyi kaçırmayın!Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Pilot

Stajyer doktor Carol, iş yerindeki ilk gününde patronu, iş arkadaşları ve Doktor Frost ile tanışır. Ve karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmeye çalışır.

2. Bölüm - You Give Me Fever

Carol yaşlı bir hastası için yaptığı testlerden sonuç alamayınca farklı bir çözüm bulmaya çalışır. K.O.: Carol Mansell

3. Bölüm - The Zebra

Tüm stajyer doktorlar nadir görülen bir hastalığı olan bir hastayla ilgilenmek için büyük bir yarışın içine girerler.

4. Bölüm - Marathon Day

Carol maratonda koşarken düşüp yaralanan Dr. Jacobs'ı tedavi etmeye çalışır.

5. Bölüm - The Nightfloat

Carol hastanede tek başına geçireceği ilk gece vardiyasını başarılı bir şekilde atlatmaya çalışır.

6. Bölüm - Game Changer

Carol kaburgası kırılmış ünlü bir Amerikan futbolu oyuncusunu tedavi etmeye çalışır.

7. Bölüm - Dr. Mom

Yıllardır çalışan bir anne olan Carol, geçtiğimiz yılda işte zorlandıklarını fark eden diğer stajyerlere yardımcı olmak ister.

8. Bölüm - Sick and Retired

Yakın arkadaşı Phyllis hastaneye gelince Carol emeklilik hayatının nasıl olabileceğine tanıklık eder. K.O.: Jane Kaczmarek

9. Bölüm - Therapy Dogs

Hastane yönetimi hastaların bakımına yardımcı olmaları için terapi köpeklerini misafir etmeye karar verir. Bu sırada Carol da Lexie'ye yardım eder.

10. Bölüm - Merry December 19th

Carol, Noel'i kızı Jenny ile kutlamaya hazırlanır. Ancak Jenny'nin sakladığı bir sır vardır.

11. Bölüm - Blocking

Carol bir hastasını yoğun bakım ünitesine alabilmek için yalan söylemek zorunda kalır. Bu sırada Jenny ve Daniel Dr. Frost'a yakalanır.

12. Bölüm - Peer Evaluations

Dr. Frost ve Jacobs stajyerlerin performanslarını değerlendirir. Tüm doktorlar eleştirileri kabul ederken Carol bu durumu hoş karşılamaz.

13. Bölüm - Night Lemons

Carol'ın komşusunun Carol'a olan ilgisi, Lexie ve Jenny'nin Carol'la dalga geçmesine sebep olur. Dr. Frost'un bir önerisi vardır.

14. Bölüm - Secrets

Carol, Lexie'nin herkesten gizlemeye çalıştığı hobisini öğrenir. Bu sırada Caleb bir hastası için sigorta şirketini karşısına alır. K.O.: Larry Joe Campbell

15. Bölüm - Top of The List

Carol'ın hastalarından biri karaciğer nakli için hazırlanmaktadır. Lexie, Daniel ve Caleb; Dr. Jacobs'ın dövmesinin anlamını çözmeye çalışır.

16. Bölüm - Carol's Crush

Başarılı geçen organ nakli ameliyatının ardından arkadaşları, Carol'ın Dr. Lewis'e olan hayranlığıyla ilgili şakalar yaparlar.

17. Bölüm - Plus Ones

İş arkadaşları, Carol ve Dr. Lewis'in ilişkilerinin çok hızlı ilerlediği konusunda Carol'la dalga geçerler.

18. Bölüm - R.I.P. Dr. Herman

(DİZİ FİNALİ) Carol tüm hastaneye bir sunum yapmak için seçilir. Ancak Dr.Lewis, Carol'dan kararını yeniden gözden geçirmesini ister. K.O.:Kelsey Grammer

103

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.