Chicago PD
Chicago PD
Chicago PD

Chicago PD

Uyarı
Chicago'nun 21.bölgesinden sorumlu devriye polisleri ve istihbarat departmanının aksiyon ve drama dolu maceralarını anlatan diziyi ünlü yapımcı Dick Wolf hayata geçiriyor
Chicago'nun 21.bölgesinden sorumlu devriye polisleri ve istihbarat departmanının aksiyon ve drama dolu maceralarını anlatan diziyi ünlü yapımcı Dick Wolf hayata geçiriyor

Chicago'nun 21.bölgesinden sorumlu devriye polisleri ve istihbarat departmanının aksiyon ve drama dolu maceralarını anlatan diziyi ünlü yapımcı Dick Wolf hayata geçiriyorDetayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Stepping Stone

Vahşice işlenen cinayetlerin izini süren çavuş Hank Voight ve ekibi uyuşturucu tacirlerinin peşine düşer. Birimler arası rekabetler de ortaya çıkar.

2. Bölüm - Wrong Side of the Bars

Tüm ekip, Antonio'nun kaçırılan oğlunu bulmak için zamana karşı yarışır. Bu sırada Jay, Lindsay'nin geçmişine dair bazı sırları öğrenir.

3. Bölüm - Chin Check

Voight ve ekibi büyük çetelerle bağlantısı olan bir eve gider. Jay geçmişte yaşadığı trajediyle ilgili bazı insanlarla karşılaşınca öfkesine hakim olamaz.

4. Bölüm - Now is Always Temporary

Olinsky kızıyla ilgili bir sorunu çözmeye çalışır. Voight hapisten yeni çıkan oğluna yardım etmek ister. Jay yaşadığı büyük trajediyi anlatır.

5. Bölüm - Thirty Balloons

Yeni bir devriye arabası alan Burgess ve Atwater'a onu teslim aldıkları gibi yeni bırakma görevi verilir. Olinsky ve Ruzek arasında gerilim yaşanır.

6. Bölüm - Conventions

Ekip, kadınlara saldıran suçluların peşine düşer. New York biriminin dedektifleri Fin ve Amanda Rollins ekibe yardıma gelir. K.O.: Ice-T, Kelli Giddish

7. Bölüm - The Price We Pay

Voight'un oğlu Justin'in işlenen bir cinayete karıştığı ortaya çıkar. Gradishar, Antonio ile bir anlaşma yapar. Ruzek ise Burgess'a yardım eder.

8. Bölüm - Different Mistakes

Voight iç işlerine yeni atanan Edwin Stillwell'le tanışır. Ekip kumarla ilgili bir çetenin peşine düşer. Voight bu davada eski ortağıyla çalışır.

9. Bölüm - A Material Witness

Olinsky'nin kızı bir cinayetin tek görgü tanığı olunca hayatı da tehlikeye girer. Bu sırada Ruzek, Burgess'dan yardım ister.

10. Bölüm - At Least It's Justice

Lonnie Rodiger ölü bulununca Voight, Halstead'ı görevden uzaklaştırır. Ekipten birinin yokluğunda Summer kendisini kanıtlama fırsatı bulur.

11. Bölüm - Turn The Light Off

Voight ve ekibi iki çete liderinin ve çalıntı paraların peşine düşer. Burgess kendini kanıtlamaya çalışır. Platt ise Ruzek'den yardım ister.

12. Bölüm - 8:30 PM

Ekip şehrin bir çok yerine yerleştirdikleri bombaları patlatmadan önce suçluları yakalamak için zamana karşı yarışır. K.O.: Taylor Kinney

13. Bölüm - My Way

Pulpo tehlikeli bir suçluyu yakalamak için polisle iş birliği yapar. Ancak bu durum ekibi rahatsız eder. Erin'ın geçmişinden bir isim geri döner.

14. Bölüm - The Docks

Antonio hayatı için mücadele ederken Halstead, Voight ve Olinsky'nin geçmişine dair bazı detayları öğrenir. Erin ise Charlie ile sorunlarını düzeltmek ister.

15. Bölüm - A Beautiful Friendship

[SEZON FİNALİ] Antonio işe geri döner. Lindsay, Charlie ve geçmişi konusunda Voight'tan yardım ister. Jin ise Voight ile yüzleşir.

116

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.