Council of Dads
Council of Dads
Council of Dads

Council of Dads

Uyarı
Dizi, Bruce Feiler'ın "The Council of Dads" kitabından senaryolaştırıldı. Devamını oku
Dizi, Bruce Feiler'ın "The Council of Dads" kitabından senaryolaştırıldı.Kanser teşhisi konulan Scott'ın kendisine bir şey olursa eşine ve çocuklarına kimin yardımcı olacağına dair endişeleri üzerine yakın arkadaşlarından oluşan bir babalar konseyi kurmaya karar vermesini konu alıyor.

Dizi, Bruce Feiler'ın "The Council of Dads" kitabından senaryolaştırıldı.Kanser teşhisi konulan Scott'ın kendisine bir şey olursa eşine ve çocuklarına kimin yardımcı olacağına dair endişeleri üzerine yakın arkadaşlarından oluşan bir babalar konseyi kurmaya karar vermesini konu alıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Pilot

Perry ailesi, baba Scott Perry'nin sağlık sorunuyla baş edebilmek için kenetlenmiştir. Scott başına bir şey gelirse ailesine bakılması için planı yapar.

2. Bölüm - I'm Not Fine

Scott'ın yokluğunda Robin, yeni düzene alışmaya çalışırken Luly ise yıllar sonra biyolojik annesiyle görüşür.

3. Bölüm - Why Do You Wanna Be?

Larry, Robin'e restoranla ilgili bir teklif sunarken Luly ise hazırlayacağı yazı için kendi deneyimlerinden faydalanmak istemektedir.

4. Bölüm - The Sixth Stage

Robin, Scott'ın ardından tekrar romantik bir ilişki yaşayıp yaşayamayacağını düşünürken Luly ile Evan ise riskli bir yatırım yapar.

5. Bölüm - Tradition!

Robin, Scott olmadan geçirecekleri özel günlerde Scott'ın eksikliğini hissetmektedir. Luly ise üvey ailesiyle ilgili bilgi edinmeye çalışır.

6. Bölüm - Heart Medicine

Charlotte'un acil bir ameliyat olması gerekince Perry ailesi bir araya gelir. Luly ise ilk üvey ailesiyle görüşür.

7. Bölüm - The Best Laid Plans

Anthony, Las Vegas'a taşınmasını gerektirecek cazip bir iş teklifini değerlendirirken Evan ise Luly ile annesi arasında kalmıştır.

8. Bölüm - Dear Dad

Robin ve konsey, Luly ile sarsıcı bir gerçek hakkında konuşmaya karar verirlerken Sam ise Robin'e destek olmak için elinden geleni yapmaktadır.

9. Bölüm - Stormy Weather

Yaklaşan fırtına sebebiyle korunaklı bir yere gitmeye karar veren Perry ailesi birtakım zorluklarla karşılaşır. Larry ise kızıyla temasa geçer.

10. Bölüm - Fight or Flight

(DİZİ FİNALİ) Anthony, Robin ile Theo'yu bulmak için Perry ailesinin fırtınada hasar gören evine giderken Oliver ise doğumu yaklaşan Sage'e yardım eder.

126

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.