Criminal Minds
Criminal Minds
Criminal Minds

Criminal Minds

Uyarı
FBI’ın Davranış Analizleri Birimi’nin ajanları,seri katillerin ve psikopatların bir sonraki hamlelerini çözmeye çalışıyor Devamını oku
FBI’ın Davranış Analizleri Birimi’nin ajanları,seri katillerin ve psikopatların bir sonraki hamlelerini çözmeye çalışıyor10 yılı aşkın bir süredir devam eden ve artık klasikleşmiş diziler arasına giren Criminal Minds,polisiye türüne farklı bir soluk getiriyor.

FBI’ın Davranış Analizleri Birimi’nin ajanları,seri katillerin ve psikopatların bir sonraki hamlelerini çözmeye çalışıyor10 yılı aşkın bir süredir devam eden ve artık klasikleşmiş diziler arasına giren Criminal Minds,polisiye türüne farklı bir soluk getiriyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Under The Skin

Ekip, Rossi'yi ölümle burun buruna getirip kaçmayı başaran seri katil Everett Lynch'in tarzına benzer cinayetler işleyen bir katilin peşine düşer.

2. Bölüm - Awakenings

Ekip üyelerinden biri hastanede yatarken diğerleri seri katil Everett Lynch ve kızı Grace'i aramaya devam eder. Spencer'ın annesi ziyarete gelir.

3. Bölüm - Spectator Slowing

Ekip, Kentucky ve Tennessee'de gerçekleşen ve ilk bakışta birbirinden bağımsız gibi görünen iki ayrı patlamayı araştırır.

4. Bölüm - Saturday

Ekip üyeleri izinli oldukları bir cumartesi gününü birbirlerinden oldukça farklı bir şekilde geçirirler... K.O.: Rachael Leigh Cook

5. Bölüm - Ghost

Ekip bir seri katilin peşine düşer. Ancak içlerinden biri seri katilin hedefi haline gelince her şey daha tehlikeli bir hal alır.

6. Bölüm - Date Night

Bir baba ve kızı kaçırılır. Ekibin eski düşmanlarından biri geri döner. Ve Dr. Reid'den çok belirgin istekleri vardır. K.O.: Rachael Leigh Cook

7. Bölüm - Rusty

Ekip bir dizi cinayeti aydınlatmak için Denver'a giderken Prentiss, ajan Andrew Mendoza'yla olan ilişkisini sorgulamak zorunda kalır.

8. Bölüm - Family Tree

Ekip Teksas'ta işlenen bir dizi cinayeti aydınlatmak için yola çıkar. J.J. ve Prentiss'in geleceklerine dair almaları gereken büyük kararlar vardır.

9. Bölüm - Face Off

Rossi, seri katil Everett Lynch'in elinden kurtulalı neredeyse bir yıl geçmiştir. Rossi eski ortağının yardımıyla bu katille ilgili yeni teoriler geliştirir.

10. Bölüm - And In The End

(DİZİ FİNALİ) Ekip, seri katil Everett Lynch'i yakalamak için büyük bir insan avı başlatırken Dr. Reid ölüm kalım savaşı verir. K.O.: Jane Lynch

124

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.