Dwight In Shining Armor
Dwight In Shining Armor
Dwight In Shining Armor

Dwight In Shining Armor

Uyarı
Bin yıl önce yapılan bir sihir sayesinde o zamandan beri uykuda olan savaşçı bir prenses, günümüzde yaşayan bir genç olan Dwight'ın öpücüğüyle uyanır. Devamını oku
Bin yıl önce yapılan bir sihir sayesinde o zamandan beri uykuda olan savaşçı bir prenses, günümüzde yaşayan bir genç olan Dwight'ın öpücüğüyle uyanır.Kendini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulan prenses beraberinde kaosu da getirir. Komedi, macera ve fantezinin içiçe geçtiği bu diziyi kaçırmayın!

Bin yıl önce yapılan bir sihir sayesinde o zamandan beri uykuda olan savaşçı bir prenses, günümüzde yaşayan bir genç olan Dwight'ın öpücüğüyle uyanır.Kendini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulan prenses beraberinde kaosu da getirir. Komedi, macera ve fantezinin içiçe geçtiği bu diziyi kaçırmayın!Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

8. Bölüm - The Grim Reaper - 24 Kasım

Dwight ve Gretta, yanına bir can almadan krallığına geri dönemeyen Azrail'i yanlışlıkla yanlarına çağırır.

7. Bölüm - Hansel and Gretta - 23 Kasım

Hexela, müşteri desteğine yardımcı olması için Baldric'i işe alır. Ancak Baldric'in yanında olmaması Gretta'yı mutsuz eder.

6. Bölüm - The Draguar - 20 Kasım

Gretta ve Baldric, Woodside lisesinin düzenlediği Cadılar Bayramı partisinde eğlenir.

5. Bölüm - Smooch - 19 Kasım

Dwight, Hexela'nın güzellik salonunu sosyal medyada tanıtmaya yardım eder. Yeni ve sihirli bir dudak Kremi Gretta, Hexela ve Nana'yı keçiye dönüştürür.

4. Bölüm - Kirk The Berserker - 18 Kasım

Dwight, yakan top maçına koçluk yaparken Viking düdüğü çalar. Bu, ondan başkasının göremediği ve duyamadığı Viking hayaletini çağırmasına neden olur.

3. Bölüm - The Severians - 17 Kasım

Gretta, kabilesini kurtarmak için yola çıkan prenses Militsa ile karşılaşır. İstediği olmayan prenses, Gretta'nın evinden bir Severyalı eseri çalar.

2. Bölüm - Guy Club - 16 Kasım

Guy Club adamları, yeni üyelerle Gretta'nın buzdolabındaki portaldan geri dönerler ancak dünyanın kaderi yeni adamlardan birini eve göndermeye bağlıdır.

1. Bölüm - Another Slice of Pilot - 13 Kasım

Prens Chlodwig, her şeyin başladığı zamanı hatırlar ve büyünün bozulduğu gün başına gelenleri anlatmaya başlar.

104

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.