Euphoria
Euphoria
Euphoria

Euphoria

Uyarı
Aşk üçgenleri, gençlik sorunları ve travmalar... Kendi kimliklerini keşfetmeye çalışan bir grup lise öğrencisinin başlarından geçen olayları izliyoruz. Devamını oku
Aşk üçgenleri, gençlik sorunları ve travmalar... Kendi kimliklerini keşfetmeye çalışan bir grup lise öğrencisinin başlarından geçen olayları izliyoruz. Başrolünde oyuncu ve şarkıcı Zendaya’nın yer aldığı dizi sizlerle...

Aşk üçgenleri, gençlik sorunları ve travmalar... Kendi kimliklerini keşfetmeye çalışan bir grup lise öğrencisinin başlarından geçen olayları izliyoruz. Başrolünde oyuncu ve şarkıcı Zendaya’nın yer aldığı dizi sizlerle... Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Pilot

Rue, rehabilitasyon merkezinden eve döner. Bir partide şehre yeni gelen Jules ile tanışır. Öte yandan, yeni ayrılan Nate ve Maddy birbirlerini kıskandırmaya çalışır.

2. Bölüm - Stuntin' Like My Daddy

Geçmişi geride bırakmaya çalışan Rue, okulun ilk gününde yeni arkadaşı Jules için heyecanlıdır. Bu sırada, Nate, Maddy ile tekrar bir araya gelmeye çabalar.

3. Bölüm - Made You Look

Jules internetten biriyle tanışır ve Rue’dan yardım ister. Öte yandan, Maddy, Nate'in telefonunda tuhaf bir şey bulur.

4. Bölüm - Shook One : Pt 2

Rue arınmaya çalışırken Gia’ya karnavalda eşlik eder. Jules, Cal ve ailesi ile karşır. Öte yandan, gerçekte kim olduğu da ortaya çıkmaya başlar.

5. Bölüm - '03 Bonnie and Clyde

Karnavalın ardından, Maddy ve Nate bir polis soruşturmasıyla uğraşmak zorunda kalır. Devamını oku Rue'nun son zamanlardaki temkinli hali sebebiyle Jules kendini baskı altında hisseder.

6. Bölüm - The Next Episode

Cadılar bayramında Jules endişeli davranışlar sergilemeye başlamışken, Rue ‘nun güveninden endişe eder. Öte yandan, McKay futboldaki geleceğini sorgulamaya başlar.

7. Bölüm - The Trials and Tribulations...

Depresyona giren Rue çareyi dizi izlemekte bulur. Jules eski bir dostunu ziyarete gider. Öte yandan, Cassie, Cadılar Bayramı gecesi sonrasında tavsiye arar.

8. Bölüm - And Salt the Earth Behind You

(SEZON FİNALİ) Rue ve Jules tekrar bir araya gelir. Cassie, geleceği hakkında hayatını değiştirecek bir kararın eşiğinde. Devamını oku Öte yandan Kat onu takip edenin kim olduğunu bulmaya çalışır.

121

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.