Evil

Sonraki Bölüm

Evil
Evil

Evil

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
1. Bölüm - Pilot

Adli psikolog Kristen Bouchard, eğitim süreci devam eden rahip David Acosta ve onun araştırmacı ortağı Ben Shroff bir seri katille ilgili araştırma yaparlar.

2. Bölüm - 177 Minutes - 4 Ekim

Kristen, David ve Ben iki saat ölü kaldıktan sonra yeniden hayata döndüğü açıklanan bir genç kızla ilgili gizemi aydınlatmaya çalışır.

3. Bölüm - 3.Stars - 11 Ekim

Kristen, David ve Ben; davranışları birdenbire değişen bir tiyatrocu hakkında araştırma yapmak için çağırılırlar. K.O.: John Glover, Dascha Polanco

4. Bölüm - Rose - 18 Ekim

Kristen, Ben ve David şiddete eğilimi olan 9 yaşındaki bir çocuğu değerlendirmek üzere işe alırlar.

5. Bölüm - October - 25 Ekim

Kristen ve David Cadılar Bayramı Gecesi'nde bir şeytan çıkarma ritüelini analiz etmeye çalışırlar.

6. Bölüm - Let X = 9 - 8 Kasım

Kristen, David ve Ben'in yeni görevi kendisini peygamber ilan eden birini değerlendirmektir. Bu sırada Kristen'ın annesi ve Leland görüşmeye başlarlar.

7. Bölüm - Vatican III - 15 Kasım

Kristen, David ve Ben'in yeni görevi cinayet işlediğini itiraf eden bir kadının söylediklerinin doğru olup olmadığını araştırmaktır. K.O:Annaleigh Ashford.

8. Bölüm - 2 Fathers - 22 Kasım

Babası Leon'un sanat eserlerinden birinde bir mühür olduğunu fark eden David ve Kristen bunun anlamını ve izini sürerler.

9. Bölüm - Exorcism Part 2 - 6 Aralık

David, Caroline Hopkins'e zarar vermekle suçlanarak dava edildiğini öğrenir. K.O.: Renee Elise Goldsberry, Peter Scolari, Jennifer Ferrin

10. Bölüm - 7 Swans A Singin' - 13 Aralık

Kristen, Ben ve David genç takipçilerini kötü yönde etkileyen sosyal medya fenomenini ve öğrenciler arasında bağımlılık yapan bir şarkıyı inceler.

11. Bölüm - Room - 10 Ocak

Uğradığı saldırıdan sonra ölümle burun buruna gelen David hayatta kalmak için büyük bir mücadele verir.

12. Bölüm - Justice X 2 - 17 Ocak

Leland, seri katil Orson Leroux'nun hapisten kurtulmasına yardım etmeye çalışır. Bu sırada Kristen'ın kızı Laura acil olarak kalp ameliyatına alınır.

13. Bölüm - Book - 31 Ocak

Ekip, ikiz bebek sahibi olmaya hazırlanan hamile bir kadının iddialarını araştırır. Bu sırada Kristen da kızlarından biriyle ilgili araştırma yapar.

134

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.