Evil
Evil
Evil

Evil

Uyarı
Bilimin ve inançların asırlardır süren çatışmasını merkezine alan bu yeni dizide, bir psikolog ve bir rahip gizemli olayları incelemekle görevlendiriliyor. Devamını oku
Bilimin ve inançların asırlardır süren çatışmasını merkezine alan bu yeni dizide, bir psikolog ve bir rahip gizemli olayları incelemekle görevlendiriliyor. Sıradışı ikili; doğaüstü olayların ardında yatan nedenleri, mucizeleri ve bunların bilimsel açıklamalarını yapmaya çalışırken nefesler tutuluyor.

Bilimin ve inançların asırlardır süren çatışmasını merkezine alan bu yeni dizide, bir psikolog ve bir rahip gizemli olayları incelemekle görevlendiriliyor. Sıradışı ikili; doğaüstü olayların ardında yatan nedenleri, mucizeleri ve bunların bilimsel açıklamalarını yapmaya çalışırken nefesler tutuluyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Pilot

Adli psikolog Kristen Bouchard, eğitim süreci devam eden rahip David Acosta ve onun araştırmacı ortağı Ben Shroff bir seri katille ilgili araştırma yaparlar.

2. Bölüm - 177 Minutes

Kristen, David ve Ben iki saat ölü kaldıktan sonra yeniden hayata döndüğü açıklanan bir genç kızla ilgili gizemi aydınlatmaya çalışır.

3. Bölüm - 3.Stars

Kristen, David ve Ben; davranışları birdenbire değişen bir tiyatrocu hakkında araştırma yapmak için çağırılırlar. K.O.: John Glover, Dascha Polanco

4. Bölüm - Rose

Kristen, Ben ve David şiddete eğilimi olan 9 yaşındaki bir çocuğu değerlendirmek üzere işe alırlar.

5. Bölüm - October

Kristen ve David Cadılar Bayramı Gecesi'nde bir şeytan çıkarma ritüelini analiz etmeye çalışırlar.

6. Bölüm - Let X = 9

Kristen, David ve Ben'in yeni görevi kendisini peygamber ilan eden birini değerlendirmektir. Bu sırada Kristen'ın annesi ve Leland görüşmeye başlarlar.

7. Bölüm - Vatican III

Kristen, David ve Ben'in yeni görevi cinayet işlediğini itiraf eden bir kadının söylediklerinin doğru olup olmadığını araştırmaktır. K.O:Annaleigh Ashford.

8. Bölüm - 2 Fathers

Babası Leon'un sanat eserlerinden birinde bir mühür olduğunu fark eden David ve Kristen bunun anlamını ve izini sürerler.

9. Bölüm - Exorcism Part 2

David, Caroline Hopkins'e zarar vermekle suçlanarak dava edildiğini öğrenir. K.O.: Renee Elise Goldsberry, Peter Scolari, Jennifer Ferrin

10. Bölüm - 7 Swans A Singin'

Kristen, Ben ve David genç takipçilerini kötü yönde etkileyen sosyal medya fenomenini ve öğrenciler arasında bağımlılık yapan bir şarkıyı inceler.

11. Bölüm - Room

Uğradığı saldırıdan sonra ölümle burun buruna gelen David hayatta kalmak için büyük bir mücadele verir.

12. Bölüm - Justice X 2

Leland, seri katil Orson Leroux'nun hapisten kurtulmasına yardım etmeye çalışır. Bu sırada Kristen'ın kızı Laura acil olarak kalp ameliyatına alınır.

13. Bölüm - Book

Ekip, ikiz bebek sahibi olmaya hazırlanan hamile bir kadının iddialarını araştırır. Bu sırada Kristen da kızlarından biriyle ilgili araştırma yapar.

119

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.