FBI:Most Wanted

Sonraki Bölüm

FBI:Most Wanted
FBI:Most Wanted

FBI:Most Wanted

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
10. Bölüm - Silkworm - 1 Nisan

Eski bir istihbarat görevlisi yabancı bir ülkeye gizli bilgileri sızdırırken yakalanır. Ekip ülkeyi terk etmeye çalışan bu ajanın peşine düşer.

9. Bölüm - Reveille - 25 Mart

Ekip, terörist kocası yakalandıktan sonra onun yaptığı ölümcül planı uygulamaya devam eden bir kadının peşine düşer.

8. Bölüm - Predators - 18 Mart

Ekip, vahşice ve rastgele cinayetler işleyen bir çifti yakalamak için zamana karşı yarışır. Jess, kızı Tali'nin kendisinden uzaklaştığını düşünür.

7. Bölüm - Ghosts - 11 Mart

Kızı kaybolan bir adam, polisin kendisine yardım etmediğini düşününce cinayet işlemeye başlar. Ekip daha fazla ölümün önüne geçmek için zamana karşı yarışır.

6. Bölüm - Prophet - 19 Şubat

Jess ve ekibi, kendi takipçilerinden bazılarının ölüm emrini veren bir tarikat liderinin peşine düşer.

5. Bölüm - Invisible - 12 Şubat

Kardeşi kolları arasında ölen bir gazi, keskin nişancı olarak yeteneklerini kullanmaya başlar. Ekip bu duruma müdahale etmek zorunda kalır.

4. Bölüm - Caesar- 29 Ocak

Ekip, Bronx bölgesinde daha fazla güç elde etmek isteyen tehlikeli bir çete liderinin peşine düşer. Özel görevdeki Barnes kimliğini gizleyip operasyonu başlatır.

3. Bölüm - Hairtrigger - 22 Ocak

Geçmişte yaşanan bir terör eyleminden sağ olarak kurtulan bir adam intikam almak için radikal yollara başvurunca ekip onu engellemek için harekete geçer.

2. Bölüm - Defender - 15 Ocak

Oğlunun işlediği suça verilen cezaya sinirlenen bekar bir anne adaleti kendisi sağlamaya çalışır. Bu sırada Jess, kızı Tali için endişelidir.

1. Bölüm - Dopesick - 8 Ocak

Tecrübeli FBI ajanı Jess Lacroix ve birbirinden donanımlı ajanlardan oluşan ekibi, organize suç dünyasına katılmış kaçak bir doktorun peşine düşer.

121

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.