FBI:Most Wanted
FBI:Most Wanted
FBI:Most Wanted

FBI:Most Wanted

Uyarı
"FBI:Most Wanted", FBI'ın "En Çok Arananlar" listesindeki dünyaca ünlü suçluları takip edip yakalamakla görevlendirilen ajanların aksiyon dolu maceralarına odaklanıyor. Devamını oku
"FBI:Most Wanted", FBI'ın "En Çok Arananlar" listesindeki dünyaca ünlü suçluları takip edip yakalamakla görevlendirilen ajanların aksiyon dolu maceralarına odaklanıyor."FBI" ve "Law & Order" serisinin yaratıcısı Dick Wolf'un elinden çıkan dizide başrolde deneyimli aktör Julian Mcmahon var.

"FBI:Most Wanted", FBI'ın "En Çok Arananlar" listesindeki dünyaca ünlü suçluları takip edip yakalamakla görevlendirilen ajanların aksiyon dolu maceralarına odaklanıyor."FBI" ve "Law & Order" serisinin yaratıcısı Dick Wolf'un elinden çıkan dizide başrolde deneyimli aktör Julian Mcmahon var.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Dopesick

Tecrübeli FBI ajanı Jess Lacroix ve birbirinden donanımlı ajanlardan oluşan ekibi, organize suç dünyasına katılmış kaçak bir doktorun peşine düşer.

2. Bölüm - Defender

Oğlunun işlediği suça verilen cezaya sinirlenen bekar bir anne adaleti kendisi sağlamaya çalışır. Bu sırada Jess, kızı Tali için endişelidir.

3. Bölüm - Hairtrigger

Geçmişte yaşanan bir terör eyleminden sağ olarak kurtulan bir adam intikam almak için radikal yollara başvurunca ekip onu engellemek için harekete geçer.

4. Bölüm - Caesar

Ekip, Bronx bölgesinde daha fazla güç elde etmek isteyen tehlikeli bir çete liderinin peşine düşer. Özel görevdeki Barnes kimliğini gizleyip operasyonu başlatır.

5. Bölüm - Invisible

Kardeşi kolları arasında ölen bir gazi, keskin nişancı olarak yeteneklerini kullanmaya başlar. Ekip bu duruma müdahale etmek zorunda kalır.

6. Bölüm - Prophet

Jess ve ekibi, kendi takipçilerinden bazılarının ölüm emrini veren bir tarikat liderinin peşine düşer.

7. Bölüm - Ghosts

Kızı kaybolan bir adam, polisin kendisine yardım etmediğini düşününce cinayet işlemeye başlar. Ekip daha fazla ölümün önüne geçmek için zamana karşı yarışır.

8. Bölüm - Predators

Ekip, vahşice ve rastgele cinayetler işleyen bir çifti yakalamak için zamana karşı yarışır. Jess, kızı Tali'nin kendisinden uzaklaştığını düşünür.

9. Bölüm - Reveille

Ekip, terörist kocası yakalandıktan sonra onun yaptığı ölümcül planı uygulamaya devam eden bir kadının peşine düşer.

10. Bölüm - Silkworm

Eski bir istihbarat görevlisi yabancı bir ülkeye gizli bilgileri sızdırırken yakalanır. Ekip ülkeyi terk etmeye çalışan bu ajanın peşine düşer.

11. Bölüm - Ironbound

Küçük bir kasabada görev yapan bir polis memuru büyük bir komploya kurban gittiğini iddia eder ve kendisine zarar verenlerden intikam almaya başlar...

12. Bölüm - Ride or Die

Bir öğrenci kıskançlık sebebiyle cinayet işler. Ekip sınırı geçip ortadan kaybolmadan önce bu kızı yakalamaya çalışır. Bu sırada Jess, Tali'ye destek olur.

13. Bölüm - Grudge

Ekip, kendisine yanlış yaptığını düşündüğü insanlardan intikam almak için onları öldürmeye başlayan bir bilgisayar korsanının peşine düşer.

14. Bölüm - Getaway

(SEZON FİNALİ) Ekip, mahkemeye götürüldükleri sırada hapishane nakliye aracından kaçmayı başaran banka soyguncusu bir baba ve oğlunun peşine düşer.

101

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.