First Wives Club
First Wives Club
First Wives Club

First Wives Club

Uyarı
Aynı adlı filmden uyarlanan eğlenceli dizide; bozulan evlilikleri nedeniyle hayatları altüst olan üç yakın arkadaş, yeniden ayağa kalkmak için birbirlerine destek oluyor. Devamını oku
Aynı adlı filmden uyarlanan eğlenceli dizide; bozulan evlilikleri nedeniyle hayatları altüst olan üç yakın arkadaş, yeniden ayağa kalkmak için birbirlerine destek oluyor.Yaşadıklarının intikamını almaya çalışan bu üç kadının hayatında kahkaha ve macera da eksik olmuyor.

Aynı adlı filmden uyarlanan eğlenceli dizide; bozulan evlilikleri nedeniyle hayatları altüst olan üç yakın arkadaş, yeniden ayağa kalkmak için birbirlerine destek oluyor.Yaşadıklarının intikamını almaya çalışan bu üç kadının hayatında kahkaha ve macera da eksik olmuyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Pilot

Müzik yapımcısı eşi tarafından aldatıldığını öğrenen ünlü şarkıcı Hazel, yaşadığı zor zamanları atlatabilmek için arkadaşları Ari ve Bree'den destek alır.

2. Bölüm - Plan B

İntikam almak için Derek'in parasını harcayan Hazel'ı bir sürpriz beklemektedir. Ari, Hazel'ın avukatı olmayı kabul eder ancak David, Ari'yi zor durumda bırakır.

3. Bölüm - Diamonds Are Forever

Ari, Hazel'ın evlilik öncesi yaptığı anlaşmanın belgesine ulaşmak zorundadır. Bunun için Ari, Hazel ve Bree; Derek'in evini soymayı planlar.

4. Bölüm - Storytelling

Hazel değerli eşyalarını satmak zorunda kalır. Ari, kızının skandala sebep olabilecek videosunun basına sızmasını engeller. Bree gerçeklerle yüzleşir.

5. Bölüm - What Happens Upstate

Hazel, Ari ve Bree'yi bir müzik yapımcısının düzenlediği partiye davet eder. Ari eski sevgilisiyle karşılaşır. Bree hala Gary'i sevdiğini anlar.

6. Bölüm - The Glow Up

Bree, Garry ve yeni kız arkadaşıyla karşılaşır. Hazel, Garry'i etkilemeye çalışan Bree'ye yardım eder. Khalil ise Hazel'ı sürpriz bir yere davet eder.

7. Bölüm - Something Blue

Ari'ye destek olmak için Sag Harbor'a giden Hazel ve Bree burada geçmişi hatırlar. Ari boşanmayı düşünürken David'in şaşırtıcı bir teklifi vardır.

8. Bölüm - One Night Only

Hazel yeniden Derek'le çalışmayı düşünür. Ari ve Bree bu duruma büyük tepki gösterir. Bu sırada Bree ve Garry boşanma kararını yeniden gözden geçirir.

9. Bölüm - Vengeance

[SEZON FİNALİ] Hazel yakaladığı büyük başarının ardından kendi plak şirketini kurar. Ari aldığı bir iş teklifini değerlendirir. Garry, Bree'nin evine geri döner.

104

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.