Black Blotter

Sonraki Bölüm

Fringe
Black Blotter

Black Blotter

Fringe

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
1. Bölüm - Transilince Thought Unifier Model - 11

Fringe ekibi, final sezonunun ilk bölümü ile karşınızda! Peter ve Etta birlik olup Olivia'ya ne olduğunu bulmaya çalışırlar.

2. Bölüm - In Absentia

Windmark'ın yaptığı sorgu, Walter'ın zihnine zarar verir. Plana dair hiçbir şey hatırlamayınca ekip, ipuçları için Walter'ın eski laboratuvarına gider.

3. Bölüm - The Recordist

Fringe ajanlarının yolu, ormanda yaşanan bir grup insanla kesişir. Bu grup, tüm insanlığı ilgilendiren ilginç bir proje üzerinde çalışmaktadır.

4. Bölüm - The Bullet That Saved The World

Gözlemciler tarafından korunan binalardan birine gizlice girmeye çalışan Fringe ajanları, sürpriz bir isimle karşılaşırlar.

5. Bölüm - An Origin Story

Yaşadıkları korkunç olay sonrası Fringe ajanları saldırıya hazırlanırken; ekip üyelerinden biri, herkes için dönüm noktası olacak bir hamle yapar.

6. Bölüm - Through The Looking Glass And What Walter Found There

Walter, savaşta kilit rol oynayacak ipucunun peşindedir. Peter, gözlemciler üzerindeki gücünün farkına varır.

7. Bölüm - Five-Twenty-Ten

Fringe ajanlarının gözlemcilere karşı verdikleri mücadele şiddetini arttırmaya başlarken ekip üyelerinden biri, yalnız başına bir saldırı planlar.

8. Bölüm - The Human Kind

Gözlemcilerin lideri Windmark'ı takip eden Peter, hayatını tehlikeye atar. Olivia'nın yolu, gelecekle ilgili kehanette bulunan bir kahinle kesişir.

9. Bölüm - Black Blotter

Peter ve Olivia,ormanın derinliklerinden gelen gizemli sinyali araştırır.Yaptığı planı hatırlamaya çalışan Walter ise tehlikeli bir yola başvurur.

10. Bölüm - Anormaly XB-6783746

Dünyayı gözlemcilerden kurtarmaya çalışan Fringe ekibinin zamanı azalırken,planın kayıp parçasını bulmak için Nina Sharp'tan yardım alırlar.

11. Bölüm - The Boy Must Live

Walter, Donald'ın gizemini çözüp onun hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışır. Windmark, yaptığı araştırmayla aradığı bilgiye ulaşmak üzeredir.

12. Bölüm - Liberty

Windmark, Michael'ı sorgulayıp ekibin planını anlamaya çalışırken, Michael'ı kurtarmaya çalışan Olivia, evrenler arasında tehlikeli bir yolculuk yapar.

13. Bölüm - An Enemy Of Fate

(DİZİ FİNALİ) Kaderi değiştirmeye çalışırken sınır tanımayan ekip,evrenler arasında sürdürdükleri maceralarını iki saatlik hüzünlü bir finalle noktalıyor!

120

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.