Game of Thrones - 3.Sezon

Sonraki Bölüm

Game of Thrones
Game of Thrones - 3.Sezon

Game of Thrones - 3.Sezon

Game of Thrones

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
1. Bölüm - Valar Dohaeris

Gece nöbetçileri, yaklaşan tehlikeyi bildirmek için Kara Kale’ye dönmeye hazırlanır. Dar denizin ötesinde, Daenerys köle körfezine gelir.

2. Bölüm - Dark Wings, Dark Words

Brienne ve Jamie, Kral Toprakları’na doğru yol almaktadır. Bu sırada Harrenhal’daki Robb, Kışyarı’ndan ve Nehirova’dan kötü haberler alır.

3. Bölüm - Walk of Punishment

Mance Rayder, Jon’u ve bir grup Yabanıl’ı Sur’a gönderir. Brienne ve Jamie tutsak edilir. Sağ kalan gece nöbetçileri Craster’a döner.

4. Bölüm - And Now His Watch is Ended

Doğuda Daenerys, Kraznys ile yaptığı anlaşmayla lekesiz ordusuna sahip olur. Kuzeyde Bran ve Jojen, üç gözlü kuzgunun izini sürer.

5. Bölüm - Kissed by Fire

“Serçeparmak” Petyr Baelish, Tyrell’lerin Sansa’yla ilgili gizli planını Tywin Lannister’a iletir. Robb Stark müttefiklerini kaybetmektedir.

6. Bölüm - The Climb

Yabanıl’lar, Jon’un eşliğinde Sur’a tırmanmak için hazırlanır. Robb, Nehirova’nın desteğini geri kazanmak için elinden geleni yapar.

7. Bölüm - The Bear and the Maiden Fair

Tywin Lannister, doğuda yükselen Daenerys’ın oluşturabileceği tehlikeler için Joffrey’i uyarır. Arya, Sancaksız Kardeşlik’ten kaçar.

8. Bölüm - Second Sons

Kral Toprakları’nda Sansa ve Tyrion’un düğün hazırlıkları tamamlanır. Bu sırada doğuda, Dar Deniz’in ötesinde Daenerys, kendine sadık bir savaşçı bulur.

9. Bölüm - The Rains of Castamere

Robb, dayısı Edmure’un düğünü için ordusu ile birlikte İkizler’e, Frey Hanedanı’nın kalesine gider. Arya, ailesine kavuşmaya çok yakındır.

10. Bölüm - Mhysa

(SEZON FİNALİ) Theon’un kardeşi Yara Greyjoy, Theon’u kurtarmak için asker toplar. Kızıl Düğün’ün haberi yayılırken kuzeyin ötesindeki tehlike de hızla yaklaşmaktadır.

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.