Game of Thrones - 6.Sezon

Sonraki Bölüm

Game of Thrones
Game of Thrones - 6.Sezon

Game of Thrones - 6.Sezon

Game of Thrones

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
1. Bölüm - The Red Woman

Sir Davos, güvendiği birkaç kişiyle birlikte Kara Kale'den çıkmanın yolunu arar. Tyrion, Meereen'in sorunlarını çözmeye çalışır.

2. Bölüm - Home

Tyrion,Daenerys'in ejderhalarıyla ilgili bir karar verir.Ramsay,kontrolü eline almanın vakti geldiğini düşünür.Sir Davos,Melisandre'den yardım ister.

3. Bölüm - Oathbreaker

Tommen, Margaery ve annesinin günahlarıyla ilgili yüce serçe ile yüzleşir. Arya'nın eğitimi devam eder. Winterfell'e beklenmedik biri getirilir.

4. Bölüm - Book of the Stranger

Meereen'de barış sağlamak isteyen Tyrion, diplomatik yollara başvurur. Cercei ve Jamie, Yüksek Serçe'den kurtulmak için plan yapar.

5. Bölüm - The Door

Tyrion, barışı sağlamak için müttefik arar. Bran, geçmişle ilgili gerçekleri öğrenmeye devam eder. Arya'ya kendini kanıtlaması için bir şans verilir.

6. Bölüm - Blood Of My Blood

Bran yeni bir müttefik bulurken, Arya verdiği kararlar sonucunda kendini korumak için harekete geçer. Gilly, Sam'in ailesi ile tanışır.

7. Bölüm - The Broken Man

Jon ve sansa kuzeyde müttefik toplarken Jamie ise Nehirova'ya ulaşmıştır.Leydi Tyrell, Margaery'nin ısrarı ile kral topraklarından ayrılır.

8. Bölüm - No One

Nehirova'daki Jaime, ne yapacağına karar vermeye çalışır. Tyrion'ın planları sonuç vermeye başlamıştır. Arya, yeni bir sınavla karşı karşıyadır.

9. Bölüm - The Battle Of Bastards

Jon Snow ve ordusu, Winterfell'i geri alabilmek için Bolton hanedanı ile büyük bir savaşa girer...

10. Bölüm - The Winds Of Winter

(SEZON FİNALİ) Yargılanmak üzere büyük Baelor Septi'ne çağırılan Cercei'nin başka planları vardır. Deanerys'in hazırlıkları tamamlanmak üzeredir.

101

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.