Game of Thrones - 2.Sezon

Sonraki Bölüm

Game of Thrones
Game of Thrones - 2.Sezon

Game of Thrones - 2.Sezon

Game of Thrones

Uyarı
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
1. Bölüm - The North Remembers

Gece nöbetçileri, Sur’un ardında konaklamak zorunda kalır. Kral Eli görevini üstlenen Tyrion Lannister, Kral Toprakları’na döner.

2. Bölüm - The Night Lands

Uzun bir aradan sonra kendi toprakları olan Demir Adalar’a dönen Theon, babası ile Robb arasında kalır. Stannis, müttefik toplamaya çalışır.

3. Bölüm - What is Dead May Never Die

Güneyde Cersei, Sansa’nın Lannister’lara olan bağlılığını sorgularken Sur’un ardında ise Jon Snow, Craster’ın sırrına şahit olur.

4. Bölüm - Garden of Bones

Yedi Krallık'ta savaş hüküm sürmektedir.Kaybettiği toprakları geri almak isteyen Robb Stark,ittifak kurması için Theon Greyjoy'u Demir Adalar'a gönderir. Devamını oku Stannis Baratheon,tahtın gerçek varisi olduğunu iddia etmektedir.Ve Sur'a giden Jon Snow'un yolu,çok geçmeden Yabanıllar ile kesişecektir.

5. Bölüm - The Ghost of Harrenhal

Jagen H'Ghar, Arya’ya bir teklifte bulunurken, Theon babasına ve halkına kendini kanıtlamaya çalışır. Ejderhalar gün geçtikçe büyümektedir.

6. Bölüm - The Old Gods and the New

Jon,Yabanıl’lardan birini esir alır. Kral Joffrey, sevilmeyen bir hükümdara dönüşürken Daenerys, Westeros’a dönmek için gemi arayışındadır.

7. Bölüm - A Man Without Honor

Kuzeyde Theon, Kışyarı’nı ele geçirmişken, doğuda Daenerys’ın ejderhaları ortadan kaybolur.Catelyn, oğlu Robb’a karşı çıkarak bir tutsak getirir.

8. Bölüm - The Prince of Winterfell

Yara Greyjoy, Kışyarı’ndaki kardeşi Theon’un yanına gelir. Jon ve Qhorin, Yabanıllar’ın elindedir. Daenerys, ejderhaların yerini öğrenir.

9. Bölüm - Blackwater

Stannis, savaş gemileri ile Kral Toprakları’na saldırırken Tyrion, kaleyi korumak ile meşguldür. Gidişatı değiştirecek bir müttefik savaşa dahil olur.

10. Bölüm - Valar Morghulis

(SEZON FİNALİ) Kışyarı, Ramsay Snow tarafından kuşatılmıştır. Bu sırada daha kuzeyde, Sur’un ardında ise büyük bir tehlike yaklaşmaktadır.

101

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.