Grown-ish
Grown-ish
Grown-ish

Grown-ish

Uyarı
Bol ödüllü Black-ish’in devamı olan Grown-ish, Johnsonların en büyük kızı Zoey’nin üniversite maceralarını,hayallerini ve ilk deneyimlerini eğlenceli bir dille anlatıyor. Devamını oku
Bol ödüllü Black-ish’in devamı olan Grown-ish, Johnsonların en büyük kızı Zoey’nin üniversite maceralarını,hayallerini ve ilk deneyimlerini eğlenceli bir dille anlatıyor.Hayaller içinde yuvadan ayrılan Zoey gerçek hayatın sandığı kadar kolay olmadığını çok geçmeden anlıyor.

Bol ödüllü Black-ish’in devamı olan Grown-ish, Johnsonların en büyük kızı Zoey’nin üniversite maceralarını,hayallerini ve ilk deneyimlerini eğlenceli bir dille anlatıyor.Hayaller içinde yuvadan ayrılan Zoey gerçek hayatın sandığı kadar kolay olmadığını çok geçmeden anlıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

8. Bölüm - Age Ain't Nothing But a Number - 26 Haziran

Doğum gününü kutlayan Zoey; geleceğiyle ilgili herkesi şaşırtacak, beklenmedik bir karar alır. Doug, Jazz'ın uzaklaştığını hisseder.

7. Bölüm - Doin' the Most - 24 Haziran

Sky yeniden koşmaya başlar. Jazz özel hayatı ve koşuyu dengede tutmakta zorlanır. Zoey okulu ve işi arasında kalınca beklenmedik birinden yardım alır.

6. Bölüm - Real Life Sh*t - 23 Haziran

Aaron okula olan borcunu ödeyebilmek için iş arar ve Zoey'den yardım ister. Jillian ise Zoey ile yakınlık kurmaya çalışır. K.O.: Anthony Anderson

5. Bölüm - Gut Feeling - 22 Haziran

Zoey ve arkadaşları, Nomi'nin bebeği için bir parti düzenler. Nomi'nin alması gereken büyük bir karar vardır. Sky, Rodney hakkında yeni bir şey öğrenir.

4. Bölüm - Thinkin Bout You - 19 Haziran

Luca'nın Zoey'e gönderdiği bir mesaj, ikili arasında anlaşmazlık yaratır. Bu sırada Aaron üniversiteye yüklü miktarda borcu olduğunu öğrenir.

3. Bölüm - Close Friends - 17 Haziran

Zoey, Luca'dan ayrıldıktan sonra Nomi ve Luca'nın görüşmeye devam ettiğini öğrenince çok şaşırır. Bu sırada Jazz ve Doug, Vivek'e yardım etmeye çalışır.

2. Bölüm - Damn - 15 Haziran

Zoey ve arkadaşları Nomi'nin şok edici sürpriziyle başa çıkmak için ellerinden geleni yapar. Bu sırada Zoey beklenmedik bir haber daha alır. K.O.:Ryan Destiny.

1. Bölüm - Crunch Time - 12 Haziran

Arkadaşları, hem stajını bitirip geri dönen Zoey'nin gelişini hem de birlikte yaşayacakları yeni evi kutlamak için bir parti düzenlerler.

104

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.