Heroes
Heroes
Heroes

Heroes

Uyarı
"Ponpon kızı kurtar, dünyayı kurtar!" İlk bölümüyle beş yılın reyting rekorlarını kıran Heroes sizlerle! Bir grup insan,özel yetenekleri olduğunu keşfetmeye başlar. Devamını oku
"Ponpon kızı kurtar, dünyayı kurtar!" İlk bölümüyle beş yılın reyting rekorlarını kıran Heroes sizlerle! Bir grup insan,özel yetenekleri olduğunu keşfetmeye başlar.Bu yetenekler,insanlık için yeni bir dönemin başlangıcı mıdır yoksa dünyanın sonunu mu getirecektir?

"Ponpon kızı kurtar, dünyayı kurtar!" İlk bölümüyle beş yılın reyting rekorlarını kıran Heroes sizlerle! Bir grup insan,özel yetenekleri olduğunu keşfetmeye başlar.Bu yetenekler,insanlık için yeni bir dönemin başlangıcı mıdır yoksa dünyanın sonunu mu getirecektir?Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Genesis

Uçmayı hayal eden Peter,politikacı olan abisi Nathan'a bunu kanıtlamak ister.Tokyo'da yaşayan Hiro Nakamura,zamanı durdurabileceğini iddia etmektedir.

2. Bölüm - Don't Look Back

Peter, abisi ve kendisi ile ilgili gerçeği öğrenir. Hiro, kendini Times meydanında bulur.L.A. polisi Matt, yeteneğiyle küçük bir kızı kurtarır.

3. Bölüm - One Giant Leap

Hiro arkadaşı Ando'yu Amerika'ya gitmek için ikna eder. Claire,okulun şenlik gecesinde trajik bir olay yaşayacaktır.

4. Bölüm - Collision

Claire morgda uyanır. Hiro, Ando’nun ısrarı ile yeteneğini kullanarak kumar oynar. Niki, Linderman’in verdiği bir görevi yerine getirecektir.

5. Bölüm - Hiros

Claire, Brody ile yaşadıklarını babasına anlatır. Peter gelecekten aldığı mesaj ile ne yapacağını düşünür. Mohinder araştırmadan vazgeçerek Hindistan’a döner.

6. Bölüm - Better Halves

Claire biyolojik ailesiyle tanışır. Hiro ve Ando Las Vegas'tan ayrılamaz. Peter, Isaac'in evinde Hiro'dan gelecek olan telefona cevap verecektir.

7. Bölüm - Nothing To Hide

Hiro'nun yolu Micah ile kesişir. Lyle, ablası Claire'in gizli sırrını öğrenir. FBI için çalışan Matt, ajan Audrey ile Sylar'ın peşine düşer.

8. Bölüm - Seven Minutes to Midnight

Hiro kendi gibi özel olan biriyle tanışır. Mohinder gördüğü ilginç rüyaları araştırınca bir ablası olduğunu öğrenir.

9. Bölüm - Homecoming

Hiro geçmişe giderek garson kızı kurtarmaya çalışır. Peter “ponpon kızı” kurtarmak için Teksas’a gider ve Sylar ile yüzleşir.

10. Bölüm - Six Months Ago

Kahramanların yetenekleri ortaya çıkmadan önceki 6 ay… Chandra Suresh New York’ta, yeteneğe sahip olduğunu düşündüğü biriyle görüşür.

11. Bölüm - Fallout

Peter polisler tarafından tutulur. Noah kızının yeteneğini saklamak için farklı yollara başvuracaktır. Isaac Hiro'ya ulaşır.

12. Bölüm - Godsend

Peter komadayken aynı rüyayı tekrar tekrar görmektedir. Nikki kendini polise teslim eder. Hiro kahramanlığını kabullenebilmesi için kılıcı bulmaya çalışır.

13. Bölüm - The Fix

Hiro ve Ando "Patron" ile tanışır. Sylar, Noah'ın elinde rehindir. Claire biyolojik ailesinin peşine düşer. Claude Peter'a yardım etmeye karar verir.

14. Bölüm - Distractions

Claire biyolojik annesiyle görüşür. Babası Tokyo'ya dönmesini isterken Hiro kalmak için çözüm yolu arar. Sylar Claire'in peşine düşer.

15. Bölüm - Run!

Hiro ve Ando Linderman'ın oteline gider. Jessica, Linderman adına çalışmaya başlar. Claire biyolojik babasıyla tanışmak ister fakat babası istekli değildir.

16. Bölüm - Unexpected

Claude Peter’a gücünü kontrol edebilmesi için yardım eder. Isaac Peter’ı durdurmaya çalışırken büyük bir hata yapar. Matt ve Ted biraraya gelir.

17. Bölüm - Company Man

Ted ve Matt cevap bulmak için Teksas'a gelerek Bennet ailesini alıkoyar. Ted yeteneğini kontrol etmekte zorlanırken, Claire'in sırrı açığa çıkacaktır.

18. Bölüm - Parasite

Nathan ile Linderman yüzyüze görüşme yapar. Hiro kılıcı çalma teşebbüsünde bulunur. Mohinder ile Sylar araştırmada gelişme kaydeder.

19. Bölüm - .07%

Peter, Sylar ile yüzleşir. Claire biyolojik babası ile tanışır. Matt, Ted ve Bennet kapalı kaldıkları yerden kurtulmaya çalışır. Linderman, Nathan’ı ikna eder.

20. Bölüm - Five Years Gone

Hiro, Ando ile kendini gelecekte bulur. New York perişan bir haldedir. Hiro dünyayı kurtaramamıştır ve geçmişe dönmek hiçte kolay olmayacaktır.

21. Bölüm - The Hard Part

Syler annesine kendisini kanıtlamak için çabalarken beklemediği birşey olur. Nikki ve D.L., Linderman'in elinde olan oğullarını kurtarmaya çalışır.

22. Bölüm - Landslide

Nathan babası ile ilgili sırları öğrenir. Hiro New York'a döner. Sylar özel insanların beyinlerini toplamaya devam etmektedir.

23. Bölüm - How to Stop An Exploding Man

(SEZON FİNALİ) Peter kendini kontrol edebilecek mi? Sylar durdurulacak mı? Ponpon kız kurtuldu peki Dünya da kurtulacak mı?

136

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.