I Hate Suzie
I Hate Suzie
I Hate Suzie

I Hate Suzie

Uyarı
Telefonundaki uygunsuz fotoğrafların internette yayılmasıyla hayatı alt üst olan Suzie Pickles, menajeri Naomi ile birlikte kariyerini ve evliliğini kurtarmaya çalışır. Devamını oku
Telefonundaki uygunsuz fotoğrafların internette yayılmasıyla hayatı alt üst olan Suzie Pickles, menajeri Naomi ile birlikte kariyerini ve evliliğini kurtarmaya çalışır.Başrolünde Billie Piper'ın oynadığı "I Hate Suzie" maskelerin düştüğü ana odaklanan cesur bir drama dizisi.

Telefonundaki uygunsuz fotoğrafların internette yayılmasıyla hayatı alt üst olan Suzie Pickles, menajeri Naomi ile birlikte kariyerini ve evliliğini kurtarmaya çalışır.Başrolünde Billie Piper'ın oynadığı "I Hate Suzie" maskelerin düştüğü ana odaklanan cesur bir drama dizisi.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

2. Bölüm - Denial - 17 Eylül

İnternete sızan fotoğrafların sahte olduğunu iddia eden Suzie kimseyi ikna edememektedir. Sorunlardan kaçmaya çalışırken aile yaşantısı çıkmaza girer.

1. Bölüm - Shock - 10 Eylül

Ünlü bir şarkıcı ve oyuncu olan Suzie Pickles'in hayatı telefonundaki uygunsuz fotoğraflarının internette yayılmasıyla alt üst olur.

121

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.