I Hate Suzie
I Hate Suzie
I Hate Suzie

I Hate Suzie

Uyarı
Telefonundaki uygunsuz fotoğrafların internette yayılmasıyla hayatı alt üst olan Suzie Pickles, menajeri Naomi ile birlikte kariyerini ve evliliğini kurtarmaya çalışır. Devamını oku
Telefonundaki uygunsuz fotoğrafların internette yayılmasıyla hayatı alt üst olan Suzie Pickles, menajeri Naomi ile birlikte kariyerini ve evliliğini kurtarmaya çalışır.Başrolünde Billie Piper'ın oynadığı "I Hate Suzie" maskelerin düştüğü ana odaklanan cesur bir drama dizisi.

Telefonundaki uygunsuz fotoğrafların internette yayılmasıyla hayatı alt üst olan Suzie Pickles, menajeri Naomi ile birlikte kariyerini ve evliliğini kurtarmaya çalışır.Başrolünde Billie Piper'ın oynadığı "I Hate Suzie" maskelerin düştüğü ana odaklanan cesur bir drama dizisi.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Shock

Ünlü bir şarkıcı ve oyuncu olan Suzie Pickles'in hayatı telefonundaki uygunsuz fotoğraflarının internette yayılmasıyla alt üst olur.

2. Bölüm - Denial

İnternete sızan fotoğrafların sahte olduğunu iddia eden Suzie kimseyi ikna edememektedir. Sorunlardan kaçmaya çalışırken aile yaşantısı çıkmaza girer.

3. Bölüm - Fear

Evliliğini kurtarmaya çalışan Suzie, Cob'un isteği üzerine yeni programdan ayrılmaya karar verirken özel alanının bir kez daha ihlal edildiğini fark eder.

4. Bölüm - Shame

Güçlü bir duruş sergilemeye çalışan Suzie tam aksine çok kötü bir röportaj gerçekleştirirken Naomi ise Suzie'nin kariyerini yoluna koymak için uğraşmaktadır.

5. Bölüm - Bargaining

Fotoğrafları inceleyen Cob rahatsız edici detaylar bulmaya devam etmektedir. Suzie ve Cob'un yapımcılarla çıktığı akşam yemeği planlandığı gibi geçmez.

6. Bölüm - Guilt

Kariyer değiştirmeye karar verip müzikal seçmelerine katılan Suzie, kardeşinin düğününe gittiğinde karmaşık aile ilişkileri ortaya çıkar.

7. Bölüm - Anger

Naomi ile birlikte basın gecesine katılan Suzie, Frank'in doğum günü partisi ile atölye çalışması aynı güne denk gelince kontrolü sağlamakta güçlük çeker.

8. Bölüm - Acceptance - 29 Ekim

(SEZON FİNALİ) Kariyer seçenekleri kısıtlanmış, yakın arkadaşıyla arası açılmış, eşi ve çocuğuyla gerginlik yaşar halde olan Suzie durumu kabullenmektedir.

127

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.