In The Dark
In The Dark
In The Dark

In The Dark

Uyarı
Murphy görme engelli genç bir kadındır.Ev arkadaşı Jess ve köpeği Pretzel ile yaşadığı sıradan hayatı, en yakın arkadaşı Tyson'ın öldürülmesiyle alt üst olur. Devamını oku
Murphy görme engelli genç bir kadındır.Ev arkadaşı Jess ve köpeği Pretzel ile yaşadığı sıradan hayatı, en yakın arkadaşı Tyson'ın öldürülmesiyle alt üst olur.Polislerin cinayeti yeterince araştırmadığını keşfeden Murphy, gerçeğin peşine düşer.

Murphy görme engelli genç bir kadındır.Ev arkadaşı Jess ve köpeği Pretzel ile yaşadığı sıradan hayatı, en yakın arkadaşı Tyson'ın öldürülmesiyle alt üst olur.Polislerin cinayeti yeterince araştırmadığını keşfeden Murphy, gerçeğin peşine düşer.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - All About The Benjamin

Geçirdiği kaza sonrası iyileşmekte olan Murphy, Nia'nın ziyareti üzerine harekete geçer. Murphy, Jess ve Felix hızlıca plan yapmalıdır.

2. Bölüm - Cross My Heart and Hope to Lie

Felix, Jess ve Murphy yeni işlerini örtbas etmek için plan yaparken Darnell ile Nia ise ilginç bir görüşme gerçekleştirirler.

3. Bölüm - Son of A Gun

Veteriner kliniğinin parasal durumu IRS ajanı Josh'un radarına takılınca Murphy dikkatini bu konuya vermek zorunda kalır.

4. Bölüm - Deal Me In

Murphy, Max'e yardım etmenin yolunu bulmaya çalışırken Felix ise duygusal hayatını düzene sokmak için çabalamaktadır.

5. Bölüm - The Unusual Suspects

Jess, Felix ile Murphy'nin kapalı kapılar ardında konuşmasından giderek şüphelenirken Dean ise Chloe'yi Murphy'den uzaklaştırmak ister.

6. Bölüm - The Truth Hurts

Josh yaşadığı zorluklar karşısında Murphy'nin yardımına başvururken Dean ise Chloe'nin asi davranışlarıyla baş etmeye çalışır.

7. Bölüm - The Straw That Broke The Camel's Back

Max'e yardım etmeye çalışan Murphy daha büyük riskler almak zorunda kalırken Felix ise klinikteki meselelerle uğraşmaktadır.

8. Bölüm - Codependence Day

Dean'in ortağı gene, Murphy'nin planlarını açığa çıkaracak bir ipucu bulurken Nia ise Darnell'in sadakatinden şüphe etmektedir.

9. Bölüm - How To Succeed In Business Without Really Dying

Murphy ve Felix, Nia'ya karşı yeni bir plan yaparken Max ise beklemediği biri tarafından ziyaret edilir.

10. Bölüm - The Last Dance

Murphy ve Felix, Nia ile anlaşmalarını sonlandırmak için planı uygulamaya çalışırken zor durumdaki Dean ise eski bir meslektaşından yardım ister.

11. Bölüm - Bad People

Murphy, Jess, Felix, Max ve Dean, Nia'nın tedariğini engelleme ve onu alaşağı etme girişimlerinin sonuçlarıyla boğuşmaktadırlar.

12. Bölüm - Where Have You Ben?

Darnell'i ziyaret eden Gene sarsıcı bilgiler elde ederken Dean'in farklı planları vardır.

13. Bölüm - My Pride and Joy

(SEZON FİNALİ) Dean, Murphy'i yardım etmesi için zorlarken eski partneri Gene ise Dean'den şüphelenmektedir.

126

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.