Industry - 1.Sezon
Industry
Industry - 1.Sezon

Industry - 1.Sezon

Uyarı
HBO'nun yeni dizisi "Industry" ile hiyerarşinin egemen olduğu hareketli finans dünyasının kapıları aralanıyor. Devamını oku
HBO'nun yeni dizisi "Industry" ile hiyerarşinin egemen olduğu hareketli finans dünyasının kapıları aralanıyor. "Industry", Londra'daki uluslararası bir yatırım bankasında kalıcı pozisyon elde etmek için rekabet eden bir grup yeni mezunun yaşantısını New Yorklu genç bir kadının gözünden aktarıyor.

HBO'nun yeni dizisi "Industry" ile hiyerarşinin egemen olduğu hareketli finans dünyasının kapıları aralanıyor. "Industry", Londra'daki uluslararası bir yatırım bankasında kalıcı pozisyon elde etmek için rekabet eden bir grup yeni mezunun yaşantısını New Yorklu genç bir kadının gözünden aktarıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
play icon Sezon Fragmanını İzle

3. Bölüm - Notting Hill - 24 Kasım

Pierpoint önemli bir müşteri kaybedince yeni mezunlar hayatlarının en zorlu sınavıyla baş başa kalırlar. Gus ise Robert ile birlikte çalışmaya başlar.

2. Bölüm - Quiet and Nice - 17 Kasım

Harper yeni şehre uyum sağlamaya çalışırken Pierpoint moralleri yükseltmek için bir yemek düzenler. Yasmin ise yeni ekibiyle karşı karşıya kalır.

1. Bölüm - Induction - 10 Kasım

Londra'nın önde gelen bir yatırım bankasında çalışan yeni mezun beş genç kendilerini vazgeçilmez kılmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

126

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.