Insecure
Insecure
Insecure

Insecure

Uyarı
İki siyahi kadının günlük hayatlarında yaşadıkları sıkıntılara, arkadaşlarıyla ilişkilerine ve deneyimlerine bakış atan dizinin başrolünde Issa Rae var. Devamını oku
İki siyahi kadının günlük hayatlarında yaşadıkları sıkıntılara, arkadaşlarıyla ilişkilerine ve deneyimlerine bakış atan dizinin başrolünde Issa Rae var. Ona eşlik edecek Yvone Orji, Jay Ellis ve Lisa Joyce ise oyuncu kadrosunda öne çıkan diğer isimlerden.

İki siyahi kadının günlük hayatlarında yaşadıkları sıkıntılara, arkadaşlarıyla ilişkilerine ve deneyimlerine bakış atan dizinin başrolünde Issa Rae var. Ona eşlik edecek Yvone Orji, Jay Ellis ve Lisa Joyce ise oyuncu kadrosunda öne çıkan diğer isimlerden.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Lowkey Feelin' Myself

Issa sponsor toplayabilmek için apartmanının bahçesinde bir etkinlik organize eder. Molly Andrew'a karşı beklenmedik duygular hissetmeye başlar.

2. Bölüm - Lowkey Distant

Issa ve Condola'nın Lawrence hakkında konuşması Lawrence'ı rahatsız eder. Andrew'u daha yakından tanımak isteyen Molly ise bir buluşma ayarlar.

3. Bölüm - Lowkey Thankful

Molly ailesiyle birlikte Şükran Gününü kutlarken Issa da kutlama için Ahmal ile plan yapar. Lawrence ise Condola'nın evindeki yemeğe davetlidir.

4. Bölüm - Lowkey Losin' It

Issa ve arkadaşları, Tiffany'e yardım etmek için bir araya gelirler. Issa, Andrew'un bağlantılarından faydalanmak için Molly'den yardım ister.

5. Bölüm - Lowkey Movin' On

Sonunda beklenen gün gelir. Issa ve arkadaşları, Issa'nın düzenlediği etkinliğe katılır ve gecenin sonunda büyük sürprizler yaşanır...

6. Bölüm - Lowkey Done

Etkinlikte yaşadığı kötü anları unutmak isteyen Issa, yeni insanlarla tanışır ve teselliyi sürpriz birinden alır. Kelly arkadaşlarını barıştırmak ister.

7. Bölüm - Lowkey Trippin'

Molly ve Andrew birlikte yapacakları ilk tatile çıkarlar. İkiliye, Andrew'un kardeşi Victor ve eşi Lydia da eşlik eder.

8. Bölüm - Lowkey Happy

Issa, Lawrence ile buluşur. Ve eski sevgililer; hayatları, yaptıkları hatalar ve onları mutlu eden şeyler hakkında sohbet eder.

9. Bölüm - Lowkey Trying

Issa, Nathan'a bir iyilik yapmayı düşünür. Aralarındaki buzları eritmek isteyen Issa ve Molly, buluşup konuşmaya karar verir.

10. Bölüm - Lowkey Lost

(SEZON FİNALİ) Molly ve Andrew kendilerini bir dönüm noktasında bulurlar. Issa ise mutluluk arayışına devam eder...

103

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.