Intelligence
Intelligence
Intelligence

Intelligence

Uyarı
NSA’nın ajanlarından Jerry Bernstein, İngiliz hükümetine bağlı siber suçlarla mücadele eden birime danışmanlık yapmak için gelince kahkaha da başlar. Devamını oku
NSA’nın ajanlarından Jerry Bernstein, İngiliz hükümetine bağlı siber suçlarla mücadele eden birime danışmanlık yapmak için gelince kahkaha da başlar. "Friends"in unutulmaz karakteri Ross'a hayat veren David Schwimmer başına buyruk ajan rolüyle karşınızda!

NSA’nın ajanlarından Jerry Bernstein, İngiliz hükümetine bağlı siber suçlarla mücadele eden birime danışmanlık yapmak için gelince kahkaha da başlar. "Friends"in unutulmaz karakteri Ross'a hayat veren David Schwimmer başına buyruk ajan rolüyle karşınızda!Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Episode 1

Yeni görevine başlayan Amerikalı NSA ajanı Jerry, ekip arkadaşlarından Joseph'le bir bağ kurar. Ancak aynı durum direktör Christine için geçerli değildir.

2. Bölüm - Episode 2

Joseph personele ait bilgileri yanlışlıkla silince tüm ekip yeniden yetenek belirleme testlerini vermek zorunda kalır. Yalan makinesi Jerry'i tedirgin eder.

3. Bölüm - Episode 3

NHS sunucuları bir bilgisayar korsanı tarafından hacklenince ekip geceyi çalışarak geçirmek zorunda kalır. Jerry sorunu kendi yöntemleriyle çözmek ister.

4. Bölüm - Episode 4

Jerry kendilerini hackleyen kişiyi ekibe almaları gerektiğini savunur. Joseph, Jerry'nin yeni arkadaşını kıskanır. K.O.: Leo Suter, Mark Heap

5. Bölüm - Episode 5

Joseph, Jerry ve Tuva ile ilgili şok edici bir haber alır. Christen çalışanlara karşı daha farklı davranmaya çalışır. Jerry'nin bir sırrı ortaya çıkar.

6. Bölüm - Episode 6

(SEZON FİNALİ) Jerry'nin eski arkadaşı Clint, Jerry'i Amerika'ya geri götürmek için gelir. Yeni arkadaşları Jerry'nin İngiltere'de kalabilmesi için bir plan yapar.

127

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.