Lovecraft Country
Lovecraft Country
Lovecraft Country

Lovecraft Country

Uyarı
Jordan Peele ve J.J. Abrams imzalı HBO dizisi "Lovecraft Country" 1950'ler Amerikasında babasını arayan Afro-Amerikalı gencin yaşadığı doğaüstü olayları konu alıyor.
Jordan Peele ve J.J. Abrams imzalı HBO dizisi "Lovecraft Country" 1950'ler Amerikasında babasını arayan Afro-Amerikalı gencin yaşadığı doğaüstü olayları konu alıyor.

Jordan Peele ve J.J. Abrams imzalı HBO dizisi "Lovecraft Country" 1950'ler Amerikasında babasını arayan Afro-Amerikalı gencin yaşadığı doğaüstü olayları konu alıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE
play icon Sezon Fragmanını İzle

1. Bölüm - Sundown

Arkadaşı Letitia ve amcası George ile bir araya gelen Atticus Freeman babası Montrose'u bulmak için 1950'lerin Jim Crow Amerikasında yolculuğa çıkar.

2. Bölüm - Whitey's On The Moon

Yaşadıkları korkunç gecenin ardından toparlanan Leti ve George yeni ortamlarına alışmaya çalışırken Atticus ise Ardham'dakilerden şüphelenir.

3. Bölüm - Holy Ghost

Kardeşi Ruby ile arasını düzeltmeyi uman Leti, köhne bir binayı misafirhaneye dönüştürürken Atticus ise suçluluk duygusuyla baş başa kalır.

4. Bölüm - A History of Violence

Christina'nın gizemli bir şekilde gelmesinin ardından Leti, gizlice Florida'ya dönme planı hakkında Atticus ile konuşur.

5. Bölüm - Strange Case

William ile yaptığı şeytani anlaşmanın ardından yaşadığı dönüşüm Ruby'nin kinini artırırken Atticus ise Montrose'un ihanetiyle sarsılır.

6. Bölüm - Meet Me in Daegu

Kore Savaşı sırasında hemşire Ji-Ah'nın yolu yaralı haldeki Atticus ile kesişir. Ancak Atticus daha önce karşılaştıklarını anımsamamaktadır.

7. Bölüm - I Am

Hippolyta' nın arayışı onu kendini keşfedeceği çok boyutlu bir yolculuğa çıkarırken Atticus ise eski bir aile dostuyla görüşmek için St. Louis'e gider.

8. Bölüm - Jig-A-Bobo

Diana, komiser Lancaster'in rahatsız edici ilgisine maruz kalırken Atticus ve Leti ise geleceklerini korumaya çalışmaktadırlar.

9. Bölüm - Rewind

Dee'yi kurtarmak için Hippolyta'nın yardımıyla Leti, Atticus ve Montrose 1921 yılında Tulsa'ya giderler.

10. Bölüm - Full Circle

(SEZON FİNALİ) İsimler Kitabı'nın kökenlerini ortaya çıkarmalarının ardından Ardham'a dönen ekip son bir büyü yapmaya hazırlanmaktadır.

126

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.