Madam Secretary
Madam Secretary
Madam Secretary

Madam Secretary

Uyarı
Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı Elizabeth Mccord'un özel hayatı ile işini dengelemeye çalıştığı, soluksuz izleyeceğiniz politik bir serüvene hazır olun...
Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı Elizabeth Mccord'un özel hayatı ile işini dengelemeye çalıştığı, soluksuz izleyeceğiniz politik bir serüvene hazır olun...

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı Elizabeth Mccord'un özel hayatı ile işini dengelemeye çalıştığı, soluksuz izleyeceğiniz politik bir serüvene hazır olun...Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

21. Bölüm - Night Watch - 4 Aralık

(SEZON FİNALİ) Başkan, ABD'ye füze yollamakta olduğu bildirilen bir ülkeye nükleer misilleme emri verirken Elizabeth ve kabine üyeleri serpinti için hazırlanır.

20. Bölüm - The Things We Get To Say - 3 Aralık

Elizabeth sözlerine ve hareketlerine çok dikkat etmesini gerektiren bir mülteci meselesiyle ilgilenmektedir.

19. Bölüm - Thin Ice - 2 Aralık

Elizabeth, Kuzey Kutbu'ndaki toprak iddialarını çözmeyi amaçlayan bir zirveye katılırken Henry ise bir öğrencisinin zor bir karar vermesine yardım eder.

18. Bölüm - The Friendship Game - 1 Aralık

Güney Amerika'daki çete şiddetiyle mücadele amaçlı bir güvenlik anlaşmasının müzakereleri karmaşık bir hal alır.

17. Bölüm - Phase Two - 30 Kasım

Elizabeth'in üzerinde çalıştığı ABD-İran anlaşmasının ikinci aşaması, Senatör Morejon'un İran'a yönelik iddiaları sonucu tehlikeye girer.

16. Bölüm - My Funny Valentine - 27 Kasım

Uganda'daki büyükelçiliğin bombalanmasının 20. yıl dönümü yaklaşırken bakanlık personeli duygularını gizleyemez. Henry ise Jason'a yardım eder.

15. Bölüm - The Unnamed - 26 Kasım

Elizabeth ve ekibi, ülkesinde sorunlar yaşanan yabancı bir lidere madalya vermek konusunda ikilemde kalırken başkan ise göreve dönmeye çekinmektedir.

14. Bölüm - Refuge - 25 Kasım

Jay ve Kat, başka bir ülkede baskı gören bir grubu mülteci olarak kabul etmek için bir yol bulmaya çalışırken Jason ise Will'den yardım ister.

13. Bölüm - Reading the Signs - 24 Kasım

Sri Lanka Başkanı'nın danışmanı bir ticaret anlaşmasının imzalanmaması gerektiğini belirtince Elizabeth yaratıcı çözümler bulmak zorunda kalır.

12. Bölüm - Sound and Fury - 23 Kasım

Başkan Dalton, Bulgaristan'daki ABD büyükelçiliğine yönelik saldırının ardında Rusya'nın olduğunu düşünüp askeri müdahale tehdidinde bulunur.

11. Bölüm - Mitya - 20 Kasım

Hurst, Elizabeth'i kendi politik kariyeri için tehdit olarak görüp hamle yaparken Elizabeth ve Henry ise Stevie'nin Dmitri ile birlikte olduğunu öğrenirler.

10. Bölüm - Women Transform the World - 19 Kasım

Henry, bir Rus casusunu Amerika'ya yardım için ikna etmek amacıyla Dmitrı'yi kullanırken Daisy ise doğum izninden döner.

9. Bölüm - Minefield - 18 Kasım

Elizabeth, mayın temizliğine ilişkin bir anlaşmayı desteklemeleri için senatörleri ikna edebileceği umuduyla bir partiye ev sahipliği yapmayı kabul eder.

8. Bölüm - The Fourth Estate - 17 Kasım

Elizabeth ve ekibi, bir kartel liderinin Amerika'ya iadesi için Meksika hükumetiyle birlikte çalışırken suçlu nakil sırasında kaçar.

7. Bölüm - North to the Future - 16 Kasım

Çiçek virüsü taşıyan bir rus muhalifin Amerika'ya kaçması üzerine Elizabeth ve Kat Sandoval, Rusya dışişleri bakanı ile çalışmak zorunda kalır.

6. Bölüm - Loophole - 13 Kasım

Henry, Afganistan'da kaçırılan bir CIA ajanının kurtarılması için izlenecek yöntem konusunda Başkan'dan da Elizabeth'den de farklı düşünmektedir.

5. Bölüm - Persona Non Grata - 12 Kasım

İnsan kaçakçılığına dair Kırgızistan'da bir konferans düzenlemeye kararlı olan Elizabeth aynı zamanda Alison için kaygılanmaktadır.

4. Bölüm - Shutdown - 11 Kasım

Dışişleri Bakanı Elizabeth Mccord'un Beyaz Saray ile senatör Morejon liderliğindeki muhalefet arasında uzlaşma sağlanması için aracılık etmesi gerekir.

3. Bölüm - The Essentials - 10 Kasım

Elizabeth, isyanlar başlamadan önce bir mülteci kampının elektrik şebekesine kaynak sağlamak için çabalarken Henry ise Dmitri'yi aramaktadır.

2. Bölüm - Off the Record - 9 Kasım

Elizabeth iç savaşı sonlandırma görüşmelerine katkı sunmak için Libya'dayken trajik bir araba kazası sonucu kendini acil bir durumun içinde bulur.

1. Bölüm - News Cycle - 6 Kasım

Doğu Timor bakan yardımcısının BM genel kurulunun ilk gününde Elizabeth ile görüşürken aniden ölmesi Elizabeth'i suçlayan haberlere yol açar.

100

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.