Murdoch Mysteries
Murdoch Mysteries
Murdoch Mysteries

Murdoch Mysteries

Uyarı
1890'larda geçen dizide dedektif Murdoch ve ekibi, zamanının ötesinde adli tıp teknikleri kullanarak şehrin en ürkütücü ve gizemli cinayetlerini aydınlatıyor.
1890'larda geçen dizide dedektif Murdoch ve ekibi, zamanının ötesinde adli tıp teknikleri kullanarak şehrin en ürkütücü ve gizemli cinayetlerini aydınlatıyor.

1890'larda geçen dizide dedektif Murdoch ve ekibi, zamanının ötesinde adli tıp teknikleri kullanarak şehrin en ürkütücü ve gizemli cinayetlerini aydınlatıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Troublemakers

Murdoch ve ekibi, Dr. Talbot ve Julia'nın da katıldığı bir miting sırasında patlayan bomba ile ilgili araştırma yapar.

2. Bölüm - Bad Pennies

Bir liman işçisi vurulur. Katilin peşine düşen Murdoch ve ekibi, bu olayın sendika karşıtları tarafından işlenmiş olabileceğini düşünür.

3. Bölüm - Forever Young

Murdoch ve ekibi, yıllar önce ortadan kaybolan bir genç kadının gizemlerle dolu cinayetini aydınlatmaya çalışır.

4. Bölüm - Prodigal Father

Bir etkinlikte işlenen cinayet, Crabtree ve hiç tanımadığı babasıyla ilgili bir dizi sorunun ortaya çıkmasına sebep olur. K.O.: Colm Feore

5. Bölüm - Murdoch and the Cursed Caves

Murdoch, Ogden, Higgins ve Ruth'un orman macerası, iki adamı öldüren bir canavar tarafından takip edildiklerinde korkutucu hal alır.

6. Bölüm - The Philately Fatality

Bir pul koleksiyoneri öldürülür. Murdoch, cinayetin adamın pul koleksiyonuna mı yoksa sevgili koleksiyonuna mı bağlı olduğunu araştırır.

7. Bölüm - Toronto The Bad

Higgins taksi şoförlüğü yaparken arabasının arka koltuğunda ölü bir yolcu bulur. Bu cinayet eski bir davayla bağlantılı çıkar.

8. Bölüm - The Final Curtain

John Brackenreid'ın yer aldığı; Murdoch, Ogden, Clabtree ve John'un ailesinin izlemeye gittiği oyunda bir aktör öldürülür.

9. Bölüm - The Killing Dose

Genç bir kadın düşerek ciddi bir şekilde yaralanınca Murdoch ve Ogden, kadının ailesinin suç ortağı olduğundan şüphelenir.

10. Bölüm - Parker In The Rye

İçki imalatı yapan bir aile, yaşananları hatırlamayan oğulları hariç öldürülünce Murdoch ve ekibi olayı araştırmaya başlar.

11. Bölüm - Starring Blindly İnto the Future

Murdoch, Nikola Tesla ve Marie Curie'nin 20.yüzyılın mucitleri konferansı sırasında ortadan kayboluşlarını araştırır.

12. Bölüm - Fox Hunt

Bir tilki avı sırasında bir ceset bulunur. Murdoch ve Brackenreid, tilki avına karşı bir grubun cinayetten sorumlu olduğundan şüphelenir.

13. Bölüm - Kill Thy Neighbour

Murdoch'ın komşusunun ölümünden sonra bütün kanıtlar Murdoch'ı işaret eder. Bu nedenle Murdoch, meslektaşlarına masumiyetini kanıtlamaya çalışır.

14. Bölüm - Rigid Silence

Murdoch ve Ogden, hapishanedeki bir mahkumun şüpheli intiharını araştırırken hapishanenin rakip çetelerini keşfeder.

15. Bölüm - The Trial of Terrance Meyers

Murdoch, Julia ve Brackenreid; Meyers'ın Başbakan Wilfrid Laurier'e suikast girişiminde bulunmakla suçlandığı mahkemeye çağırılır.

16. Bölüm - In the Company of Women

Julİa Ogden ve Effie, Murdoch'ın yetki alanı dışında meydana gelen bir cinayeti çözmeye çalışır.

17. Bölüm - Things Left Behind

Murdoch, Violet Hart'ın bir cinayetle ilişkisi olduğundan şüphelenir. Ogden kendisini tehlikeli bir duruma sokar. Crabtree bir hayranıyla buluşur.

18. Bölüm - The Future Is Unwritten

(SEZON FİNALİ) Şok edici ve beklenmedik bir ölümden sonra Murdoch, yakından tanıdıkları birinin bu konuyla ilgisi olduğundan emindir...

124

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.