Erasure
My Brilliant Friend
Erasure

Erasure

My Brilliant Friend 2. Sezon 3. Bölüm

Uyarı
Ünlü İtalyan yazar Elena Ferrante'nin uluslararası çok satanlar listesine giren romanından uyarlanan dizi iki çocukluk arkadaşının,Elena ile Lila'nın hikayesini anlatıyor Devamını oku
Ünlü İtalyan yazar Elena Ferrante'nin uluslararası çok satanlar listesine giren romanından uyarlanan dizi iki çocukluk arkadaşının,Elena ile Lila'nın hikayesini anlatıyor60 yıllık bir serüveni oluşturan olaylar dizgisi, Napoli'nin nefes kesici atmosferinde izleyiciyle buluşuyor.

Ünlü İtalyan yazar Elena Ferrante'nin uluslararası çok satanlar listesine giren romanından uyarlanan dizi iki çocukluk arkadaşının,Elena ile Lila'nın hikayesini anlatıyor60 yıllık bir serüveni oluşturan olaylar dizgisi, Napoli'nin nefes kesici atmosferinde izleyiciyle buluşuyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - The New Name

Carracci soyadını almış olan Lila eşine son derece kırgındır. Yeni bir denge kurulurken Elena ile görüşmeye devam etmenin yeni yollarını bulurlar.

2. Bölüm - The Body

Kasabadaki gelinlik dükkanının Lila'nın fotoğrafını sergilemesi mahallede dedikodulara yol açar. Elena'nın Antonio'ya yardım etmesi ise onu sinirlendirir.

3. Bölüm - Erasure

Lila, Stefano'nun yeni marketinde çalışmaya başlar ancak ona karşı kini dinmemiştir.

4. Bölüm - The Kiss

Elena, Lila ile birlikte bir tatil kararlaştırır. Nino Sarratore da orada olacağından Ischia'ya gitmek ister.

5. Bölüm - The Betrayal

Pinuccia, Rino'ya dönmek üzere Ischia'dan ayrılır. Elena ile Lila'nın arası Nino'dan kaynaklı açılmıştır.

6. Bölüm - Rage

Ischia'da geçirilen yazın ardından Elena ile Lila'nın ilişkisi eskisi gibi değildir. Elena derslerine yoğunlaşırken Lila ise bambaşka sorunlarla uğraşmaktadır.

7. Bölüm - Ghosts

Pisa'daki üniversite yaşamıyla derinden değişen Elena, Naples'teki arkadaşı Lila'nın hayatının da değiştiğini fark eder.

8. Bölüm - The Blue Fairy

[SEZON FİNALİ] Mezuniyetine az zaman kala Elena bir roman yazarak nişanlısına hediye eder. Lila ise fabrika işçisi olarak yeni bir hayat sürdürmektedir.

100

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.