Our Cartoon President
Our Cartoon President
Our Cartoon President

Our Cartoon President

Uyarı
Emmy ödüllü komedyen Stephen Colbert tarafından yaratılan ve “The Late Show With Stephen Colbert” programında yayınlanan kısa animasyonlardan bu eğlenceli dizi doğdu. Devamını oku
Emmy ödüllü komedyen Stephen Colbert tarafından yaratılan ve “The Late Show With Stephen Colbert” programında yayınlanan kısa animasyonlardan bu eğlenceli dizi doğdu.ABD başkanı Donald Trump’ı, ailesini, danışmanlarını ve yakın çevresini eleştirel ve kahkaha dolu bir dille konu alıyor.

Emmy ödüllü komedyen Stephen Colbert tarafından yaratılan ve “The Late Show With Stephen Colbert” programında yayınlanan kısa animasyonlardan bu eğlenceli dizi doğdu.ABD başkanı Donald Trump’ı, ailesini, danışmanlarını ve yakın çevresini eleştirel ve kahkaha dolu bir dille konu alıyor.Detayı gizle

Bu içeriği izlemeye yetkiniz bulunmamaktadır. Paket seçeneklerini görmek için tıklayınız.
GİRİŞ YAP 30 GÜN ÜCRETSİZ İZLE

1. Bölüm - Impeachment

Başkan Trump, Temsilciler Meclisi tarafından yöneltilen suçlamalar karşısında kendisini aklamak için Sean Hannity'den yardım alır.

2. Bölüm - The Economy

Başkan Trump, yaklaşmakta olan ekonomik krizin yeniden seçilme şansını etkileyeceğini düşünür. Bu nedenle oğullarıyla birlikte harekete geçer.

3. Bölüm - Election Security

Başkan Trump seçim güvenliğini sağlamaya çalışırken, Pete Buttigieg yürüttüğü seçim kampanyasında bazı zorlukların üstesinden gelmek ister.

4. Bölüm - Fox News

Trump, Fox kanalının demokratları da yayına aldığını görünce onlarla ilişkisini sonlandırır ve kendisine yeni bir medya şirketi bulmak için harekete geçer.

5. Bölüm - Hillary

Michael Bloomberg'ün seçim kampanyası istediği gibi gitmez. Arkasındaki güçlerden gelen istekler üzerine seçim yarışında Hillary Clinton'ı devreye sokar.

6. Bölüm - The Endorsement

Pelosi ve Schumer'ın önerilerine uyan Joe Biden, adaylığı konusunda Barack Obama'nın desteğini almaya çalışır. Trump anketlerin sonuçlarını öğrenir.

7. Bölüm - Warren vs. Facebook

Facebook'ta yayınlanan bir yalan haber yüzünden seçim kampanyası etkilenen Elizabeth Warren, Mark Zuckerberg'in peşine düşer.

8. Bölüm - Secret Money

[SEZON FİNALİ] Avukatlarına ödeme yapmak için yeterli parası olmadığını öğrenen Başkan Trump, Silikon Vadisi’nin teknoloji devlerinden yardım ister.

103

İçeriği listele

İşleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti.